Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΑΝΑΙΣΘΗΤΟΣ ! - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 45 of 52
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    209
    Χμμ ναι..οκ...Με τον προφεσορα δεν είχαμε ολοκληρωσει..οποτε πρακτικα με ΕΝΑΝ εχω παει ολο και ολο που ηταν το αγορι μου. Ειμαι σιγουρη ότι ολοι εσεις που σχολιαζετε εχετε παει με πολύ περισσοτερους από μενα...ουτε περιμενατε φανταζομαι μεχρι τα 21 για να ολοκληρώσετε.!! Και τον 45ρη τον κυνηγησα γιατι ημουν πραγματικα κολλημενη μαζι του και ηθελα αυτος να είναι ο 1ος μου αλλα εκεινος δεν ηθελε. Και η φαση εγινε με εμενα να είμαι τυφλα στο μεθυσι ( στο αμαξι του)και να μην ξερω τι μου γινεται(φταιει το γεγονος που ο πατερας μ με εγκατελειψε όταν ημουν μωρο και τωρα κυνηγαω μεγαλυτερους)
    Ισως το γεγονος που περιμενα τοσο πολύ να οφείλεται στο ότι τωρα εχω αρκετα απωθημένα και ότι εχω χασει πολλα... Ανωριμη και γενικα χυμα στο κυμα ναι είμαι αλλα όχι και πουτανιτσα.!!!
    τεσπα....

  2. #32
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Ανωριμη και γενικα χυμα στο κυμα ναι είμαι αλλα όχι και πουτανιτσα.!!!
    τεσπα....
    ναι το ξερω.. αλλα δε νομιζω να βρεθει καπιος να σε πιασει καλυτερα απο μενα

  3. #33
    Quote Originally Posted by Oedipuscomplex View Post
    Εε βασικα είμαι αυτό που λες, Ομορφουλα...! :rolleyes:
    Αλλα σοβαρα τωρα αυτό και μονο δεν πιανει, με τον πρωτο καθηγητη που ειχα παει χρειαστηκε 2 χρονια να του την πεσω χοντρα για να υποκυψει...αλλα βλέπεις αυτος ηταν και 45 με οικογενεια και παιδια.. και τελικα όταν επιτελους ενεδωσε ανακαλυψα ότι την ειχε σε μέγεθος μπαμιας... (και αναρωτηθηκα πώς μπορει να είναι η γυναικα του μαζι του τοσα χρονια , αλλα αυτό είναι άλλο θεμα )
    Οπως τα χεις εσυ με τον ζωγραφο φανταρο

    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    σιγα μη τον χωρισει απλα θελει να το βγαλει απο μεσα της...
    Για την ακριβεια θελει να το βαλει μεσα της ;)

    Quote Originally Posted by Oedipuscomplex View Post
    Χμμ ναι..οκ...Με τον προφεσορα δεν είχαμε ολοκληρωσει..οποτε πρακτικα με ΕΝΑΝ εχω παει ολο και ολο που ηταν το αγορι μου. Ειμαι σιγουρη ότι ολοι εσεις που σχολιαζετε εχετε παει με πολύ περισσοτερους από μενα...ουτε περιμενατε φανταζομαι μεχρι τα 21 για να ολοκληρώσετε.!! Και τον 45ρη τον κυνηγησα γιατι ημουν πραγματικα κολλημενη μαζι του και ηθελα αυτος να είναι ο 1ος μου αλλα εκεινος δεν ηθελε. Και η φαση εγινε με εμενα να είμαι τυφλα στο μεθυσι ( στο αμαξι του)και να μην ξερω τι μου γινεται(φταιει το γεγονος που ο πατερας μ με εγκατελειψε όταν ημουν μωρο και τωρα κυνηγαω μεγαλυτερους)
    Ισως το γεγονος που περιμενα τοσο πολύ να οφείλεται στο ότι τωρα εχω αρκετα απωθημένα και ότι εχω χασει πολλα... Ανωριμη και γενικα χυμα στο κυμα ναι είμαι αλλα όχι και πουτανιτσα.!!!
    τεσπα....
    Αλιμονο,οχι και πουτανιτσα!
    Εγω στα 21 ειχα παρει ολο το θυληκο προσωπικο του ΕΚΠΑ,του ΕΜΠ και της ΑΣΟΟΕ,απο Πρυτανη μεχρι καθαριστριες.Οταν ανεβαινα Θεσ/νικη,εριχνα εναν και στο ΑΠΘ.

    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    ναι το ξερω.. αλλα δε νομιζω να βρεθει καπιος να σε πιασει καλυτερα απο μενα
    Χουφτωστην,χουφτωστην!!

    ΥΓ Μεγαλη τρολλαρα η Οιδοιποδεια,βαζω 8 στα 10 για την προσπαθεια

  4. #34
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    The 36th Chamber of Shaolin
    Posts
    1,983
    Έλεος !!!!!!!!!!!!!!!

  5. #35
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ΥΓ Μεγαλη τρολλαρα η Οιδοιποδεια,βαζω 8 στα 10 για την προσπαθεια
    oταν ενα πραγμα δε σε αγγιζει δεν ασχολεισαι κ μαζι του οσο γραφεις κ ασχολισαι μαζι του σημαινει οτι τη βρισκεις

  6. #36

  7. #37
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Αλιμονο,οχι και πουτανιτσα!
    αυτοι που εχουν κανει τα χειροτερα ειναι αυτοι που κανουν συνεχεια τους πιανιστες το παιζουν οτι δεν εχουν σχεση με τιποτα κ επιδη εχουν εξαφανισμενα μια ζωη τα απλυτα τους επικρινουν μονιμος αυτους που μιλουν για τα παντα... επιδη νομιζουν οτι ολοι ειναι ισα ισα μ αυτους σα να λενε οπιδη εγω εχω κανει τα παντα θα ναι ολοι ισα ισα με μενα

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    253
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    αυτοι που εχουν κανει τα χειροτερα ειναι αυτοι που κανουν συνεχεια τους πιανιστες το παιζουν οτι δεν εχουν σχεση με τιποτα κ επιδη εχουν εξαφανισμενα μια ζωη τα απλυτα τους επικρινουν μονιμος αυτους που μιλουν για τα παντα... επιδη νομιζουν οτι ολοι ειναι ισα ισα μ αυτους σα να λενε οπιδη εγω εχω κανει τα παντα θα ναι ολοι ισα ισα με μενα
    αυτο ισχυει,απο τις μεγαλυτερες π...τσες που ξερω ειναι μια που το παιζει ησυχη,αδικημενη,δεν βγαινει πουθενα σε club κλπ,κυριλε στυλακι κλπ..

  9. #39
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ετσι ειναι οπως οι περισσοτεροι εμαθαν να κοροιδευουν τη ντομπροσυνη κ εμαθαν να θαυμαζουν τη πονηργια κ τη πανουργια γοιτευονται οταν οι αλλοι του εξαπατουν κ εκνευριζονται οταν ακουν καπιον να μη κομπλαρει πουθενα κ να μιλα για τα παντα

    το θεμα ειναι να πιστευεις οτι εισαι εσυ ενταξει κ οσο για τους αλλους ας νομιζουν οτι θελουν με βαση οσα αυτοι σκεφτονται οτι εκαναν

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    209
    Aλεξανδρε μπορεις να μου πεις. γιατι είμαι καινουρια εδώ/ Πώς γινεται να σβησω θεματα που εχω αναρτησει?

  11. #41
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    γιατι νιοθεις περιεργα οταν το βλεπεις η σου φαινετε αδικο? ε ενταξει μωρε ηθελες λιγο να τα χωσεις απλος ε δεν ειναι κ τοσο κακο πια

  12. #42
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ετσι κ αλλιως δε νομιζω να υπαρχει καπιος που να το πιστευε οτι εγραψες εσυ αυτο το θεμα ιδικα αυτος ο τιτλος ο φιλος μου φαινετε υπερβολικα αναισθητος μαλον το αντιθετο ενοουσες

  13. #43
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    oταν ενα πραγμα δε σε αγγιζει δεν ασχολεισαι κ μαζι του οσο γραφεις κ ασχολισαι μαζι του σημαινει οτι τη βρισκεις
    Προφανως ρε,μου αρεσει να κανω την πλακα μου,το ιδιο και η νηματοθετρια.

    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    αυτοι που εχουν κανει τα χειροτερα ειναι αυτοι που κανουν συνεχεια τους πιανιστες το παιζουν οτι δεν εχουν σχεση με τιποτα κ επιδη εχουν εξαφανισμενα μια ζωη τα απλυτα τους επικρινουν μονιμος αυτους που μιλουν για τα παντα... επιδη νομιζουν οτι ολοι ειναι ισα ισα μ αυτους σα να λενε οπιδη εγω εχω κανει τα παντα θα ναι ολοι ισα ισα με μενα
    Αλεξ,αραξε,ξερω ποτε κανω πλακα και ποτε οχι.Η κοπελιτσα,αν ειναι κοπελιτσα και οχι μαντραχαλος που εκανε φεικ λογαριασμο για να σπασει πλακα,δεν εχει κανενα σοβαρο προβλημα.Για την ακριβεια δεν εχει καν προβλημα,αλλα αντιθετα με την συμπεριφορα της θα φορτωσει προβληματα σε οποιον κακομοιρη ειναι μαζι της.

    Εγω ανθρωπο που θελει να κερατωσει το ταιρι του,και να μπει αναμεσα σε αλλο ζευγαρι,δεν μπορω να εκτιμησω,ουτε να παρω στα σοβαρα.Αν,ξαναλεω,ολα αυτα ειναι αληθεια και οχι ενα ωραιο τρολλαρισμα.

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    209
    Quote Originally Posted by Αλαφροίσκιωτος View Post



    Αλεξ,αραξε,ξερω ποτε κανω πλακα και ποτε οχι.Η κοπελιτσα,αν ειναι κοπελιτσα και οχι μαντραχαλος που εκανε φεικ λογαριασμο για να σπασει πλακα,δεν εχει κανενα σοβαρο προβλημα.Για την ακριβεια δεν εχει καν προβλημα,αλλα αντιθετα με την συμπεριφορα της θα φορτωσει προβληματα σε οποιον κακομοιρη ειναι μαζι της.

    Εγω ανθρωπο που θελει να κερατωσει το ταιρι του,και να μπει αναμεσα σε αλλο ζευγαρι,δεν μπορω να εκτιμησω,ουτε να παρω στα σοβαρα.Αν,ξαναλεω,ολα αυτα ειναι αληθεια και οχι ενα ωραιο τρολλαρισμα.
    Οποτε κατ'εσε φιλε Αλαφροισκιωτε εχω δυο επιλογες. Ή να είμαι κοπελιτσα ή κανενας μαντράχαλος. Νομιζω ότι εγω τεινω προς το πρωτο αν θες τη γνωμη μου..
    Προσεχε ΕΣΥ να μην εισαι κανενα απελπισμενο ανοργασμικο κοριτσακι που προσβαλεις τον κοσμο και βγαζεις αβίαστα συμπερασματα από δω και από κει.
    Φιλικα παντα!

  15. #45
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    The 36th Chamber of Shaolin
    Posts
    1,983
    Oedipuscomplex αυτά που σε απασχολούν τα έχεις συζητήσει με τον φίλο σου;

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Similar Threads

  1. ο φιλος μου ειναι σε απεξαρτηση απο ναρκωτικα
    By τζινα in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 26
    Last Post: 23-02-2014, 12:32
  2. ποιες λεξεις η φρασεις χρησιμοποιειτε υπερβολικα
    By Macgyver in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 5
    Last Post: 11-11-2013, 01:11
  3. ειμαι υπερβολικα ανυσιχος τελικα!
    By αλεξανδρος_77 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 30-03-2013, 01:28
  4. ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΒΑΘΙΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ
    By stefanos14587 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 2
    Last Post: 05-11-2012, 17:35
  5. Ειναι γκει, ερωτευμενος με καποιον αλλο/αλλη, η υπερβολικα δειλος ???
    By ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ! in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 18-12-2010, 18:02

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •