Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΑΝΑΙΣΘΗΤΟΣ ! - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 52 of 52
  1. #46
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Quote Originally Posted by Oedipuscomplex View Post
    Θελω να διαγραψω τα δυο θεματα που ξεκινησα . Πώς το κανω αυτό?
    Στειλτε κενο sms στο 19600 και το αιτημα σας θα καταχωρηθει.Ευχαριστουμε που μας προτιμησατε.

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    209
    Quote Originally Posted by undetermined View Post
    Oedipuscomplex αυτά που σε απασχολούν τα έχεις συζητήσει με τον φίλο σου;
    ναι επανειλημμενως αλλα ο ανθρωπος δυσκολα αλλαζει. Μου βγαινει μαζι του και το εξης παραλογο. Κάθε φορα που μου μιλαει για τις πρωην του εγω ζηλευω αφανταστα. Δεν ξερω γιατι! Ζηλευω πολύ τις πρωην του σε βαθμο που τις μειωνω και τις βριζω μπροστα του. Συμβαινει σε ολους αυτό ή μονο σε μενα?
    Last edited by Gamer85; 13-06-2014 at 16:59.

  3. #48
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    209
    Quote Originally Posted by mnimonio View Post
    Στειλτε κενο sms στο 19600 και το αιτημα σας θα καταχωρηθει.Ευχαριστουμε που μας προτιμησατε.
    Τι λες τωρα? Η ευχαριστηση είναι ολη δικη μας

  4. #49
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    The 36th Chamber of Shaolin
    Posts
    1,983
    Quote Originally Posted by Oedipuscomplex View Post
    ναι επανειλημενως αλλα ο ανθρωπος δυσκολα αλλαζει. Μου βγαινει μαζι του και το εξης παραλογο. Κάθε φορα που μου μιλαει για τις πρωην του εγω ζηλευω αφανταστα. Δεν ξερω γιατι! Ζηλευω πολύ τις πρωην του σε βαθμο που τις μειωνω και τις βριζω μπροστα του. Συμβαινει σε ολους αυτό ή μονο σε μενα?
    Όχι υπάρχουν περιπτώσεις που βρίζουν τις πρώην... Αλλά ο δικός σου ανένδοτος ακόμα και όταν εκφράζεις τα παράπονα σου.

  5. #50
    Quote Originally Posted by Oedipuscomplex View Post
    Οποτε κατ'εσε φιλε Αλαφροισκιωτε εχω δυο επιλογες. Ή να είμαι κοπελιτσα ή κανενας μαντράχαλος. Νομιζω ότι εγω τεινω προς το πρωτο αν θες τη γνωμη μου..
    Προσεχε ΕΣΥ να μην εισαι κανενα απελπισμενο ανοργασμικο κοριτσακι που προσβαλεις τον κοσμο και βγαζεις αβίαστα συμπερασματα από δω και από κει.
    Φιλικα παντα!
    Ε το κοπελιτσα δεν ειναι βρισια,νεα κοπελα δεν εισαι?Ή μαντραχαλος θα εισαι ή κοπελα,τωρα αν εχεις κανει καμια περιεργη ''επεμβαση'' προσφατα,δεν ξερω :)
    Oc,νομιζω το θεμα σου αφορα περισσοτερο το φορουμ του Κοσμοπολιταν,οχι αυτο εδω.
    Δεν φαινεται να εχεις κανενα ιδιαιτερο ψυχολογικο,εισαι ανασφαλης μεν και απιστη,αλλα ετσι ειναι πολλες γυναικες.

    Σε πειραζουν οι πρωην του φιλου σου.Απο την μια πιστευω κολακευεσαι που το αγορι σου ειναι εμπειρο,και σιγουρα αν ειχε παει με 2-3 μονο θα τον θεωρουσες φλωρο και δε θα του καθοσουν καν,απο την αλλη τις ζηλευεις.Ειναι μια αντιφατικη κατασταση που ζουν πολλες γυναικες.Get over it.Θα σου ελεγα να μην ασχολεισαι με τετοιες κατινιες καθολου,γιατι κατινιες ειναι να σκαλιζεις το παρελθον του γκομενου σου και να τις βριζεις,αλλα θα βραχυκυκλωσεις,οπως ολος ο υπολοιπος γυναικειος πληθυσμος.

    Προσεχε ΕΣΥ να μην εισαι κανενα απελπισμενο ανοργασμικο κοριτσακι που προσβαλεις τον κοσμο και βγαζεις αβίαστα συμπερασματα από δω και από κει.
    Σωστα,καποιος πιο καλοπροαιρετος θα μπορουσε να δει οτι εισαι κοριτσι για σπιτι.Λαθος μου.

  6. #51
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    209
    Quote Originally Posted by Αλαφροίσκιωτος View Post
    Σε πειραζουν οι πρωην του φιλου σου.Απο την μια πιστευω κολακευεσαι που το αγορι σου ειναι εμπειρο,και σιγουρα αν ειχε παει με 2-3 μονο θα τον θεωρουσες φλωρο και δε θα του καθοσουν καν,απο την αλλη τις ζηλευεις.

    .
    Χμμ δεν το χα σκεφτει ετσι..φλωρο δεν νομιζω να τον θεωρουσα αν ειχε παει μονο με 2 -3 . Ισα ισα θα ηταν καλο παιδι γιατι θα τον τιμουσε αυτό.

    Και οσον αφορα τα ψυχολογικα που λες, θα διαφωνησω μαζι σου. Γιατι εχω αρκετα.

  7. #52
    Ε,αλιμονο,δεν ειναι κακος οποιος εχει κατακτησεις.
    Τι να σου πω,δεν εχω συναντησει πολλες που να πιστευουν αυτο που λες στην πραξη.
    Σας φτιαχνει ο 'κακος'.

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Similar Threads

  1. ο φιλος μου ειναι σε απεξαρτηση απο ναρκωτικα
    By τζινα in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 26
    Last Post: 23-02-2014, 12:32
  2. ποιες λεξεις η φρασεις χρησιμοποιειτε υπερβολικα
    By Macgyver in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 5
    Last Post: 11-11-2013, 01:11
  3. ειμαι υπερβολικα ανυσιχος τελικα!
    By αλεξανδρος_77 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 30-03-2013, 01:28
  4. ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΒΑΘΙΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ
    By stefanos14587 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 2
    Last Post: 05-11-2012, 17:35
  5. Ειναι γκει, ερωτευμενος με καποιον αλλο/αλλη, η υπερβολικα δειλος ???
    By ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ! in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 18-12-2010, 18:02

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •