Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΑΝΑΙΣΘΗΤΟΣ !
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 52
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    209

    Exclamation Διαγραφη θεματων

    Θελω να διαγραψω τα δυο θεματα που ξεκινησα . Πώς το κανω αυτό?
    Last edited by Gamer85; 13-06-2014 at 12:49.

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    28
    ειναι σαν να το εγραψα εγω αυτο κ εγω ετσι ειμαι κ ο δικος μου ετσι ειναι οπως ο δικος σου ακριβως το ιδιο.....οχι δεν εισαι παραλογη λοιπον η σε εχει δεδομενη η σε γραφει στα παπαρια του η ετσι ειναι ο χαρακτηρας του κ αν ειναι ο χαρακτηρας του αυτος μην μπαινεις καν στο κοπο να προσπαθησεις να τον αλλαξεις δεν αλλαζει με τπτ.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    209
    Και εσυ Λενα εχεις συμβιβαστεί με αυτό? Γενικα πώς τα πατε?

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    28
    στην αρχη εκλεγα συνεχεια του τα επριζα παρα πολυ να αλλαξει χαρα στην υπομονη του που δεν με διαολο εστειλε.δεδομεη δεν με εχει ξερει οτι μπορω να φυγω ανα πασα στιγμη αλλα ουτε με γραφει στα τετοια του αντιθετως θα ελεγα στα λογια δεν ειναι καλος αλλα η πραξης μετρανε στην τελικη.δεν συμβιβαστικα απλα μετα απο 3 χρονια σχεση κουραστηκα να του τα πριζω κ να σου πω οταν αδιαφορω κ δεν του τα πριζω τον βλεπω ανισιχω ειναι του στιλ οπ γτ δεν μου τα πριζει να την διεκδικισω τι εγινε ??????????? αν τον γραψεις λιγο κ δει οτι δεν σε ενοχλουν οι αντιδρασεις του μπορει να του κανει κλικ.απο την αλλη θα σου πω ολοι οι αντρες ζηλευουν απλα δεν το δειχνουν οπως εμεις οι γυναικες.κ ο δικος μου ζηλευει αλλα δεν τον αφηνει ο εγωισμος του να το παραδεχτει.μετα εμεις οι γυναικες κανουμε λαθη κολλαμε πανω τους σαν τσιμπουρια αυτο τους δινει μια σιγουρια κ μα θεωρουν σιγουρες αστον κ λιγο να αγχωθει με την μπαρτι σου δεν θα παθει τπτ.κοιτα μετα απο 3 χρονια σχεση μπορω να πω οτι τα παμε πολυ καλα γιατι τον ζω καθε μερα

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Λεμε κατι μας λετε ανασφαλεις, δε λεμε μας λετε αναισθητους...πουθενα δε σας πιανουμε....για συνελθετε...

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    πολύ καλα και είναι χρυσο παιδι με χαλαει που δεν δειχνει
    https://www.youtube.com/watch?v=7nyBXdg1mrA

  7. #7
    Member
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    49
    Δεν τα θεωρω υπερβολικα και παραλογα αυτα που λες αλλα αν ο φιλος σου εχει αυτο τον τροπο να εκφραζεται δυσκολα νομιζω αλλαζει...το θεμα ειναι αν εσυ μπορεις να τον δεχτεις οπως ειναι.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    209
    Με τον καιρο νομιζω θα το συνηθισω γιατι είναι καλο παιδι και εχει περισσοτερα προτερήματα από τα αρνητικα στοιχεια...

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Δεν θυμωνει σχεδόν ποτε, δεν αντιδραει πολύ όταν θυμωνει, μου κανει πολύ σπανια κοπλιμεντα και γενικα τα λεει οολα σε πολύ ηπιο τονο, σε βαθμο που εχω βαρεθεί τη σχεση μας!
    αντιμετωπισα κ γω το ιδιο προβλημα κ αφου ειδα οτι βαριεται οταν ειμαι υπερβολικα καλος στο τελος κατα διαστηματα αρχισα να τα χωνω κ ακουστηκαν οι φωνες μου σε ολο το τετραγωνο κ μου ελεγε φωναζεσε μεσα στα αυτια μου κ εγινα ποτε ησυχος ποτε φωναζα ποτε μιλουσα σιγα κ εγινα οσο πιο απροβλεπτος μπορουσα κ ετσι ξεβαρεθηκε στη στιγμη

    τι να πεις.... :( :(:(

  10. #10
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    28
    τελικα εμεις οι γυναικες δεν ξερουμε τι θελουμε ε αλεξανδρε?
    απλα βρες τα κουμπια του.
    κ να ξερεις ο επομενος παντα ειναι χειροτερος απο τον προηγουμενο

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Mηπως εχει πηξει και η ερωτικη σας ζωη? Εισαι περιποιημενη μεσα στο σπιτι ή μηπως εχεις αφεθει? Κανε και συ μια ανανεωση εμφανισιακη και ερωτικη.

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by λενα1988 View Post
    τελικα εμεις οι γυναικες δεν ξερουμε τι θελουμε ε αλεξανδρε?
    απλα βρες τα κουμπια του.
    κ να ξερεις ο επομενος παντα ειναι χειροτερος απο τον προηγουμενο
    εγω ξερω τι θελετε κατι σαν τρυφερες αγριοφωναρες πχ να σας λενε σ αγαπω μωρο μου κ να σας ξεκουφενουν για να σας ταλαιπωρει λιγο χαχαχαχχαχαχαχα (οσες ξερω τουλαχιστον ετσι ηταν) τις toomuch γλυκες τις βαριεστε..

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    209
    Χαιρομαι για σενα! Εγω δεν του τα πρηζω με κλαματα και υστεριες αλλα συχνα πυκνα τον προκαλω με την συμπεριφορα μου απέναντι σε αλλους για να δειξει καποιο ιχνος αντιδρασης αλλα και παλι τζιφος...τεσπα ο ανθρωπος δεν αλλαζει, θα πρεπει απλα να τον αποδεχτω όπως είναι...

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    209
    ειδες που πετυχαινει το κολπο ?? :p Αυτό θελω από έναν αντρα να εχει αγριαδα και βαρβατηλα....

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    αυτος ειναι ιδιος με εναν φιλο μου που ειναι ντραμερ κ ειναι ακριβως ετσι οπως τον περιγραφεις ε δεν ειναι κ αναισθητος τωρα ημαρτον απλα δεν εξωτερικευεται

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. ο φιλος μου ειναι σε απεξαρτηση απο ναρκωτικα
    By τζινα in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 26
    Last Post: 23-02-2014, 13:32
  2. ποιες λεξεις η φρασεις χρησιμοποιειτε υπερβολικα
    By Macgyver in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 5
    Last Post: 11-11-2013, 02:11
  3. ειμαι υπερβολικα ανυσιχος τελικα!
    By αλεξανδρος_77 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 30-03-2013, 02:28
  4. ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΒΑΘΙΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ
    By stefanos14587 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 2
    Last Post: 05-11-2012, 18:35
  5. Ειναι γκει, ερωτευμενος με καποιον αλλο/αλλη, η υπερβολικα δειλος ???
    By ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ! in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 18-12-2010, 19:02

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •