Den thelw na pethano apo suboxone (endoflevia) - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 19 of 19
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    360
    Quote Originally Posted by papini View Post
    EUXARISTW...apla otan eisai se apognwsh kaneis spasmwdikes kinhseis...giatros mou ta egrapse alla epeidh den plhrwsa logw oikonomikwn provlhmatwn pistevw sumfwna me psaximo pou ekana pws den asxolh8hke ousiastika k den egrapse swsta farmaka...dhl egw exw ellatwsh polu thn xrhsh kai mou eipe na kopsw grafontas mou xanax, seropram kai catapresan...kai otan tou eipa pws gia mena einai duskolo na perasw ta steritika me tosa provlhmata kai epishs karakata8lipsh apla mou egrapse kai tramal...ti na pw den xerw dikaio exeis apla otan phga sto 18anw kai ekeinoi den xerane pws na to xeiristoun to 8ema logo ths mhteras mou kai genika auto pou eisepraxa dustuxws einai oti otan exeis ousiastika pronlhmata den einai kanenas se 8esh na sou pei estw ena hremhse 8a ta doume mazi kai 8a se voh8hsoume..pragmatika auto pou katalava htan apogohteutiko.shmera phra kai sth grammh ke8ea,adiaforia genika na sou dwsoun ena thl kai ousiastika tpt apla na YPARXEI KAPOIOS NA APANTAEI STH GRAMMH...
    Δοκίμασε να έρθεις σε επαφή με το ​Κέντρο Συμβουλευτικής Υποστήριξης Εξαρτημένων Ατόμων Αυτογνωσία.. τα παιδιά εκεί είναι αξιέπαινα..https://www.aytognosia.com/ αυτη ειναι η σελιδα και έχει και τηλέφωνα.. και απαντάνε πάντα!!!!

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Κούκλα εγώ δεν ξέρω να σε βοηθήσω για κατάθλιψη ότι θεσ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  3. #18
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Quote Originally Posted by papini View Post
    EUXARISTW...apla otan eisai se apognwsh kaneis spasmwdikes kinhseis...giatros mou ta egrapse alla epeidh den plhrwsa logw oikonomikwn provlhmatwn pistevw sumfwna me psaximo pou ekana pws den asxolh8hke ousiastika k den egrapse swsta farmaka...dhl egw exw ellatwsh polu thn xrhsh kai mou eipe na kopsw grafontas mou xanax, seropram kai catapresan...kai otan tou eipa pws gia mena einai duskolo na perasw ta steritika me tosa provlhmata kai epishs karakata8lipsh apla mou egrapse kai tramal...ti na pw den xerw dikaio exeis apla otan phga sto 18anw kai ekeinoi den xerane pws na to xeiristoun to 8ema logo ths mhteras mou kai genika auto pou eisepraxa dustuxws einai oti otan exeis ousiastika pronlhmata den einai kanenas se 8esh na sou pei estw ena hremhse 8a ta doume mazi kai 8a se voh8hsoume..pragmatika auto pou katalava htan apogohteutiko.shmera phra kai sth grammh ke8ea,adiaforia genika na sou dwsoun ena thl kai ousiastika tpt apla na YPARXEI KAPOIOS NA APANTAEI STH GRAMMH...
    καλησπέρα!

    Δε ξερω αν εισαι μεσα , προσπαθησα να σου στειλω μηνυμα αλλα δε γινετε. Εάν θες ευχαρίστως να βοηθησω, είμαι στον ΟΚΑΝΑ ,ανικω στο πρόγραμμα βουπρομορφινης. Επισης εχω κανει πιο παλαια προσπαθεια με καποια από τα φαρμακα οπου αναφέρεις όπως με τα τραμαλ, (οπου είναι τελειως οποιουχα !, σαν την ηρωινη, σα τη μεθαδωνη κ.α.) Προσωπικα πιστευω ότι είναι πολύ αξιολογα χαπια εάν θελει καποιος πραγματικα να κοψει! διοτις σε σχεση με αλλα οποιουχα αυτό σου φαιρνει ""καθαρο" υπνο κι όχι "ντακλουπνο", επισης είναι πολύ δυσκολο να αποκτισεις εξαρτηση από αυτά !
    Ότι απόρεια εχεις μπορω να σου απαντησω!

  4. #19
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Να ξεκαθαρισω παπινι ότι δεν είμαι γιατρος! μειτε είμαι ψυχοθεραπευτης! κι όπως σωστα εγραψε καποιο παιδι πιο πανω δεν επιτρεπετε από το ιντερνετ να κανουμε θεραπείες!
    Ετσι λοιπον προσωπικα το μονο που μπορω να καμω είναι να σου παραθεσω την δικημου εμπειρια ,να σου πω τι θα εκαμα στην θεση σου (κι από ότι βλεπω μαλον στον ιδιο γιατρο εχουμε παει γτ. βλεπω να σου δωσε ακριβως τα ιδια φαρμακα κι μαλιστα με την ιδια σειρα!¨)¨), απαγορευετε όμως να σου γραψω δημοσια το ονοματου !) ετσι λοιπον μπορω αν θες να σου πω κι να σου προτείνω δυαφορα προγράμματα. Ένα από αυτά είναι το ΝΤΕΤΟΞ στη Σταυρουπολη οπου είναι 21 μερες , κλειστω πρόγραμμα κι προσωπικα επειδή πηγα εκει νομιζω ότι βοηθα οσους δυσκολευοντε να περασουν το συνδρομο στέρησης μονοι τους σπιτι .

    Υ.Γ. να προσεχεις τα καταπρεσαν!! ΣΟΣ!! προσωπικα κατεληξα στο νοσοκομειο! , ο λογος είναι ότι τα επερνα κανονικα κάθε μερα τις ωρες οπου μου ειπε ο γιατρος αλλα δεν μου ειχε πει ότι είναι ακρως επικινδυνο να καμεις υποτροπη ηρωινης με αυτά! ο λογος είναι ότι τα καταπρεσαν ριχνουν την πιεση(τα παιρνουν κι μερικοι καρδιακοι για την υπερταση) ,όμως η ηρωινη καμει το σχεδόν το ιδιο ,η ηρωινη χαλαρωνει την καρδια μειωνει την πιεση οπου δουλευει ,ετσι λοιπον ο συνδιασμος αυτων των δυο εκαμαν την καρδιαμου σχεδόν να σταματα να χτυπα! ευτυχως οπου ειχα καμει χρηση μεσα στο αμαξι στην ακρη του δρομου μεσημερι κι με ειδε ενας φορτηγατσης κι σωθηκα για λιγα λεπτα μπορει να ειχα "φυγει" για να είμαι ειλικρινης μερικες φορες καταριεμε τον φορτηγατση που με εσωσε! ισως θα ηταν καλητερα να το ειχα παθει καπου μονος μου ! θα ειχα "ξεμπερδεψει" !κι θα μπορουσαν να με θαψουν οι δικοιμου!! διοτις η αυτοκτονια δεν αναγνοριζετε από την εκλησεια μας κι δεν καμει λειτουργια ο παπας! ασε και την ντροπη που θα φερω στην οικογενειαμου! ενώ αν "τελειωνα" τωτες η βιοψια θα ελεγε ανακοπη καρδιας! κι θα ηταν όλα μια χαρα!

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. thelw na vrisw
    By Ακροβατης in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 37
    Last Post: 02-06-2012, 15:15
  2. thelo na pethano kourastika
    By sakis01 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 3
    Last Post: 26-05-2012, 17:17
  3. Thelw na pethanw!!!!!!!
    By death in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 6
    Last Post: 20-10-2011, 21:36
  4. thelw na milhsw sthn melene
    By carrot in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 2
    Last Post: 02-11-2010, 15:25
  5. Thelw thn voithia sas...
    By Evita in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 27-06-2007, 10:47

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •