Επαφη χωρις προφυλαξη
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 34
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    May 2014
    Posts
    28

    Επαφη χωρις προφυλαξη

    Γεια σας ,χθες ηρθα σε επαφη με τον συντροφο μου χωρις προφυλαξη..
    αν και ο ιδιος λεει πως "τραβηχτηκε" εγκαιρως ,ανησυχω γιατι ηταν μια μερα προτου ξεκινησουν οι γονιμες (μερες)
    δεν μπορω να παρω το χαπι της επομενης μερας γιατι το πηρα προσφατα..
    υπαρχει καποιο τεστ εγκυμοσυνης πριν την αναμενομενη περιοδο;

  2. #2
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Quote Originally Posted by katerina18 View Post
    Γεια σας ,χθες ηρθα σε επαφη με τον συντροφο μου χωρις προφυλαξη..
    αν και ο ιδιος λεει πως "τραβηχτηκε" εγκαιρως ,ανησυχω γιατι ηταν μια μερα προτου ξεκινησουν οι γονιμες (μερες)
    δεν μπορω να παρω το χαπι της επομενης μερας γιατι το πηρα προσφατα..
    υπαρχει καποιο τεστ εγκυμοσυνης πριν την αναμενομενη περιοδο;
    Πηρες το χαπι της επομενης ημερας να υποθεσω επειδη ηρθες σε ελευθερη σεξουαλικη επαφη με τον συντροφο σου που και εκεινη την ημερα θα σου ειπε οτι τραβηχτηκε ε?

    Να σας ζησει!

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    May 2014
    Posts
    28
    ειχα παρει το χαπι της επομενης ημερας επειδη εσπασε το προφυλαχτικο.
    θα σε παρακαλουσα αν δεν γνωριζεις κατι να μην απαντας με ειρωνικα σχολια...εσυ μπορει να θες να κανεις την πλακα σου,αλλα εγω δεν δημοσιευσα το προβλημα μου για να δεχτω γελοιες απαντησεις.

  4. #4
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Quote Originally Posted by katerina18 View Post
    ειχα παρει το χαπι της επομενης ημερας επειδη εσπασε το προφυλαχτικο.
    θα σε παρακαλουσα αν δεν γνωριζεις κατι να μην απαντας με ειρωνικα σχολια...εσυ μπορει να θες να κανεις την πλακα σου,αλλα εγω δεν δημοσιευσα το προβλημα μου για να δεχτω γελοιες απαντησεις.
    Λογω κακης ποιοτητας προφυλακτικου αποφασισατε να μην το χρησιμοποιειτε αλλο δηλαδη και ειπατε να το κανετε ελευθερα στις γονιμες μερες και υστερα λες εμενα γελοια :)

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    May 2014
    Posts
    28
    ηταν μια ανοητη πραξη και το καταλαβαινω και μονη μου.
    απο οσο ξερω ομως αυτο ειναι φορουμ υποστηριξης ,μπορεις να δημοσιευσεις το προβλημα σου και να σε βοηθησουν..
    οι δικες σου απαντησεις μονο βοηθεια δεν δινουν ,ισως εσυ να εισαι πιο υπευθηνη στον ερωτικο σου τομεα,αλλα αν συνεβαινε σε εσενα κατι τετοιο και ειχες πελαγωσει δεν θα σου αρεσε να σε αντιμετωπιζουν με τοσο ειρωνικο τροπο..αν δεν γνωριζεις κατι σχετικα με την δημοσιευση μου,καλο θα ηταν να σταματησει εδω η συζητηση μας ...

  6. #6
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Quote Originally Posted by katerina18 View Post
    ηταν μια ανοητη πραξη και το καταλαβαινω και μονη μου.
    απο οσο ξερω ομως αυτο ειναι φορουμ υποστηριξης ,μπορεις να δημοσιευσεις το προβλημα σου και να σε βοηθησουν..
    οι δικες σου απαντησεις μονο βοηθεια δεν δινουν ,ισως εσυ να εισαι πιο υπευθηνη στον ερωτικο σου τομεα,αλλα αν συνεβαινε σε εσενα κατι τετοιο και ειχες πελαγωσει δεν θα σου αρεσε να σε αντιμετωπιζουν με τοσο ειρωνικο τροπο..αν δεν γνωριζεις κατι σχετικα με την δημοσιευση μου,καλο θα ηταν να σταματησει εδω η συζητηση μας ...
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    Ρωτα κανεναν φαρμακοποιο ή τον γυναικολογο σου και ασε την καραμελα του "μπηκα σε φορουμ υποστηριξης" γιατι εδω μεχρι να βγει ακρη θα εχεις γραψει στο νηπιαγωγειο τον μπεμπη!
    Last edited by Aeon; 18-06-2014 at 12:15.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    2,192
    ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΧΑΑΧΑΧΑΧΑ Αμαν ρε mnimonio και συ...

    Η κοπέλα μάλλον είναι 18 και θέλει να μάθει κάποια πράγματα για την ερωτική της ζωή....
    Εγώ πάντως σε νεότερη ηλικία Κατερίνα με τον φίλο μου,δεν χρησιμοποιούσαμε προφυλακτικό και η μόνη μέθοδος αντισσύληψης ήταν το τράβηγμα...
    Η αλήθεια είναι ότι ποτέ δεν έπιασα παιδί και εγώ δεν ήξερα τότε από γόνιμες και άγονες ημέρες....

    Φυσικά αυτή η μέθοδος δεν είναι η πιο ασφαλής,μπορείς για να νιώσεις μεγαλύτερη ασφάλεια να μιλήσεις από κοντά με κάποιον γυναικολόγο σχετικά με τις απορίες σου.
    Εχε υπόψη σου ότι μία ασφαλής μέθοδος αντισσύληψης είναι το σπιράλ,σου το τοποθετεί ο γιατρός αλλά μέσα σε μία 5τια πρέπει να το αλλάξεις....θα σε ενημερώσει ο γιατρός σου σχετικά.

    Οσον αφορά το τεστ,ΝΑΙ υπάρχουν σε όλα τα φαρμακεία και τα ζητάς "τεστ εγκυμοσύνης" είναι πολύ εύκολη διαδικασία μην ανησυχείς καθόλου!~

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    May 2014
    Posts
    28
    ευχαριστω πολυ, απλως δεν γνωριζω αν υπαρχει καποιο τεστ που να σου δειχνει αν εισαι εγκυος η οχι πριν την καθυστερηση
    και δεν μπορω να περιμενω μεχρι την επομενη περιοδο :p

  9. #9
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Quote Originally Posted by Diana1982 View Post
    ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΧΑΑΧΑΧΑΧΑ Αμαν ρε mnimonio και συ...

    Η κοπέλα μάλλον είναι 18 και θέλει να μάθει κάποια πράγματα για την ερωτική της ζωή....
    Εγώ πάντως σε νεότερη ηλικία Κατερίνα με τον φίλο μου,δεν χρησιμοποιούσαμε προφυλακτικό και η μόνη μέθοδος αντισσύληψης ήταν το τράβηγμα...
    Η αλήθεια είναι ότι ποτέ δεν έπιασα παιδί και εγώ δεν ήξερα τότε από γόνιμες και άγονες ημέρες....

    Φυσικά αυτή η μέθοδος δεν είναι η πιο ασφαλής,μπορείς για να νιώσεις μεγαλύτερη ασφάλεια να μιλήσεις από κοντά με κάποιον γυναικολόγο σχετικά με τις απορίες σου.
    Εχε υπόψη σου ότι μία ασφαλής μέθοδος αντισσύληψης είναι το σπιράλ,σου το τοποθετεί ο γιατρός αλλά μέσα σε μία 5τια πρέπει να το αλλάξεις....θα σε ενημερώσει ο γιατρός σου σχετικά.

    Οσον αφορά το τεστ,ΝΑΙ υπάρχουν σε όλα τα φαρμακεία και τα ζητάς "τεστ εγκυμοσύνης" είναι πολύ εύκολη διαδικασία μην ανησυχείς καθόλου!~
    θελει τεστ που να δειχνει αν ειναι εγκυος απο την επομενη της πραξης εγω αυτο καταλαβα!

    Ειχα μια φιλη που εκανε τις ιδιες μαλακιες!Της τα ειπα πολυ χειροτερα αυτης!Νομιζω μεχρι τρια τον χρονο μπορεις να παρεις απο αυτα τα χαπια και η φιλη μου ειχε φτασει στο τεταρτο το οποιο και δεν της το εδωσε ο φαρμακοποιος και την εβρισε κιολας!
    Δεν το παιζω η αμεμπτη αλλα οταν εχεις ξαναπαθει πατατρακ και μετα κανεις σεξ σε γονιμες μερες και χωρις προφυλακτικο τι θες να πω??Δεν θα πω οτι ειναι ανευθυνη επειδη ειναι φορουμ υποστηριξης?Τελος παντων.

  10. #10
    Junior Member
    Join Date
    May 2014
    Posts
    28
    καλα καταλαβες αυτο θελω ! :p
    υπαρχει καποιο τεστ που να μην χρειαζεται να περιμενω τοσο καιρο..?

  11. #11
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Quote Originally Posted by katerina18 View Post
    καλα καταλαβες αυτο θελω ! :p
    υπαρχει καποιο τεστ που να μην χρειαζεται να περιμενω τοσο καιρο..?
    Δεν ξερω αν υπαρχει αυτο..Αντι να καθυστερεις εδω μεσα πηγαινε σε εναν φαρμακοποιο ρωτα για το χαπι της επομενης ημερας πριν περασει η διορια του,ρωτα και για το τεστ που θελεις (που δεν νομιζω να υπαρχει) και αμα εισαι 18 χρονων να προσεχεις τον εαυτο σου και μην κανεις τα γυναικολογικα σου κουρελακια απο τωρα!Ενταξει μικρη?

  12. #12
    Junior Member
    Join Date
    May 2014
    Posts
    28
    ενταξει μεγαλη.δεν παιζει ρολο που το χαπι το πηρα προσφατα?

  13. #13
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Ποσο προσφατα το πηρες?

  14. #14
    Junior Member
    Join Date
    May 2014
    Posts
    28
    στις 30 Μαιου

  15. #15
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Δεν μπορεις να το παρεις οχι..Τελος παντων μπορει να μην εγινε και τιποτα,την επομενη ομως πες του λαλακα σου να φορεσει καπελακι :)

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

  1. Ακομα χωρις ερωτικη επαφη
    By solkots in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 59
    Last Post: 27-09-2013, 12:38
  2. Ιδεοψυχαναγκαστικη διαταραχη και επαφη με αλλους
    By nvex in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 9
    Last Post: 28-08-2012, 16:47
  3. η μοναξια ποναει ή η επαφη με αλλους??
    By d_o in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 19-09-2010, 19:19
  4. Τι μας ωθει στην επαφη με τον συνανθρωπο.
    By keep_walking in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 236
    Last Post: 11-04-2010, 17:51
  5. ψυχολογικός πόνος+σεξουαλική επαφή
    By t_katva in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 5
    Last Post: 23-08-2006, 20:58

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •