Nοιώθω τόσο άχρηστη που δεν παντρεύτηκα ακομή! - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 48 of 48
  1. #46
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    3
    Ειναι σαν να διαβάζω εμενα. Ακριβώς στην ίδια θέση είμαι με εσενα και ηλικία. Όλοι μου λένε ότι αν δεν ηρεμήσεις δεν θα έρθει. Οκ ηρέμησα ήρθε κάποιος που νομίζω ακόμα ότι είναι ο ιδανικός αλλά χωρισα πολύ πρόσφατα και νοιώθω ότι έχασα παλι το νόημα της ζωής. Κλαιω και αναρωτιεμαι γιατί να τα κάνω όλα τόσο λάθος. Κουράστηκα να προσπαθώ και να αποτυγχανω νοιωθω κουρασμενη λες και είμαι 80ετων. Δεν ξέρω τι άλλο να κανω για να νοιώσω καλά. Και τώρα φεύγει φίλη που είχα μόνιμα Αθήνα, δεν έχω κια πολλές φίλες της έκανα πέρα παλιότερα που μας είχαν έρθει οικογενειακα προβλήματα. Τωρα που όλοι πάνε διακοπές εγώ δεν θέλω να πάω θάλασσα μόνη μου. Γενικά σκέφτομαι την επόμενη βδομάδα που θα λείπουν όλοι και μελαγχολω χειρότερα. Θα πέρασει αλλά τώρα πονάει πολύ. Σε νοιώθω σε όσα λες. Μας εύχομαι μέχρι το τελος του χρονου να έχουμε ευχάριστα νέα! Κάπου διάβασα λέει να ξυπνάς κάθε μέρα και να συμπεριφερεσαι λες και έισαι παντρεμενη ότι έχεις άντρα να βάζεις δύο πιάτα για φαΐ, δύο φλιτζάνια καφέ, και θα τον τραβήξεις να έρθει κοντά σου, και κάτι τέτοια χάχα μόνο αυτό δεν δοκίμασα!! Να βγαινουμε να λέμε τον πόνο μας. Οι υπόλοιπες φίλες μου εδώ εινια ανώτερες δεν αγχώνονται για το θέμα.

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Ζεισ 100 φορεσ καλυτερα απο οτι αμα παντρευτεισ εσυ για να ηρεμησεισ πινεισ μπυρεσ οι αλλοι για να ηρεμησουν κανουν σεξ καταλαβαινεισ τι γινεται τα πρωτα χρονια του γαμου που ολα ειναι ροδινα 5 φορεσ τη μερα 10 φορεσ τη μερα εγω ουτε σα σκεψη δεν το αντεχω κι ειμαι αντρασ μετα 10 χρονια δε μιλανε ουτε να το φανταστω δεν μπορω ειμαστε αλλοι ανθρωποι αλλοσ τυποσ 2 ειναι
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  3. #48
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Κι αυτουσ τουσ θελει το συστημα για να αναπαραγεται κ να διαιωνιζεται η αλλη αληθεια ειναι οτι αυτοι δεν μπορουν να κανουν παιδια κι εμεισ πινουμε δεν κανει να μασ βλεπουν τα παιδια
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Similar Threads

  1. Είμαι ανίκανη και άχρηστη.Μια αποτυχημένη.
    By δελφίνι in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 22
    Last Post: 10-03-2014, 22:11
  2. Ειμαι αχρηστη η απλα μη μοθ απτου
    By elirene in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 0
    Last Post: 26-09-2012, 15:41
  3. Γιατί να είμαι τόσο μα τόσο πολύ δειλή;
    By tita1977 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 28
    Last Post: 07-02-2011, 16:34
  4. arktos ακόμη ζει...
    By arktos in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 8
    Last Post: 08-03-2009, 17:09

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •