Βοτανα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 8 of 8

Thread: Βοτανα

  1. #1
    Banned
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    395

    Βοτανα

    Βρηκα ενα βιβλιο με βοτανα για την νευρικοτητα την καταθλιψη κλπ.Αυτα τα φυτα ειναι δυσεβρετα.ΠΙστευω σε κανα φαρμακειο μπορεσω να τα βρω.Θα ρωτησω την ψυχιατρειο μου αλλα αυτη ειναι βλαμμενη κα μπορει να μην πιστευει σε αυτα.Μπορει να τα χουν σε υγρα οπως οι βαλεριανες του γριβα.Λεω να κανω μια σουπα οσα με ενδιαφερουν αμα τα βρω και να τα καταπινω.Τι λετε..?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    beyond the realms
    Posts
    482
    ..θα μπορούσες να ψάξεις σε μαγαζιά που πουλάνε βιολογικά, αλλά σε καμμία περίπτωση μην κάνεις κοκταίηλ μόνη σου- ρώτα για τις ιδιότητες και τις δοσολογίες, ε?

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    332
    Τα αποτελέσματα της ομοιοπαθητικής είναι αμφιλεγόμενα...Πάντως ρε φίλε αφού εχεις ψύχωση,τι να σου κάνουν τα βότανα...

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    further...
    Posts
    297
    εχει δικιο ο reina παιζει να σε πιασει κανα στομαχι...echinachia με βαλεριανα σε πιανει στομαχι ψιλοstandard.
    in my thoughts I have seen rings of smoke through the trees
    And the voices of those who stand looking...

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    2,337
    δεν ξέρω το κατα πόσο μπορεί να βοηθήσουν τα βότανα αλλά συμπληρώματα διατροφής ω3 θα σε οφελούσαν ως ένα βαθμό.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Ολα τα βοτανια μπορεις να τα βρεις στο internet...εμενα με ενδιαφερει η dream herb ή Calea Zacatechichi:)
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Καθως και οδηγιες μελετησε καλα τι πας να παρεις....
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Επισης να συμπληρωσω οτι τα βοτανα δεν βοηθανε και πολυ αλλιως θα τα περναμε ολοι κατα κορον οσοι πασχουμε απο ψυχωση και οχι ολα αυτα τα παρασκευασματα που μας σερβιρουν.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •