θέλει να είναι μόνη τις. δεν θέλει να νιώθει πράγματα - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 66
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Σιγουρα χωρισανε για την αποσταση ή συμβαινουν κ αλλα πραγματα? Τοσο καιρο δηλ μενανε μακρια?

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    276
    Αυτή μου ειχε πει επειδή είναι μακριά. ναι! Αυτή μένει Αθήνα και αυτος Αγρίνιο!

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    276
    αλλά επειδή είναι το χωριό τς εκεί πάει καλοκαίρι Χριστούγεννα Πάσχα κ συνήθως τον βλεπει

  4. #19
    Quote Originally Posted by giannis97 View Post
    Αυτή μου ειχε πει επειδή είναι μακριά. ναι! Αυτή μένει Αθήνα και αυτος Αγρίνιο!
    Κι όταν θα ρθει Αθήνα με το που τελειωσαν οι διακοπες πάλι θα ειναι κοντα σου και με το που ξαναρχονται διακοπες πάλι κοντα του .... Δεν υπάρχουν συμβολαια που να λενε πως αμα χωρισει κάποιος δεν θα ξαναειδωθεί ποτε με τον άλλο κι οτι ηθελε τοτε προκύψει... Αρα ριλάξ, χαλαρωσε καλοκαιρι ειναι και κυρίως στρεψε τη σκεψη σου στις διακοπες και μακρια της για να περασεις ωραια.

    Το κυριοτερο που θελω να σου πω σαν πιο μεγαλος σου και το οποιο σου τονισαν ευστοχα εδω αλλοι πριν απο μενα, δεν έχεις τωρα καμια άλλη προτεραιοτητα στη ζωη σου εκτος απο τα μαθηματα σου! εκεί κρέμμεται το μέλλον σου. Για να μην λες κάποτε, μετανιωνω που αντι να στρωθω τότε στο διαβασμα κυνηγουσα την κάθε γκόμενα. Διοτι τοτε θα ναι αργα για μελέτη και εσυ θα εισαι σε δουλειες του ποδαριου ανειδικευτος. Και τετοιους οι γκόμενες δεν τους θέλουν, άσε που λένε πως γοητευονται με τετοιους. Μην κανεις το λαθος να λαμβανεις υπόψη σου το γεγονος οτι υπάρχει καλπάζουσα ανεργια και τον καθενα που σε φουσκωνει με τετοια. Οσο καλύτερος κατορθωσεις να γινεις τοσο πιο πολύ μπορεις να ελπίζεις και τόσο περισσότερο αυξανουν οι πιθανοτητες να βρεθεις καποτε επαγγελματικά σε κάτι καλο.

    Με την εν λόγω γκόμενα, στην χειροτερη περίπτωση πάλι εισαι κερδισμένος, πήρες εμπειρια!
    γιάννης

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    την ψαχνω?
    Posts
    878
    σκατα τα εκανες...ποτε δεν πιεζεις μια κοπελα να δεχτει κατι.αραξε τωρα θα φτασει στο σημειο που απο μονη της θα θελει σχεση και οχι απαραιτητα με σενα.δεθηκατε περασατε καλα κατι κερδισες εσυ κτ αλλο αυτη και ολα συνεχιζονται.ετσι και αλλιως πιος ξερει μπορει να τν πετυχεις μετα απο καιρο και να τα ξαναβρειτε...κοιτα να διαβασεις και ολα θα γινουν

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    276
    διαβάζω ρε σεις.. Τώρα το καλοκαίρι δεν πρόκειται..

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    276
    τώρα όμως που θα πάει εκεί εγώ δεν είμαι καθόλου καλά:( και μόνο στην σκέψη:(

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Γιαννακη ξεχαστηκα να σου στειλω, τωρα το θυμηθηκα που ξαναμπηκα. Να ξερεις μολις πας 50 δημοσιευσεις-τωρα εχεις 24-ενεργοποιουνται τα μηνυματα και μπορεις να στειλεις και ετσι. Κανε καμμια δημοσιευση και σε αλλες κατηγοριες να ανεβει ο αριθμος. Πως πανε τα πραγματα?

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    276
    προσωπικα μηνυματα εννοειται; εμ οχι καλα. εβλεπε στο facebook οτι μιλαω με αλλες, δεν ξερω πως.. εβλεπε πως παταω like σε φωτογραφιες και αρχισε να θυμωνει. μετα μου ελεγε να μην ξανα μιλησουμε κλπ. και δεν θελει να ακουει οτι την αγαπαω οτι την θελω κλπ. νευριαζει.. νομιζει πως μιλαω με αλλες και πως ψαχνομαι! αλλα εμενα με απασχολει οτι θα παει στο χωριο τις αργοτερα.. τωρα βεβαια ειναι στην ναυπακτο.. αλλα με στεναχωρει και μονο στην σκεψη οτι θα παει εκει

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Θα σου στειλω και στο μειλ αλλα μεχρι τοτε μπορει να συμπληρωσεις τις 50 δημοσιευσεις και να στελνεις και πμ. Καταρχην ομως πρεπει να χαλαρωσεις, μη της λες παλι για σχεση και τετοια αφου πιεζεται. Τωρα καθε ποτε μιλατε?

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    276
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Θα σου στειλω και στο μειλ αλλα μεχρι τοτε μπορει να συμπληρωσεις τις 50 δημοσιευσεις και να στελνεις και πμ. Καταρχην ομως πρεπει να χαλαρωσεις, μη της λες παλι για σχεση και τετοια αφου πιεζεται. Τωρα καθε ποτε μιλατε?
    Α ενταξει, προσπαθώ να χαλαρώσω, κάθε μέρα μέσω Facebook, σήμερα μιλήσαμε αρκετή ώρα στο τηλέφωνο, είπαμε διάφορα, γελάσαμε πολύ, αλλά πάλι μου είπε πως δεν θελει να μιλάμε συνεχώς

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Προσπαθησε λιγο να κρατηθεις και μη την καλεις τοτε εσυ ολο πρωτος. Αλλα προσεχε οχι να της κανεις μουτρα ή να φανει οτι το κανεις επιτηδες. Ασε αυτες τις μερες μην την καλεις να σου στειλει αυτη. Τι αλλο λετε?

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    276
    Από μόνος μου δεν τις καλώ, αλλά ούτε και αυτή, απλά σήμερα την ρώτησα εάν θέλει να μιλήσουμε και μου το έπαιζε δύσκολη αλλά ύστερα θέλησε.. άσχετα θέματα, λίγα δικά μου λίγα δικά τς..

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Ωραια, μη της στελνεις παλι, ασε οποτε σου στειλει αυτη.

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    276
    Μου είναι λίγο δύσκολο να μην τις στέλνω:/

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast

Similar Threads

  1. Είναι μεγαλύτερός μου... με θέλει; Μπορεί να γίνει κάτι;
    By ΦΑΛΙΜΕΝΤΟ in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 5
    Last Post: 16-05-2013, 17:09
  2. Δεν τον θέλει αλλά ειναι μαζι του
    By Blue1 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 70
    Last Post: 19-09-2012, 11:12
  3. Δεν με θελει.... :(
    By athanasoudaki in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 20
    Last Post: 09-05-2012, 15:43
  4. Τι θέλει απ' την ζωή μου?!
    By Elina_G_16 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 15
    Last Post: 05-10-2008, 16:08
  5. ποια ειναι τα σημαδια που εκπεμπει καποιος οταν ειναι ερωτευμενος;
    By Μαντω in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 33
    Last Post: 04-03-2008, 10:35

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •