θέλει να είναι μόνη τις. δεν θέλει να νιώθει πράγματα - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 61 to 66 of 66
  1. #61
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by giannis97 View Post
    χαχαχα.... καλοκαίρι είναι και το σχολείο τελείωσε.. διάβαζα τόσο καιρό για τς εξετάσεις και πήγαν μια χαρά... σήμερα βγήκα μαζί τς και τς είπα πως την αγαπώ..ήθελε να το ακούσει τις άρεσε που το είπα.. ποτέ μου δεν έχω νιώσει έτσι με κοπέλα ποτέ.. και πραγματικά την αγαπώ.. αύριο λοιπόν φεύγει για το χωριό και γυρνάει τέλει αυγούστου.. στο χωριό είναι και ο πρώην τις..και γενικά δεν συμπαθώ κανέναν από εκεί..και τώρα που φεύγει με έχει πιάσει τρομερή κατάθλιψη, στεναχώρια.. και συνεχώς κλαίω..
    Quote Originally Posted by giannis97 View Post
    Α ενταξει, προσπαθώ να χαλαρώσω, κάθε μέρα μέσω Facebook, σήμερα μιλήσαμε αρκετή ώρα στο τηλέφωνο, είπαμε διάφορα, γελάσαμε πολύ, αλλά πάλι μου είπε πως δεν θελει να μιλάμε συνεχώς
    Quote Originally Posted by giannis97 View Post
    λόγο απόστασης από ότι μου είχε πει.. Αλλά πιστεύω πως τον θέλει:( :(
    Quote Originally Posted by giannis97 View Post
    Αυτός μένει λίγο ποιο έξω από το Αγρίνιο.. ε Είναι κάποιες ώρες από εδώ.. Αυτή πάει καλοκαίρι, Χριστούγεννα, Πάσχα, εε και όταν πήγαινε τον έβλεπε.. Αλλά αγαπήθηκαν μου είπε.. Τώρα πόσο λογικό είναι αυτό δεν ξέρω, εσείς πώς το βλέπετε? θα γυρίσει σε αυτόν?
    Quote Originally Posted by giannis97 View Post
    Πως να την κανω να με θέλει?
    Quote Originally Posted by giannis97 View Post
    τέλη αυγούστου θα γυρίσει.. κάθε φορά που πάει εκεί πάντα αλλάζει τελειος ο χαρακτήρας.. γίνεται απόμακρη δεν μιλάει, λέει πράγματα που δεν τα εννοεί κλπ.. ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΑΝΤΑ κάθομαι και κλαίω ΕΠΕΙΔΗ αυτή πάει εκεί!! δεν ξέρω τι άλλο να κάνω :( πάλι θα αρχίσουν τα ίδια! φοβάμαι πάρα πολύ
    ακου Γιαννη μου...
    η κοπελα σε βλεπει μονο φιλικα...
    σε αυτη την φαση, τουλαχιστον.
    δεν ειναι οτι θελει να ειναι μονη της.
    κανεις δεν θελει να ειναι μονος του. όποτε το ακους αυτο, να ξερεις οτι ειναι δικαιολογια.
    απλα δεν σε θελει ερωτικα.

    κι εγω πιστευω οτι θελει τον πρωην της. το σημαντικο δεν ειναι αν εχουν κατι σοβαρο η οχι, αλλα ΑΝ ΤΟΝ ΘΕΛΕΙ. αν τον θελει, ακομα και να μην την θελει αυτος, ειναι καμμενη υποθεση... μπορω να σου πω,ακομα πιο καμμενη αν τον θελει μονο εκεινη...

    η δικη μου γνωμη ειναι να απομακρυνθεις.

  2. #62
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    253
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    ακου Γιαννη μου...
    η κοπελα σε βλεπει μονο φιλικα...
    σε αυτη την φαση, τουλαχιστον.
    δεν ειναι οτι θελει να ειναι μονη της.
    κανεις δεν θελει να ειναι μονος του. όποτε το ακους αυτο, να ξερεις οτι ειναι δικαιολογια.
    απλα δεν σε θελει ερωτικα.

    κι εγω πιστευω οτι θελει τον πρωην της. το σημαντικο δεν ειναι αν εχουν κατι σοβαρο η οχι, αλλα ΑΝ ΤΟΝ ΘΕΛΕΙ. αν τον θελει, ακομα και να μην την θελει αυτος, ειναι καμμενη υποθεση... μπορω να σου πω,ακομα πιο καμμενη αν τον θελει μονο εκεινη...

    η δικη μου γνωμη ειναι να απομακρυνθεις.
    ακριβως remedy..θα σου στειλω να δεις κατι σε pm γιαννη για να καταλαβεις..αλλα απ οτι βλεπω τα εχεις κλεισει οποτε αστο

  3. #63
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    276
    λοιπόν η κατάσταση έχει ως εξής.. μου λέει δεν θέλει να μιλάμε συνέχεια.. αλλά λίγο έστω να μαθαίνει πως είμαι.. την ρωτώ ποιος είναι ο λόγος που δεν θέλει και μου λέει απλά δεν θέλει..μετά μου λέει γιατί δεν είμαστε μαζί και επειδή δεν θέλει να νιώθει πράγματα..άρχισε πάλι την ίδια ιστορία..εγώ την γράφω κάποιες ώρες και δεν τις μιλάω καθόλου αλλά δεν φαίνεται να την ενοχλεί που δεν μιλάμε.. πριν 2 βδομάδες περίπου είχα σκεφτεί να μην τις μιλήσω για 1-2 μέρες, το έκανα αλλά τότε μου έστειλε απλά κάτι τελείες.. δεν έστειλε κάτι άλλο.. όπως καλημέρα, ξέρω γω... δηλαδή τότε την 'εκαψε' που δεν τις μιλούσα.. αλλά όταν εγώ δεν τις μιλούσα ήταν τότε που πήγε στην Ναύπακτο και ήταν μόνη τις.. μετά πήγε στο χωριό τις και άλλαξε τελείως.. τα πάντα.. αλλά μου είπε πως μόνο εγώ το παρατηρώ αυτό.. τώρα που είναι πάλι στην Ναύπακτο η κατάσταση είναι χάλια.... δεν ξέρω τι άλλο να κάνω. την θέλω τόσο πολύυυ

  4. #64
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    25
    giannis97 στην ηλικία υο έκανα σχέση 5 χρονια και άλλαξα τον χαρακτήρα μου για μια κοπέλα. Έφαγα 2 χρόνια απο τη σχολή. Όχι δνε το μετανιώνω γιατί έμαθα πολλά. Αλλά αν μπορούσα να διαλέξω, θα διάλεγα τα μαθήματα - δουλειά η όχι κάνεις μέχρι να ωριμάσει λίγο το κεφάλι. Πίστεψέ με όσο μεγάλος κι αν νιώθεις θα καταλάβεις διαφορά σε λίγο καιρό. Εμ, απλά πέρνα καλα μαζί της και βρες και άλλες και πε΄ρνα καλά. 2 σχέσεις εχω κάνει στη ζωή μου δεν είμαι της ξεπέτας αλλά έτσι θα έκανα τα πράγματα αν σκέφτομουν όπως τώρα. :)

  5. #65
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    276
    συμφωνώ απόλυτα μαζί σου. το θέμα είναι πως στεναχωριέμαι για το ότι γίνεται με εκείνη και πέφτει η ψυχολογία μου.τώρα σκέφτεται να κάνει κάτι με τον πρώην τις και αυτό με στεναχωρεί πάρα πολύ

  6. #66
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Πρεπει να κανετε σεξ. Με το σεξ η γυναικα εκρινει καποιες ορμονες που δημιουργουν δεσιμο. Αυτα οταν τελειωνει βεβαια. Κανε λιγο υπομονη τωρα που ειναι στο χωριο της και μολις ερθει βαλε μπροστα. Το σεξ για τις γυναικες ισοδυναμει με δεσιμο.

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345

Similar Threads

  1. Είναι μεγαλύτερός μου... με θέλει; Μπορεί να γίνει κάτι;
    By ΦΑΛΙΜΕΝΤΟ in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 5
    Last Post: 16-05-2013, 17:09
  2. Δεν τον θέλει αλλά ειναι μαζι του
    By Blue1 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 70
    Last Post: 19-09-2012, 11:12
  3. Δεν με θελει.... :(
    By athanasoudaki in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 20
    Last Post: 09-05-2012, 15:43
  4. Τι θέλει απ' την ζωή μου?!
    By Elina_G_16 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 15
    Last Post: 05-10-2008, 16:08
  5. ποια ειναι τα σημαδια που εκπεμπει καποιος οταν ειναι ερωτευμενος;
    By Μαντω in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 33
    Last Post: 04-03-2008, 10:35

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •