θέλει να είναι μόνη τις. δεν θέλει να νιώθει πράγματα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 66
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    273

    θέλει να είναι μόνη τις. δεν θέλει να νιώθει πράγματα

    Καλησπέρα θα μπω κατευθειάν στο ψητό που λέμε :D. είμαι 17 χρονών και από τον Νοέμβριο γνώρισα μια κοπέλα λίγο ποιο μικρή από εμένα 3-4 μήνες μόνο. τις άρεσα και μου άρεσε πάρα πολύ. φιλιόμασταν μόνο... τότε.. εγώ ήθελα σχέση αυτή όμως όχι.. ήθελε να μείνουμε μόνο στα φιλιά...εγώ έγινε πιεστικός αρκετά..πάντα είμαι.. τις έδειχνα πως δεν μπορούσα χωρίς σχέση κλπ..ίσως είναι λάθος.. με τον καιρό δεθήκαμε πολύ χωρίς να το περιμένουμε.. εγώ έκανα πράγματα που δεν τις άρεσαν.. όπως να ακυρώνω ραντεβού κλπ.. τότε δεν την είχα πάρει στα σοβαρά..δεν μου έδειχνε πως ένιωθε όμως.. μετά από καιρό τα έβγαλε όλα προς τα έξω.. δεν μου έδειχνε τα λάθη που έκανα..για να μπορούσα σαν άνθρωπος και εγώ να τα διορθωσω.. μου τα έλεγε μετά από πολύ καιρό..λοιπόν..τώρα εγώ την θέλω όσο τίποτε άλλο στον κόσμο.. αλλά αυτή θέλει να είναι μόνη τις.. δεν θέλει αγόρι.. επειδή λέει πως δεν θέλει να νιώθει πράγματα..φοβάται πως θα πληγωθεί και θα πληγώσει αυτόν που είναι δίπλα τις.. εγώ δεν μπορώ χωρίς εκείνη!! τι προτείνεται;

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    209
    Αμα την θες τοσο πολύ προσπαθησε σιγα σιγα να ξανακερδίσεις την εμπιστοσυνη της. Αλλα για να το κανεις αυτό θα πρεπει να εχεις αρκετη υπομονη και να της δειξεις ότι εχεις ωριμασει. Ζητα της να συναντηθείτε και εξηγησε της ότι δεν είναι σκοπος σου να την πληγωσεις αλλα να ζησετε κατι ομορφο οι δυο σας... έναν τρελο ερωτα ισως ??
    Επισης πες της ότι δεν εισαι μαγος να μπορεις να ξερεις τι την ενοχλεί όταν κανεις κατι και ότι καλο θα ηταν να εκφραζει τα συναισθηματα της και όχι να τα αφηνει να μαζεύονται μεσα της.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    211
    να γίνετε "φίλοι" και να περιμένεις κίνηση απο αυτή :P μπορείς να φανταστείς τον εαυτό σου σαν πραγματικό φίλο δίπλα της; ακόμα και αν αυτό σημαίνει πως θα χρειαστεί συμβουλή για να τα φτιάξει με άλλο...

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Γιαννακη97 να κοιτας τα μαθηματα σου γιατι οι εποχες ειναι δυσκολες και ασε τα γκομενιλικια για μετα. Αρκετο χρονο εφαγες. Λοιπον και για την κοπελα ξεκιναει δυσκολη χρονια, κατσε στρωσου στα βιβλια σου γτ αρκετα προβληματιστηκες. Μην την ενοχλησεις παλι και ριχτο στο διαβασμα. Της τα κανες και τσουρεκια.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    2,150
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Γιαννακη97 να κοιτας τα μαθηματα σου γιατι οι εποχες ειναι δυσκολες και ασε τα γκομενιλικια για μετα. Αρκετο χρονο εφαγες. Λοιπον και για την κοπελα ξεκιναει δυσκολη χρονια, κατσε στρωσου στα βιβλια σου γτ αρκετα προβληματιστηκες. Μην την ενοχλησεις παλι και ριχτο στο διαβασμα. Της τα κανες και τσουρεκια.
    χαχαχα σωστη απάντηση Γιαννάκη-κοίτα να περάσεις σε καμια σχολή κ αστα αυτα στα 17-σε καμια δεκαετία πιο σοβαρα πράγματα τώρα στρωσου!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    253
    θα συμφωνησω με τους απο πανω,και φυσικα ειναι να νιωθεις ετσι,αφου εισαι ενας γιαννης..και ειμαστε τα καλυτερα παιδια

  7. #7
    Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    30
    Quote Originally Posted by giannis97 View Post
    εγώ έκανα πράγματα που δεν τις άρεσαν.. όπως να ακυρώνω ραντεβού κλπ.. τότε δεν την είχα πάρει στα σοβαρά..δεν μου έδειχνε πως ένιωθε όμως.. μετά από καιρό τα έβγαλε όλα προς τα έξω.. δεν μου έδειχνε τα λάθη που έκανα..για να μπορούσα σαν άνθρωπος και εγώ να τα διορθωσω.. μου τα έλεγε μετά από πολύ καιρό..λοιπόν..τώρα εγώ την θέλω όσο τίποτε άλλο στον κόσμο.. αλλά αυτή θέλει να είναι μόνη τις.. δεν θέλει αγόρι.. επειδή λέει πως δεν θέλει να νιώθει πράγματα..φοβάται πως θα πληγωθεί και θα πληγώσει αυτόν που είναι δίπλα τις.. εγώ δεν μπορώ χωρίς εκείνη!! τι προτείνεται;
    Ίσως η τότε συμπεριφορά σου την έκανε να μην σε εμπιστεύεται. Και τώρα έχει και εκείνη τους ενδοιασμούς της. Μπορεί ο λόγος που δεν θέλει αγόρι να είναι για να έχει στο μυαλό της μόνο το διάβασμα και να μην την "αποσπάει" μια σχέση. Τουλάχιστον για αυτή τη περίοδο.

    Όπως και να έχει τώρα καλό θα ήταν να επικεντρωθείτε στα μαθήματα σας, έχετε καιρό για αυτά...:)

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    273
    χαχαχα.... καλοκαίρι είναι και το σχολείο τελείωσε.. διάβαζα τόσο καιρό για τς εξετάσεις και πήγαν μια χαρά... σήμερα βγήκα μαζί τς και τς είπα πως την αγαπώ..ήθελε να το ακούσει τις άρεσε που το είπα.. ποτέ μου δεν έχω νιώσει έτσι με κοπέλα ποτέ.. και πραγματικά την αγαπώ.. αύριο λοιπόν φεύγει για το χωριό και γυρνάει τέλει αυγούστου.. στο χωριό είναι και ο πρώην τις..και γενικά δεν συμπαθώ κανέναν από εκεί..και τώρα που φεύγει με έχει πιάσει τρομερή κατάθλιψη, στεναχώρια.. και συνεχώς κλαίω..

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Toτε σου ειπε δικαιολογιες, μαλλον σκεφτεται τον πρωην ακομα. Ειναι μαζι, δεν ειναι τι συμβαινει? γτ τα τσουγκρισανε μ αυτον?

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    273
    απλά ίσως τον θέλει και δεν μ το λέει γιατι φοβάται πως θα πληγωθω..έτσι καταλαβαίνω εγώ..λόγο αποστασης...αυτός μένει κοντά στο Αγρίνιο..εκεί είναι το χωριό τις..γι'αυτό χώρισαν λόγο απόστασης..αλλά το θέμα είναι πως εγώ δεν αντέχω μακριά τις

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Ενταξει αμα χωρησε προσφατα λογικο ειναι να τον σκεφτεται ακομα. Παντως εσυ να τη δωσεις τη μαχη. Μη την πιεσεις σε τιποτα. Να εισαι εκει, διπλα της, μεταφορικα το εννοω. Για παραδειγμα στειλε κανενα μηνυμα στο φβ ή sms τωρα που θα παει στο χωριο της, ετσι ενα τι κανεις ας πουμε. Για τον αλλον μη σε νοιαζει, με την επιμονη σου μπορεις να την κερδισεις.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    273
    Από τον Νοέμβριο που την ξέρω χώρισαν...ξανά πηγε στο χωριό τς τα περασμένα Χριστούγεννα και ήταν πάλι μαζί για κάποιες μερες...αλλά τώρα παλι τον θελει είμαι σίγουρος...γενικά είμαι άτομο που χωρις νΑ το θελω πιέζω καταστασεις και άτομα πολυ..και αυτό για τς άλλους καταντάει κουραστικό...στο φβ μιλάμε κάθε μέρα..αυτή δεν θέλει να μιλαμε συνεχώς..αλλά εγώ δεν μπορώ να μην τις μιλήσω για μια ημερα..την θέλω τόσο πολυ

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Γιαννακη γραψε το μειλ σου και μολις το αντιγραψω σβηστο αν δε θες να φαινεται.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Eνταξει, θα σου στειλω απο αυριο ομως. Τι σ απασχολει περισσοτερο τωρα?

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    273
    εντάξει, το ότι εγώ την αγαπώ και την θέλω πολυ! Αλλά αυτή δεν θελει να είμαστε μαζί διότι θέλει να είναι μόνη τις..και το ότι θα πάει πάλι στο χωριό τις..Όταν πηγαινει εκεί αλλαζει τελιος..δεν μιλάει πολύ κλπ...θα δει πάλι τον πρώην τις και ισως ξανά κάνουν κατι:( αυτό με πληγώνει πολύ

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Είναι μεγαλύτερός μου... με θέλει; Μπορεί να γίνει κάτι;
    By ΦΑΛΙΜΕΝΤΟ in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 5
    Last Post: 16-05-2013, 18:09
  2. Δεν τον θέλει αλλά ειναι μαζι του
    By Blue1 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 70
    Last Post: 19-09-2012, 12:12
  3. Δεν με θελει.... :(
    By athanasoudaki in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 20
    Last Post: 09-05-2012, 16:43
  4. Τι θέλει απ' την ζωή μου?!
    By Elina_G_16 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 15
    Last Post: 05-10-2008, 17:08
  5. ποια ειναι τα σημαδια που εκπεμπει καποιος οταν ειναι ερωτευμενος;
    By Μαντω in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 33
    Last Post: 04-03-2008, 11:35

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •