θελω εμπειριες και γνωμες σας.
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 50
  1. #1

    θελω εμπειριες και γνωμες σας.

    Γεια σας! Θα ηθελα αν υπαρχουν ατομα εδω μεσα να μου πιυν πως ειναι στο στρατο. Μαλλον θα παω του χρονου. Ειμαι γκει και θα ηθελα να μου πειτε πως θα περασω εκει με τα αλλα παιδια; Θα με κοροιδευουν η δεν εχουν προβλημα; Επισης θελω να πω πως η φωνη μου ειναι λιγο ψιλη οχι πολυ ομως . Αν δεν καταλαβουν οτι ειμαι γκει θα με κοροιδεψουν για την φωνη μου; Θα ηθελα γνωνες και εμπειριες απο γκει και στρειτ. Ευχαριστω.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    αναλογα τα ατομα αναλογα κι απο σενα εσυ πρεπει να προσπαθεισ να μη δινεισ δικαιωμα τωρα απο εκει κ περα δεν υπαρχει τιποτα στανταρ
    τι στεναχωριεσαι ετσι κ αλλιωσ ολοι κοροιδεουν ολουσ και συ θαβεισ καποιουσ κ αυτοι θαβουν εσενα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    "Life is fair, because it's unfair to everybody"
    den diko mou allounou einai
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Earth
    Posts
    516
    Εαν δεν θες να πας, απλα δεν πας (δες παρακατω). Εκτος αμα θες να ζησεις την εμπειρια του στρατου και να ξεμπερδευεις τοτε πας. Τωρα το τι θα σου τυχει, ειναι αναλογα με τα παιδια που θα ειναι στο θαλαμο σου. Στο στρατο θα δεις μια ευρεια γκαμα χαρακτηρων εκει μεσα. Απο τους πολυ εξωστρεφης που θελουν να δουλευουν ολο τον κοσμο αλλα και αυτους που εχουν ψυχολογικα αλλα οι φουκαραδες δεν ηξεραν τη διαδικασια για να τη γλυτωσουν απο κει.

    Πανε σε ενα δημοσιο κατα προτιμηση ψυχιατρο, εξηγησε του το λογο και θα σου γραψει καποια παθηση που παιρνει Ι5. Πας στο φρουραρχειο, θα σε εξετασει στα γρηγορα ενας στρατιωτικος ψυχιατρος στο νοσοκομειο, εσυ το παιζεις οτι εχεις την παθηση που γραφει στο χαρτι και τελειωσες. Μπορει να προσπαθησει να σε πεισει να πας ντε και καλα, αλλα κατα 95% θα παρεις την πολυποθητη αναβολη γιατι θελει να εχει το κεφαλι του ησυχο και κανενας απο κει δεν παει με το ζορι (απαλλαγη την 3η χρονια).

  5. #5
    πηρες απαλλαγη; Δεν τρελενομαι κιολας να παω αλλα πρεπει γιατι οι δικοι μου και ολο το σοι και γενικα η περιοχη θα μιλανε μετα ειμαι και εξαρτημενως απο την οικογενεια και ετσι δεν γινευαι. Υπαρχει βια στο στρατο σωματικη;

  6. #6
    Αμα εχω παχυσαρκια και προδιαβητη τη ι βγαινω

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    το να βγεισ γιωτασ ειναι μια αιτια να σε κοροιδευουνε σε μασ ετσι ηταν τουλαχιστον
    βγαινεισ ι3 οπωσ νομιζω και μπορεισ να εχεισ οπλο υπαρχει και ι3 που δεν μπορεισ να φερεισ οπλο
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Earth
    Posts
    516
    Quote Originally Posted by thesgio View Post
    πηρες απαλλαγη; Δεν τρελενομαι κιολας να παω αλλα πρεπει γιατι οι δικοι μου και ολο το σοι και γενικα η περιοχη θα μιλανε μετα ειμαι και εξαρτημενως απο την οικογενεια και ετσι δεν γινευαι. Υπαρχει βια στο στρατο σωματικη;
    Δεν πηρα απαλλαγη, αλλα σκοπευω να παρω χαρτι απο ψυχιατρο και να παρουσιαστω κανονικα και αν νιωθω οτι δεν αντεχω θα ζητησω παραπομπη για εξεταση στον ψυχολογο της μοναδας και θα φυγω, γιατι εχω κοινωνικη φοβια (δεν παιρνει ''Ι'') και αποφευκτικη διαταραχη προσωπικοτητας (η οποια ομως παιρνει Ι5!!).
    Παρ'ολα αυτα θελω να παω γιατι η ζωη μου εχει γινει πολυ βαρετη και νιωθω οτι θα παθω καταθλιψη αυτο το χειμωνα αν δεν βρω κατι να κανω (εστω και αν ειναι στρατος) και δουλεια εξω δεν μπορω να βρω.
    Παντως η διαδικασια ειναι αυτη που σου ειπα πανω κατω, πας στο φρουραρχειο 5-7 ημερες πριν την ημερομηνια καταταξης με τη γνωματευση του ψυχιατρου που εχεις παρει πριν και θα παρεις 6μηνη ή 1 χρονο αναβολη μεχρι την επομενη ψυχιατρικη εξεταση απο τον στρατιωτικο ιατρο, και αν καποια στιγμη παρω Ι5 δεν με ενδιαφερει τι θα πει κανενας πραγματικα. Ο στρατος χασιμο χρονου ειναι απλα η πλειοψηφια του κοσμου ειναι πολυ προκατειλημενη, και ειναι το ονειρο καθε μανας, γιαγιας και ηλιθιας γειτονισσας να σε δει να πας φανταρος. Απεφυγα το στρατο γιατι ειμαι εξυπνος θα λες. Το Ι5 σε επηρεαζει μονο εαν προκειται στο μελλον να μπεις σε καποιο σωμα ασφαλειας (στρατος, αστυνομια, ειδικος φρουρος, λιμεναρχειο κ.ο.)

  9. #9
    Μπραβο σου που θα πας. Καλο ειναι να δοκιμαζεις και εγω ετσι σκεφτομαι οτι καλα ειναι να παω αλλα φοβαμαι μην με ανακαλυψουν οτι ειμαι γκει. Καλα θα ηταν να ξερα ποιος ειναι γκει εκει να καναμε παρεα κυτερα θα ταν. Απο κοινωνικη φοβια περασα και γω αλλα τωρα ειμαι καλυτερα παιρνω 2 χρονια αντικαταθλιπτικα

  10. #10
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Εισαι θηλυπρεπης?Αν ναι ισως πετυχεις κανεναν μαλαξ να στο παιξει αρσενικο..Αν οχι πως να σε ανακαλυψουν?Μην δινεις δικαιωματα και κανε αυτο που πρεπει να κανεις 12 μηνες και αντε γεια!

  11. #11
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Οσο για την φωνη σου αν ειναι λιγο ψιλη δεν λεει κατι..Ειδαμε και τον Ψινακη.. :P

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    2,150
    Quote Originally Posted by mnimonio View Post
    Οσο για την φωνη σου αν ειναι λιγο ψιλη δεν λεει κατι..Ειδαμε και τον Ψινακη.. :P
    χαχαχαχαχαχαχαχα
    Και στην τελική γενικά μην καρφώνεσαι......

    χαχαχαχαχαχα

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    2,150
    Quote Originally Posted by thesgio View Post
    πηρες απαλλαγη; Δεν τρελενομαι κιολας να παω αλλα πρεπει γιατι οι δικοι μου και ολο το σοι και γενικα η περιοχη θα μιλανε μετα ειμαι και εξαρτημενως απο την οικογενεια και ετσι δεν γινευαι. Υπαρχει βια στο στρατο σωματικη;
    Εαν μπεις μέσα και το παίζεις η μικρή λουλού,υπάρχει περίπτωση να προκαλέσεις και σωματική βία.....είτε είναι από ρατσισμό ή να σου την πέσει για σεξ κανέναν βαρύ αρσενικό...

    Αλλά τώρα εμένα γιατί με επιασαν τα γέλια δεν καταλαβαίνω...................χαχα� �αχα

  14. #14
    τι λες ρε και συ; Δεν ειμαι ετσι νομιζω δηλαδη ουτε κουνιεμαι σαν καμια τσουλιτσα ουτε μιλαω με ναζακια

  15. #15
    Γενικα αγχονομαι πιο πολυ μαλλον για την φωνη γιατι μερικες φορες στο τηλ με περνανε για κοπελα. Δεν μαρεσει η φωνη μου ακουγεται σαν παιδικη.

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Θελω γνωμες, αποψεις και συμβουλες!!!
    By optic in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 9
    Last Post: 23-02-2015, 13:15
  2. 1η φορα. Γνωμες
    By Alucard in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 8
    Last Post: 15-03-2014, 03:46
  3. Θελω διαφορες γνωμες!
    By Akis Lam in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 12
    Last Post: 28-01-2013, 02:26
  4. Αντικαταθλιπτικα !!ποια ειναι τα πιο καλυτερα??εμπειριες κ γνωμες δεκτες!
    By babis1925 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 1
    Last Post: 16-01-2013, 16:26
  5. Γνώμες
    By vince in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 10
    Last Post: 07-10-2007, 09:34

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •