καλησπέρα σας, είμαι 28 χρονών και θα ήθελα να σας πω την δική μου ιστορία. είμαι τρεισίμησι χρονια με ένα παιδί το οποίο τον πρώτο χρόνο που είμασταν στην ίδια πόλη όλα ήταν καλά και θεωρούσα οτι έχουμε την ιδανική για μένα σχέση, τον 2 χρόνο έφυγε αλλα και πάλι βρισκόμασταν πηγαινα ερχόταν αλλά στο τηλέφωνο άρχισε να μην με σέβεται να βρίζει ναι συμπεριφέρεται νευρικά και το θεώρησα οτι είναι λόγω της απόστασης τον 3 χρόνο είναι φαντάρος, στην αρχή πήγαινα μετά όμως είχα και δικές μου υποχρεώσεις και δεν ηταν εφικτό να πάω και έτσι καταλήξαμε να έχουμε 8 μήνες να βρεθούμε και σε λίγο τελειώνει (να ενημερώσω οτι ηταν φαντάρος στην πόλη του). είμαι πολύ μπερδεμένη και δεν ξέρω πώς να ανταπεξέλθω όταν το συζητούσα πάντα νευρίαζε μου κλεινέ το τηλέφωνο και μου λεγε οτι είναι φαντάρος και δεν τον καταλαβαίνω για αυτό και εγώ σταμάτησα να συζητώ μέχρι που τον είπα οτι δεν πάει άλλο και να σταματήσουμε να έχουμε σχέση με ένα τηλέφωνο αλλά απο το ένα αυτί μπήκε απο το άλλο βγήκε δεν θέλει να καταλάβει την κατάσταση. τι θα μου προτείνατε?