Βοηθεια!!! - Page 20
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 20 of 20 FirstFirst ... 10181920
Results 286 to 288 of 288
  1. #286
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    407
    Quote Originally Posted by stellagr View Post
    σε ενδοκρινολογο πηγες? γιατι κι εμενα ο ψυχιατρος μου ειπε επειδη δεν με πιανουν τα αντικαταθλιπτικα να κανω ορμονικη ,η οποια να ξερεις φερνει και στοματιτιδες
    ναι στελλα μου και εχω 2 μικρους οζους.οι ορμονικες και του θυροειδους ομως και οι γυναικολογικες ειναι φυσιολογικες γι'αυτο και η ενδικρινολογος δε μου δωσε τιποτα απλα συνεστησε επανελεγχο σε εξαμηνο.τωρα η στοματιτιδα μου οφειλεται σε candida (μυκητα) ο παθολογος ομως δεν μου ειπε οτι σχετιζεται με το θυροειδη....

  2. #287
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Athens
    Posts
    1
    Καλησπερα σε ολους σας και ευχαριστω το site ,οθτοσωστε να μπορεσω να μιλησω και να ζητησω βοηθεια για το προβλημα μου... Ζητω συγνωμη διωτι ειναι η πρωτη φορα που κανω κατι τετιο και ησως να εχω τοποθετηση και λαθος την εισαγωγη μου στο φορουμ.. εαν το εχω κανει παρακαλω κατατοπηστε με να το κανω σωστα.. περιμμενω απαντηση πριν προχωρησω στην αναπτηξη του προβληματοσ μου... σας ευχαριστω , με εκτημηση.. Αποστολος

  3. #288
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    407
    Καλημερα σας.λοιπον.παρολο που εκοψα το καπνισμα εδω και μια εβδομαδα ακομα χαλια.το εντερο στα κλαρια και νομιζω οτι πονανε και οι σαλπιγγες μου.δε ξερω τι μου συμβαινει πια.η γιατρος μου μειωσε τα αντικαταθλιπτικα και απο 2 μου δινει 1 στεντον τη μερα.τα βραδια ομως κοιμαμαι χαλια (εφιαλτεσ , ανησυχια κλπ) και το πρωι ξυπναω ακομα πιο χαλια.μετα ειμαι λιγο καλυτερα.ξερετε αν τα στεντον φερνουν τετοιες παρενεργειες.απο αντικαταθλιπτικα παιρνω τωρα εφεξορ των 37 μλ (με σκοπο να το κοψω σταδιακα οπως και το στεντον)

Page 20 of 20 FirstFirst ... 10181920

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •