Λίγο πριν τον χωρισμό
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 8 of 8
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    25

    Λίγο πριν τον χωρισμό

    Καλησπέρα, πως θα μπορούσα να έχω υποψίες αν είμαι λίγο πριν τον χωρισμό? Ξέρω η τεχνική πιάσε και ρώτα είναι η καλύτερη αλλά δεν βολεύει αυτη τη στιγμή. Ευχαριστώ πολυ.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Αφου βγαινετε και οι 3 μαζι με τον πρωην ή παρτουζα ή χωρισμο θα κανετε. Σταματα να ξεφτιλιζεις το αντρικο φυλο. Δειξτης την εξοδο.

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    25
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Αφου βγαινετε και οι 3 μαζι με τον πρωην ή παρτουζα ή χωρισμο θα κανετε. Σταματα να ξεφτιλιζεις το αντρικο φυλο. Δειξτης την εξοδο.
    Είναι αυτή εγω η κολλητή της το αγόρι της κολλητης και ο κολλητός του αγοριου. Αυτό ο κολλητός είναι που μιλάω...

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,279
    Εχεις εξακριβώσει κάτι και είσαι ενα σταδιο πριν της ζητήσεις να χωρίσετε?
    Θα σου πρότεινα να το συζητήσετε ανοιχτα. Να της μιλησεις και να της πεις οτι ανησυχεις και οτι επηρεαζει αρνητικά τη σχεση σας η παρεα με τον "πρωην" που κανει η κοπελα σου και ο τροπος που τη κοιταει.
    Αν σε θελει (επειδη είπες πως εχεις κανει 'βλακεια' πιο παλια κ δε σε παιρνει να πεις κατι) τοτε θα σε ακουσει κ θα σκεφτει λογικα κ θα συζητησει.
    Πιστευω πως αυτο θα γινει, εκτος αν οντως παιζει κατι με τον αλλο ακομη.
    Αν κ δεν είναι καθολου καλο που ειχε παιξει κατι κ το οτι δεχεται να τη κοιταει έτσι όπως είπες. Γιατι παντα ξερεις πως σε κοιταει ο αλλος! Και το κακο είναι οτι ίσως κολακευεται η κοπελα σου και δε θελει να στο πει. Το οτι μπορει να κολακευεται δε σημαινει οτι τον θελει αλλα οτι ζηταει τη προσοχη μαλλον. Και δν ειναι ο σωστος τροπος να τη λαβει.
    Αν δε μιλησετε ομως δε θα λυθει τπτ κ το θεμα θα 'φουσκωνει' απ'τη μερια σου.
    Σε αυτον παντως δε θα σου προτεινα να μιλησεις γιατι ισως θα θυμωνε πιο πολυ η κοπελα σου με μια τετοια κινηση.
    Και οχι δε μπορεις να της πεις πχ βαλε κατι που να καλυπτει τα παντα, γιατι αν ο αλλος ειναι 'πεφτουλας' θα φτιαχτει κ κελεμπια να φορεσει!
    Αλλά ουτε και στον αλλο μπορεις να πεις μη κοιτας! Το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να πεισεις τη κοπελα σου οτι οι 'εξοδους' με αυτον δε σου αρεσουν κ θα ηθελες να μη βγαινετε με αυτον. Ελπιζω να πιασει. Αλλιως με το να απαγορευσεις (πχ μη ξαναβγεις μαζι του, η μη βαλεις τιραντε-φουστα κλπ) κατι δε βγαινει τπτ, ισως βγει κ το αντιθετο.

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    25
    Όχι απλά είναι γενικότερα η συμπεριφορά της. Αλλά μπορέι να είναι και για άλλους λόγους. Απλά όταν παώ να της μιλήσω για αυτόν, μου λέει σταμάτα επιτέλους να έχεις κόμπλεξ με αυτόν. Ξεκόλα και πήγαινε παρακάτω. Οπότε αν το συνεχίσω θα τσακωθούμε. Δηλαδή δεν σηκώνει κουβέντα. Λες και τον υποστηρίζει μια φάση, η λες και δεν θέλει να ακούσει κουβέντα για αυτόν. Απλά είχε κανει 3-4 καλά πραγματα όταν δεν την είχα γνωρίσει και καλα έχει ανέβει στα μάτια της ως καλο παιδί. Είναι θετικό γι αυτη π είχε σηκωθεί ένα πρωι και πήγε να την βρει γιατί χρειαζόταν κάποιον και επίσης που της είχε φιλήσει γιατί δεν είχε άλλον δίπλα της. Έτσι έγινε καλό παιδί για αυτήν και δεν μπορώ έτσι απλά να τον κατεβάσω απο τα μάτια της. Αλλά θεωρώ πως θα έπρεπε να καταλάβει οτι δημιουργεί πρόβλημα σε εμάς. Τουλάχιστον να κάτσει να μιλήσουμε και οχι να πει ξεκόλα και πήγαινε παρακάτω.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Αμα ειναι τοσο καλο παιδι γτ δε τα φτιαξανε μετα το φασωμα???

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    25
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Αμα ειναι τοσο καλο παιδι γτ δε τα φτιαξανε μετα το φασωμα???
    Ξέρω και γω; Γιατί δεν τον γουστάρει ως σχέση; Δεν ξέρω...

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Μπορει να μην τον θελει για σχεση και να τον θελει για θαυμαστη ή να τον εχει απωθημενο. Για αραιωστε παντως γτ δε σε βλεπω καλα. Ο παππους μου λεει μια παροιμια για τους φιλους και τα σουρτα φερτα...λεγεται τα 5φ, φιλε φερε φιλους φαε φυγε! Οι φιλοι για λιγο και εξω απ την πορτα, γτ ο φιλος ζαχαρωνει τη γκομενα και λογικο ειναι αμα η κοπελα ειναι γυναικαρα.

Similar Threads

  1. Ένας γκέι έχασε τον εαυτό του λίγο πριν τις πανελλαδικές
    By Antoniss in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 16
    Last Post: 24-08-2012, 21:27
  2. λιγες ωρες πριν τον χωρισμο μου....
    By pantzos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 28
    Last Post: 24-03-2012, 18:48
  3. ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΒΟΗΘΕΙΑ,ΜΑΛΛΟΝ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΖΗΤΗΣΩ ΑΠΟ ΕΙΔΙΚΟ!!!
    By ploupsycho in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 5
    Last Post: 30-09-2011, 04:51
  4. Ενα βήμα πριν τον χωρισμό?
    By black.toulip in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 16
    Last Post: 22-08-2007, 13:31
  5. αγχοσ λιγο πριν τις εξετασεις
    By manosthegreek in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 23-04-2007, 18:23

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •