δεν μπορώ να βρω κάποιον
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 59
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    26

    δεν μπορώ να βρω κάποιον

    Καλησπέρα σας.
    Είμαι 24 χρονών και έχω βαρεθεί την μοναξιά μου. Δεν αντέχω άλλο. Δεν μπορώ να κάνω σχέσεις στην ζωή μου. Και δεν έχω κάνει ούτε σεξ.
    Γνώρισα πρόσφατα ένα παιδί...ή μάλλον αυτός στο άκυρο μου την έπεσε. Και του έδωσα το τηλέφωνο μου και πραγματικά με ΈΠΡΗΖΕ στα τηλεφωνα για να βγούμε. Και αν και δεν τον θεώρησα σοβαρό μες στην απελπισία μου λέω οκ ας βγω μαζί του είναι εμφανίσιμος κλπ.
    Ε οκ βγήκαμε και από την 2η φορά ήθελε σεξ εγώ δεν ήθελα. Α επίσης βάφτισε το σεξ που ήθελε ως ''σχέση''...δήθεν. Έλεος χωρίς καλά καλά να με ξέρει ήθελε και σεξ. Δεν νομίζω ότι είμαι υπερβολική. Το λογικό δεν είναι να βγεις αρκετό διάστημα με κάποιον;
    Εγώ κατάλαβα φυσικά ότι μόνο σχέση δεν θέλει αλλά πραγματικά σκέφτηκα να πάω μαζί του γιατί δεν γίνεται άλλο αυτή η κατάσταση.
    Εν το μεταξύ αυτός μοιάζει και πολύ άντρας και από την φωνή ακόμα και με μπράτσα (αν και όχι γυμνασμένος γενικά). Αλλά δίνει την εντύπωση ότι είναι σουπερ στο θέμα αυτό. Αλλά εκτός του ότι ήθελε μόνο σεξ και με πίεζε όταν ξαναβγήκαμε...με το που κατεβάζει (χωρίς να θέλω το παντελόνι του) τι να δωωωωωωω. Τιποτααααααααααα. Τόσο δα μικρόοοοοοοοοο.
    Ε οκ και τώρα πραγματικά απορώ πως γίνεται να με ήθελε αυτός;
    Ρε παιδιά οι άντρες μπορούν να καταλάβουν τόσο εύκολα αν κάποια το έχει κάνει ποτέ ή όχι; Γιατί λογικά επέμενε μαζί μου γιατί το κατάλαβε με την μία ότι δεν είχα κάνει κάτι. Επίσης αυτός γενικά είναι πολύ κοινωνικός και στο φβ όλο κάτι φίλες πολύ ξεπεταγμένες έχει....και απορούσα τι θέλει και με πρήζει και δεν πάει με μία από όλες αυτές τις γνωστές του. Ε με αυτό που είδα κατάλαβα γιατί.
    Και τώρα τι κάνω; Ούτε σχέση θα κάνω ούτε σεξ. Και αν όμως το καταλαβαίνουν ότι δεν έχω κάνει κάτι και για αυτό δεν με πλησιάζουν (ή με πλησιάζει μια φορά το χρόνο ο μικρόοοος); Θα τρελαθώωωωωωωωωωω
    Εγώ σχέση θέλω και αγάπη και που έχω καταντήσει. Πραγματικά κουράστηκα :(
    Και επίσης όταν είχα πάει σε έναν ψυχολόγο πρόσφατα μου λεει πως μπορώ να είμαι άκρως ελκυστική για τους άντρες. Και όμως δεν είμαι...Πραγματικά το να μου την πέσουν 1-2 φορές το χρόνο και να είναι έτσι τι να το κάνω; Δεν ξέρω τι κοιτάνε οι άντρες ειλικρινά. Την εξωτερική εμφάνιση νόμιζα ότι κοίταγαν αλλά αυτό είναι το τελευταίο που κοιτάνε μάλλον.
    Last edited by PONAW; 31-07-2014 at 21:34.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    491
    Το μεγεθος του πεους του ανθρωπου για ποιο λογο ακριβως θα επρεπε να το κρινεις????
    ότι δε σε σκοτώνει…..κακά τα ψέματα……
    …………………………….ένα κουσούρι στο αφήνει!!!

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    26
    Για ποιο λόγο να μην το κρίνω;
    Αφού αυτός ούτε με αγαπάει ούτε με σέβεται ούτε σοβαρή σχέση ψάχνει παρά κοροιδεύει για να πηδήξει. Και εγώ είπα να λύσω τουλάχιστον το ένα από τα προβλήματα μου και να κάνω έστω σεξ αφού δεν μπορώ σχέση. Αλλά τι σεξ να κάνω όταν:
    1ον με πιέζει ενώ δεν θέλω
    2ον δεν έχει ΙΧΝΟΣ συναισθήματος και κάνει σαν τρελός μόνο για το κρεβάτι και
    3ον είναι παααααααρα πολύ μικρό...δηλαδή θα ανεχτώ όλα τα από πάνω και θα περάσω και χάλια.
    Πόσους άλλους λόγους θες;

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    491
    αχ............
    ότι δε σε σκοτώνει…..κακά τα ψέματα……
    …………………………….ένα κουσούρι στο αφήνει!!!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Δικιο εχεις κοπελα μου, δε φτανει που σου κανε το γκομενο ειναι και μικρουλης? τι να καταλαβεις με το γαριδακι?

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    26
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Δικιο εχεις κοπελα μου, δε φτανει που σου κανε το γκομενο ειναι και μικρουλης? τι να καταλαβεις με το γαριδακι?
    ΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΙ ακριβώς μου το έπαιζε και θεός στο κρεβάτι!
    Καλά θα δεις μου έλεγε ...και κάτι άλλα υπονοούμενα. Το παιζε και γ@μιας. Ήμαρτον.
    Τώρα τι κάνω είναι το θέμα.
    Αισθάνομαι απίστευτα μόνη μου :(

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    102
    όμορφη, παρθένα, και να μην την πλησιάζει κανεις??? λίγο δύσκολο, δεν υπάρχει αρσενικό σε αυτόν τον πλανήτη που να μην θέλει αυτόν τον συνδυασμό...

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    26
    Quote Originally Posted by paoki View Post
    όμορφη, παρθένα, και να μην την πλησιάζει κανεις??? λίγο δύσκολο, δεν υπάρχει αρσενικό σε αυτόν τον πλανήτη που να μην θέλει αυτόν τον συνδυασμό...
    ρεεεεεεε λεω αλήθειααααααα πραγματικάααααααα :(
    εγώ μια σχέση θέλω και δεν ενδιαφέρονται

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    26
    Και επίσης αν είσαι παρθένα κοροιδεύουν υποθέτω........δεν νομίζω στην ηλικία μου οι άντρες να θέλουν παρθένες.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    491
    Quote Originally Posted by PONAW View Post
    Και εγώ είπα να λύσω τουλάχιστον το ένα από τα προβλήματα μου και να κάνω έστω σεξ αφού δεν μπορώ σχέση. Αλλά τι σεξ να κάνω όταν:
    1ον με πιέζει ενώ δεν θέλω
    2ον δεν έχει ΙΧΝΟΣ συναισθήματος και κάνει σαν τρελός μόνο για το κρεβάτι και
    3ον είναι παααααααρα πολύ μικρό...
    τον κατηγορεις για τα ιδια πραγματα που εσυ κανεις!!!!!!
    ??????????????????????????????????????????????????
    Λοιπον?
    ότι δε σε σκοτώνει…..κακά τα ψέματα……
    …………………………….ένα κουσούρι στο αφήνει!!!

  11. #11
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    26
    Quote Originally Posted by hapydays View Post
    τον κατηγορεις για τα ιδια πραγματα που εσυ κανεις!!!!!!
    ??????????????????????????????????????????????????
    Λοιπον?
    Κάνω εγώ τα ίδια;;;;;;; ΕΓΩΩΩ;
    1ον Εγώ του είπα ότι θέλω σχέση και το είπα εξαρχής ξεκάθαραααααα. Εκείνος θέλει μόνο σεξ και με παίρνει τηλέφωνο και με λέει δήθεν αγαπούλα μου λες και τρώω κουτόχορτο.
    2ον εγώ ενδιαφέρομαι για τα συναισθήματα και έχω ανάγκη από παρέα και αυτός είναι και ο λόγος που έβγαινα μαζί του ακόμα και αν ξέρω πως άλλα θέλει γιατί εκτός από το θέμα του σεξ έχω μια παρέα. Τώρα ένα μήνα θα είμαι κλεισμένη μες στο σπίτι και δεν θα έχω έναν άνθρωπο να μιλήσω. :(
    και 3ον εγώ έχω μια χαρά σώμα και δεν έχω κάποιο ''πρόβλημα'' λειτουργικό ή σωματικό όπως αυτός.
    Τι ακριβώς κάνω σαν αυτόν;

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    102
    Quote Originally Posted by PONAW View Post
    Και επίσης αν είσαι παρθένα κοροιδεύουν υποθέτω........δεν νομίζω στην ηλικία μου οι άντρες να θέλουν παρθένες.
    όχι , είναι πλεονέκτημα ότι είσαι παρθένα αυτό μην σε ανησυχεί καθόλου.πολλοί άντρες τρελαινόμαστε στην ιδέα ότι κάποιος άλλος ακουμπούσε την γυναικα μας...έτσι το τέλειο σενάριο είναι μια παρθένα,αλλα άντε να βρείς παρθένα έτσι όπως έγινε η κοινωνία μας...

  13. #13
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    26
    Quote Originally Posted by paoki View Post
    όχι , είναι πλεονέκτημα ότι είσαι παρθένα αυτό μην σε ανησυχεί καθόλου.πολλοί άντρες τρελαινόμαστε στην ιδέα ότι κάποιος άλλος ακουμπούσε την γυναικα μας...έτσι το τέλειο σενάριο είναι μια παρθένα,αλλα άντε να βρείς παρθένα έτσι όπως έγινε η κοινωνία μας...
    Αν επιτρέπεται πόσο χρονών είσαι; Γιατί εγώ από ότι ξέρω από παιδιά της ηλικίας μου δεν θέλουν με τίποτα και έχω ακούσει και να κοροιδεύουν κιόλας.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    102
    δεν είμαι από άλλη εποχή, σε περνάω κάνα 5 χρονια και ξέρω τι παίζει... η παρθενια σου είναι πλεονέκτημα μην το βλέπεις μειονεκτικά και βγάζεις κόμπλεξ ....

  15. #15
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    26
    Επίσης με αυτόν τον βλάκα τι να κάνω; Θα συνεχίσει να με ενοχλεί. Απλά να μην απαντάω στα τηλεφωνήματα του μέχρι να σταματήσει; ή να το σηκώσω και να του πω ότι δεν ενδιαφέρομαι;

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. πωσ κάνουμε κάποιον φιλο εδώ?
    By κατερίνα κ in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 8
    Last Post: 05-05-2014, 00:45
  2. Replies: 21
    Last Post: 10-05-2013, 08:56
  3. Έχω λείψει σε κάποιον;
    By ella2 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 9
    Last Post: 08-03-2012, 19:32
  4. Replies: 2
    Last Post: 24-10-2010, 01:15
  5. δεν εχω σε καποιον να μιλησω...
    By Adzik in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 122
    Last Post: 10-07-2010, 10:39

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •