Κρισαρα - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 36 of 36

Thread: Κρισαρα

  1. #31
    Member
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    macedonia
    Posts
    69
    Quote Originally Posted by Touch_The_Sky View Post
    Μπραβο βρε Τασο! Μιλας ωραια!!

    Αλλη μια φορα εχω παει σε ψυχολογο πριν 8 χρονια..Αλλα μου φανηκαν καπως αυτα που με εβαζε να κανω και δεν ξαναπηγα.

    (Με σηκωνε να παταω σε εναν κυκλο και μου ρωτουσε προς τα που ηθελα να παω κλπ)
    Καλη επιτυχια σημερα και δες τα ολα σαν μια νεα αρχη!!!

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Κοντα σου
    Posts
    421
    Σε ευχαριστω. Το θεμα ειναι βελτιωθει και η κατασταση στο σπιτι!
    11/12/2006

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    352
    Όταν αρχίσει να σου ψιλοφτιάχνει η διάθεση και να φεύγει σιγά σιγά το άγχος θα βελτιωθούν και πολλά από όσα τώρα βλέπεις άσχημα.
    Άντε, καλή επιτυχία!!!

  4. #34
    Member
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    macedonia
    Posts
    69
    Τελικα πως πηγε το ραντεβου;;;πως νιωθεις;

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Αθήνα
    Posts
    870
    Quote Originally Posted by Touch_The_Sky View Post
    Εν κατακλειδι δεν περναω καλα και ισως να εκανα λαθος επιλογη πριν 2 χρονια που παντρευτηκα..
    Θέλω να σε ρωτήσω. Μπορείς να δώσεις μια περιληπτική περιγραφή του τι είδους άτομο είναι η γυναίκα σου?

  6. #36
    Πολυ παλιο το ποστ αλλα σιγουρα καποια στιγμη θα το διαβασει καποιος.Ειχα στο περιβαλλον μου ακριβως την ιδια ιστορια.Το ζουσα με τους κουμπαρους μου και αδερφικους μου φιλους.Αυτο που μου ειπε η συζυγος ειναι οτι δεν αντεχει να "νταντευει" δυο παιδια.Καταλαβαινε απολυτα την παθολογια στην ψυχολογια του αντρα της,ηταν πολυ υποστηρικτικη ακομα και με το νεογεννητο και την ολη κουραση που μπορει να εχει αυτο.Την ειχε κουρασει η παραιτηση του κουμπαρου ομως.Το οτι ειχε βουλιαξει σε ολο αυτο που περνουσε και πιανοταν μονο απο τα χαπια...Ωσπου εφυγε απο το σπιτι και του ειπε οτι θα επιστρεψει με ολη της την καρδια μονο οταν ο ιδιος αποφασισει πως χρειαζεται βοηθεια..Ευτυχως την ακουσε.Βρηκε ψυχιατρο που του ρυθμισε σωστα χαπια και δοσεις,εκανε απειρες συνεδριες και τωρα ειναι ενα απο τα ομορφοτερα και ηρεμοτερα ζευγαρια που ξερω.

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •