τύψεις και φοβίες
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    5

    τύψεις και φοβίες

    Καλησπέρα πριν απο 4 χρονια είχα κατάθλιψη το ξεπέρασα μετα απο 2 χρονια σταδιακά και με βοηθούσε το αγόρι μου στις κρίσεις ως που εφτασα σε σημειό να φοβάμαι οτάν είμαι μονη γιατί δεν θα ηταν δίπλα μου όταν θα με έπιανε. Σημερα μπορω να πάω οτι βγηκα απο την κατάθλιψη άλλα η ζώη μου έχει αλλάξει τελειως δεν βλέπω τα πραγματα αισιόδοξα όπως πριν δηλαδή οτι και να κάνω μπορεί να μην με γεμίζει πλήρως συνέχεια νιώθω ενα κενό , και αυτό που με βασανίζει περισσότερο είναι οτι έχω κλειστεί στον εαυτό μου λογο της σχέσης μου δεν έχω πολλές επαφες με κοσμο δηλαδή ακόμα και να μιλήσω με κάποιο αγόρι χωρίς πονηρό σκοπό νιώθω φοβερές τυψεις απέναντι στον φιλο μου και το χειρότερο οτι θέλω να του λεω τα παντα .νιώθω οτι δεν μπορω να το αλλάξω όλο αυτό και μια ζώη θα ζω έτσι! Θα έπρεπε να απευθυνθω σε ειδικό ;

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,785
    ναι, γιατι δεν πας σε εναν ψυχολογο;;

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    5
    Γιατί όλο το αναβαλω μπορεί να με περνάει η θλίψη σε 3 4 μέρες και μετα το αφήνω για αλλη φορα

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    σε βοηθουσε το αγορι σου στις κρισεις αλλα απο οτι φαινετε θα πρεπει να μου τον στειλεις με κουριερ για να του κανω μερικα σεμιναρια γιατι μαλον δεν ηξερε το πως...

    πλήρως συνέχεια νιώθω ενα κενό ,
    ξερω πολυ καλα τι λες σαν αυτο το σκιτσο που ειχα κανει καποτε με ενα αορατο ανθρωπο που φορουσε γυαλια κ καπελο κ το ειχα ονομασει κυριο κανενα (δηλ εγω)

    αν θες παρεμεινε εδω που ειμαστε ολοι καλα παιδια για να το συζητισουμε περισσοτερο στη πορεια

    αι οτι έχω κλειστεί στον εαυτό μου λογο της σχέσης μου δεν έχω πολλές επαφες με κοσμο δηλαδή ακόμα και να μιλήσω με κάποιο αγόρι χωρίς πονηρό σκοπό
    χμμ αυτο σημαινει οτι στη πεφτουν ολοι?

    αυτο με το μονη μονη μου θυμιζει ενα τραγουδι αλλα δε θα θελα να το ακουσουν ολοι

    πες μου τι σκεφτεσαι για ολα αυτα

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    5
    Ναι το καλό με αυτό το φόρουμ είναι οτι δεν είμαι η μονη που νιώθω έτσι ...και δεν είπα οτι μου την πέφτουν όλοι καλέ Σκέψου οτι νιώθω τύψεις μονο που θα μιλήσω απλα με ενα αγόρι οτάν μου την πέφτουν (εφόσον μου αρέσει βέβαια ο άλλος και εννοειτε πως δεν κάνω κίνηση) νιώθω λες και τον έχω απατησει ... Τι σκέφτομαι για ολά αυτά οτι δεν θα μπορέσω να τα βρω με τον εαυτό μου ποτε και θα είμαι αδύναμη για παντα.. Πιο τραγουδι??

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Πιο τραγουδι??
    δε θα το δημοσιευσω γιατι ειναι πολυ χαρακτηριστικο παντως λεει με αλλες λεξεις οτι η μοναξια την εφτασε στο απροχωριτο οταν σκεφτοταν το ποσο καιρο ειναι ετσι

Similar Threads

  1. τυψεις!!!!!!!!
    By weirdthings in forum Απώλεια, Πένθος
    Replies: 5
    Last Post: 24-09-2014, 15:47
  2. Παιδικες τυψεις!
    By chtinick in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 10
    Last Post: 16-06-2014, 01:51
  3. Τύψεις...
    By chris6 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 57
    Last Post: 08-09-2011, 22:14
  4. Τυψεις για 1002 επιλογες
    By νικος32 in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 0
    Last Post: 15-03-2011, 17:26
  5. τύψεις κλπ...ΒΟΗΘΕΙΑ...!!!!!!!!!
    By lill in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 397
    Last Post: 31-08-2010, 21:43

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •