δεν ξερω τι μου γινεται πλεον!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 2 of 2
  1. #1
    Member
    Join Date
    May 2012
    Location
    thessaloniki
    Posts
    84

    Unhappy δεν ξερω τι μου γινεται πλεον!!

    και ολα αρχισαν απο κατι πονους που πηγαιναν και ερχοντουσαν στο αριστερο ποδι, μετα ενας πονος στη μεση αλλα δεν τον εδινα σημασια μεχρι και τον ιανουαριο ειχα και ιλλιγους αλλα δεν μ επερναν απο κατω.. μεχρι που σε μια αναμονη ενος γυναικολογου αρχισαν να μουδιαζουν τα ποδια μου να εχω ταχυκαρδια και να νομιζω πως θα πεσω κατω. Τρομαξα απο εκει και περα αρχισαν τα ζορια, τα ποσα λεφτα εχω δωσει σε γιατρους απειρα ολων τωι ειδικοτητων.. ολα καθαρα παω σε ψυχιατρο και εκει ειναι το κερασακι καθως μ δινει σεροξατ και ζαναξ και τα περνω σχεδον για 14 μερες πονοι σε ολο το σωμα χαλια υπνος ξηροστομια κοπωση απορω τι ηθελα και τα πηρα.. τα σταματαω ειμαι λιγο καλυτερα αλλα ρε παιδια μου εχει καρφωθει πως αυτα τα κωλοχαπια... μ εκανα ζημια δεν εχουν σταματησει οι πονοι στα ποδια οχι τοσο κοπωση και οταν βγενω στον ηλιο με ποναει αμεσως το κεφαλι μου!!! ειναι δυνατον???? ειναι αυτο ψυχολογικο????εκανα το λαθος και ειχα διαβασει μια ιστορια στο ιντερνετ που ειχε παρομοια συμπτωματα και βρηκε τι εχει μετα απο 12 χρονια με βιοσυντονισμο... ειχε ενα μικροβιιο που του ειχε προκαλεισει θυλακα στον εγκεφαλο και τοξινες και δεν το βρισκε κανεις..και απο τοτε εχω πανικοβληθει... παιδια βοηθηστε με ...θα τρελαθω και θα τρελανω και τους γυρω μου!!!και πηγα και σε μια ρευματολογο και μ ειπε πως ολα αυτα μπορει να ειναι κατι αυτοανοσο που ειναι σε εξελιξη... να φουνταρω τωρα η μετα?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    818
    Σιγά μη φουντάρεις κιόλας...
    Για να μη σε πιάνει ούτε το ζαναξ (το οποίο πιάνει αμέσως) τότε μάλλον δεν είναι ψυχολογικό...
    Οπότε καλά έκανες και τα έκοψες.

    Και όχι δε σου κάναν βλάβη με 14 μέρες. ΆΛλοι τα παίρνουν όλη τους τη ζωή σε μέγιστη δόση σε συνδυασμό με τόσα άλλα (θα το έχεις δει στο φόρουμ εδώ)...

    Πήγαινε (αν δε το έχεις ήδη κάνει), και κάνε εξετάσεις για βαρέα μέταλλα και τοξίνες κτλ
    Σε πολύ μεγάλο μικροβιολογικό για να της κάνει (δεν τις κάνουν όλοι) για βαρέα μέταλλα και συγκέντρωση στο σώμα.

    Σκέψου τι έκανες πριν αρχίσουν όλα αυτά. Εκτέθηκες σε κάποιο επικίνδυνο περιβάλλον (υδράργυρο, μολυβδο κτλ)
    Και κάνε αυτές τις βασικές εξετάσεις για υδράργυρο, μόλυβδο και δε ξέρω γω τι άλλο...

    Τα αυτοάνοσα δείχνουν πεσμένο ανοσοποιητικό ή υπερβολικές τοξίνες στο σώμα.
    Η εξετάσεις θα δείξουν αν έχεις κάποια τοξίνη σε μεγάλη συγκέντρωση και μετά θα κινηθείς ανάλογα για να την αποβάλεις.

    Και όταν όλη η κλασική ιατρική αποτυγχάνει τότε πάμε στην ομοιοπαθητική :-)
    Αφού εξάντλησες όλους τους τυπικούς γιατρούς και ένα σωρό λεφτά όπως λες τότε δοκίμασε και την ομοιοπαθητική.
    Πολλές φορές λύνει προβλήματα που η κλασική δεν μπορεί.

Similar Threads

  1. δε ξέρω πλέον τι να κάνω
    By Deleted-member-19102015 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 65
    Last Post: 21-06-2014, 16:38
  2. δεν ξερω πλεον τιποτα...
    By platanos86 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 5
    Last Post: 06-04-2013, 01:40
  3. Δεν ξερω τι μου γινεται
    By candy candy in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 19
    Last Post: 07-03-2013, 20:46
  4. το νομιζα φιλία, αλλα πλεον δεν ξερω τι ηταν
    By BrokeN_DoLL in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 16
    Last Post: 15-05-2012, 17:08
  5. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΛΕΟΝ......
    By nikoleta in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 4
    Last Post: 01-10-2007, 10:16

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •