Διάγνωση HPV και Φοβίες - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 31 to 45 of 63
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    491
    Quote Originally Posted by S_K View Post
    Δεν το κάνω για να εκνευρίσω και συγνώμη εαν το έκανα. αλλα ναι ακόμα δεν είμαι σε φάση που μπορώ να πω αυτα που χρειάζεται. για αυτό θα το ψαξω όσο μπορω !! :)
    Εννοειτε πως δεν εκνευριζεις... !!!!! Στο γραπτο λογο δεν αντιλαμβανομαστε παντα το υφος του αλλου, ισως φανηκε ετσι αλλα πιστεψε με καμια σχεση!!! προσπαθω απλα να πω κατι που ισως βοηθησει....
    με συγχωρεις αν εκφραστηκα λαθος!
    ότι δε σε σκοτώνει…..κακά τα ψέματα……
    …………………………….ένα κουσούρι στο αφήνει!!!

  2. #32
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    13
    Δυστυχώς η δουλειά μου δεν βοηθάει και το κόψιμο της υπόλοιπης αδειας μου νευρα και αγχος μου προκαλεί.
    Μόλις βρω χρόνο θα παω και σε δεύτερο δερματολόγο.
    Στο internet διάβασα για διατροφή γεμάτη αντιοξειδωτικά φρουτα λαχανικά και χωρίς κρεας !!! για να δουμε πρέπει να το ψάξω !!!

  3. #33
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    13
    Επιστροφή απο 2ρη Δερματολόγο ... Σίγουρα μου μίλησε, μου εξήγησε οτι πολλά ατομα το έχουν. Οτι ναι ο κόσμος δεν θα το ακούσει όμορφα ...δεν νιώθω ποιο άνετα.
    Ερωτήσεις του τύπου
    - υπαρχει περιπτωση να κολλήσω καποια κοπέλα σε μόνημη σχέση είναι η απάντηση σίγουρα ναι ...πόνεσε πολύ ...
    - όταν παντρευτώ (λέμε καμια μαλακια) οτι σίγουρα καποια στιγμή θα πρέπει να ξανα κάνω καποια θεραπεία ...
    - δεν φεύγει (ποτέ!!!) απλα δεν είναι ενεργο
    και μου είπε οτι θελω να την παρω τηλ να ρωτήσω ...

    και μου μίλησε και για καποιου είδους θεραπεία μετα απο κανα μήνα χωρίς εμφανείς βλάβες, με καποια κρέμα για να ηρέμηση την περιοχή.
    Υπαρχει καπου καποιος να υπαρχει καποιος... τυπου ψυχολόγος να μιλήσω ; η απλα βρίσκω έναν

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    καλα σου τα πε η δερματολογος.
    κοιτα..εμενα μου χαν πει για λειζερ κ ειπα οχι..ας το προσπαθησω με διατροφη.
    κ πλακωθηκα εκει στα φρουτα βιταμινες κ λαχανικα κ κρεας ασπρο μονο..καλον υπνο κ στο επομενο τεστ παπ ο ιος ειχε κοιμηθει.
    με καλε συνθηκες κ οχι αγχος κοιμαται..αν εχεις τοσο αγχος τοτε εμμενει.
    θυμαμαι κ ενας αλλος γιατρος τοτε που το πρωτοανακαλυψα (τοτε που τους ειχα παρει σβαρνα γιατι ειχα φρικαρει κ γω στην αρχη) μου χε πει το εξης θεικο" ξεχνα τον HPV ...οσο τον σκεφτεσαι τοσο θα σε επισκεπτεται..χαλαρωσε κ κανε μονο τις εξετασεις σου" κ του λεω "μα πως να μη το σκεφτομαι..?μεχρι κ εφιαλτες βλεπω" κ μου λεει "απο αυτο δε θα πεθανεις! ξεχασε το.." ε κατι τετοια πανω κατω μου ελεγαν ολοι οι γιατροι..μεχρι που με τα χρονια απομυθοποιηθηκε στο κεφαλι μου.ζουμε καλα μαζι εγω κ αυτος..προβληματα δεν μου προκαλει.αλλες φορες φαινεται στα τεστ παπ αλλες οχι..παντα με διωχνουν χωρις να κανω κατι ιδιαιτερο.
    ε αυτα..

  5. #35
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    13
    Χαζή ερωτηση απλα για να ξέρω
    Με την αιμοδοσία τι γίνεται ;

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    τιποτα δνε γινεται με την αιμοδοσια.δεν μεταδιδεται απο το αιμα ο ιος παρα μονο απο τα υγρα των γεννητικων οργανων.
    μη το μπερδευεις με το HIV..ηρεμησε λιγο..σε παρακαλω..πραγματικα δεν θα εχεις προβλημα.πιστεψε με.σε νιωθω γιατι κ γω τα περασα.το εχω απο τα 23 κ ειμαι 35.

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    όταν παντρευτώ (λέμε καμια μαλακια) οτι σίγουρα καποια στιγμή θα πρέπει να ξανα κάνω καποια θεραπεία
    ρε συ τι εξετασεις να κανεις οταν παντρευτεις?τι εννοει?δεν καταλαβαινω..

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    Last edited by Aeon; 10-09-2014 at 16:08.

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    Last edited by Aeon; 10-09-2014 at 16:08.

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    εγω βλεπω τοσους να μιλανε για φαρμακα κ αναφερουν ονοματα συγκεκριμενα φαρμακων...εμενα βρηκατε να σβησετε που μιλαω για ενα φαρμακο κονδυλωματων..δεν ειμαστε καλα.........

  11. #41
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    13
    Καλησπέρα, Μπορείς να μου τα στείλεις σε προσωπικό μηνυμα λογικα !!! για να μην εχουμε θεμα παραβίασης

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    οκ σου στελνω.

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    σου στελνω προσωπικο μνμ αλλα δεν ερχεται γιατι εχεις λεει επιλεξει να μην λαμβανεις μνμτα.κ ειναι λογικο γιατι για να παιρνεις κ να στελνεις μνμτα πρεπει να συμπληρωσεις πρωτα τις 50 δημοσιευσεις εδω.

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Boom , μαζεψου λιγο . Ο ανθρωπος εχει παει σε γιατρο . Αν χρειαζεται φαρμακευτικη ή αλλη αγωγη θα του το πει αυτος. Ειναι αλλο να μιλας για φαρμακα και αλλο να προτεινεις αγωγη. Οι κανονες λειτουργιας , ισχυουν και για τα π.μ .

  15. #45
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    13
    Δεκτών, μου εχει δώσει κατι κρέμες αλλα είναι για μετά ... το αγχος μου είναι για το μετά ... αλλα σιγα σιγα ξεχνιέμαι ... αν και ποια το ζήτημα ερωτικού συντρόφου γίνεται πολύ ποιο σοβαρό (επρεπε να έχει γίνει ποιο νωρίς).
    Παντως οι δερματολόγοι είναι μπαμ μπαμ ...δοσε λίγο χρόνο ρε άνθρωπε δεν πειράζει !!!

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Similar Threads

  1. Που θα παω για διαγνωση;
    By DeganDer in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 1
    Last Post: 27-03-2011, 22:09
  2. Διάγνωση νηπίου..;
    By stefie in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 7
    Last Post: 18-02-2011, 17:11
  3. διάγνωση ιψδ
    By spirosk in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 1
    Last Post: 27-06-2009, 09:44
  4. νεα διαγνωση-διπολικη διαταραχη
    By ferro in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 149
    Last Post: 06-09-2008, 22:55
  5. ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΚΑΤΑΘΛΙΠΤΙΚΟΣ
    By fly in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 6
    Last Post: 23-10-2007, 11:23

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •