Προβλήματα στον εργασιακό χώρο που με οδηγούν στην καταθλιψη μάλον - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 36 of 36
  1. #31
    Member
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    33
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Ανεμώνα, μην ασχολείσαι με αναίσθητα άτομα, δεν αξίζει τον κόπο...μείνε και γράφε οτιδήποτε σε απασχολεί αν αυτό σου κάνει καλό...αλίμονο αν αφήνουμε τον κάθε αναίσθητο να μας διώχνει και να μας κάνει να στερούμαστε βοήθεια...
    Συμφωνω ( αν και το αναισθητο οκ ποιος ξερει τι κουβαλανε κι αυτοι μεσα στην ψυχη τους για να μιλανε ετσι ) απλα μπηκα εδω οντως εχοντας φοβερα κοληματα στο μυαλο μου ψαχνοντας μια βοηθεια να παρω και να δωσω.Για τον εξω κοσμο μπορει να μαι κι αρκετα δυναμικη ξεκινησα απο μικρη αντιμετωπιζοντας πολλες δυσκολιες , ο πατερας μου εμεινα αναπηρος οταν εγω ημουν 4 χρονων και μονο οποιος δεν εχει ζησει μεγαλωσει σε ενα σπιτι με αρωστο ανθρωπο ( που βεβαια για αυτον ηταν εκατομυρια φορες ποιο δυσκολο ) δεν μπορει να καταλαβει.Εχω πετυχει καποια πραγματα στην ζωη μου και δοξα το θεο.Τιποτε δεν μου δοθηκε.Απλα το μυαλο μου το τελευταιο διαστημα δεν μπορω να το ελεξω στον τροπο που σκεφτετε ( και πιθανον ειναι λαθος κανενας δεν μας φταιει περισσοτερο απο εμας ) και δεν ξερω τι μπορω να κανω για να το πολεμησω.Ισως να μην διαγραφω απλα αυτη η καταθεση ηταν καταθεση ψυχης και δεν θελω να ειναι εμφανη σε ολων τα βλεματα πλεον.Σε ευχαριστω

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,389
    Quote Originally Posted by anemona View Post
    Συμφωνω ( αν και το αναισθητο οκ ποιος ξερει τι κουβαλανε κι αυτοι μεσα στην ψυχη τους για να μιλανε ετσι ) απλα μπηκα εδω οντως εχοντας φοβερα κοληματα στο μυαλο μου ψαχνοντας μια βοηθεια να παρω και να δωσω.Για τον εξω κοσμο μπορει να μαι κι αρκετα δυναμικη ξεκινησα απο μικρη αντιμετωπιζοντας πολλες δυσκολιες , ο πατερας μου εμεινα αναπηρος οταν εγω ημουν 4 χρονων και μονο οποιος δεν εχει ζησει μεγαλωσει σε ενα σπιτι με αρωστο ανθρωπο ( που βεβαια για αυτον ηταν εκατομυρια φορες ποιο δυσκολο ) δεν μπορει να καταλαβει.Εχω πετυχει καποια πραγματα στην ζωη μου και δοξα το θεο.Τιποτε δεν μου δοθηκε.Απλα το μυαλο μου το τελευταιο διαστημα δεν μπορω να το ελεξω στον τροπο που σκεφτετε ( και πιθανον ειναι λαθος κανενας δεν μας φταιει περισσοτερο απο εμας ) και δεν ξερω τι μπορω να κανω για να το πολεμησω.Ισως να μην διαγραφω απλα αυτη η καταθεση ηταν καταθεση ψυχης και δεν θελω να ειναι εμφανη σε ολων τα βλεματα πλεον.Σε ευχαριστω
    Δεν κάνει τίποτα
    Τώρα όσο για το αναίσθητο, μπορεί να ακουστεί κι από μέρους μου αναίσθητο αυτό που θα πω αλλά δεν φταίνε οι υπόλοιποι για τα προβλήματα των άλλων κι όποιος έχει ας ζητήσει βοήθεια αλλά δεν δικαιολογείται να ξεσπάει σε άτομα που δεν του φταίνε σε τίποτα...άλλωστε γι' αυτό είμαστε εδώ, για αλληλοβοήθεια/αλληλουποστήριξη τουλάχιστον έτσι το καταλαβαίνω εγώ...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  3. #33
    Member
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    33
    Μπορει να μου πει καποιος πως μπορω να σβησω το προφιλ μου >? Eψαξα αλλα δεν μπορεσα να το βρω.Ευχαριστω

  4. #34
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Ο λογαριασμος σου εδω δεν διαγραφεται..Δεν υπαρχει τετοια επιλογη.

  5. #35
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Μμμ τωρα που το θυμηθηκα σε καποιο μελος ειχαν διαγραψει τον λογαριασμο εκτος απο τα θεματα που ειχε ανοιξει οποτε και τα χρεωθηκαν αλλα προφιλ..Μισοδουλειες!

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,629
    νομιζω οτι με μειλ στην τεχνικη υποστηριξη/διαχειριση, μπορουν να το κανουν απο εκει.
    (τα νευρα μου οταν σβηνουν τα θεματα και χασκουν απο κατω οι απαντησεις...)

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Similar Threads

  1. Νέος στον χώρο
    By alex12 in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 33
    Last Post: 04-09-2014, 00:21
  2. ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ ΜΟΥ!!!!
    By ΝΙΚΙ in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 50
    Last Post: 06-03-2013, 12:35
  3. Replies: 14
    Last Post: 30-11-2011, 23:14
  4. προβληματα στον χωρο εργασιας...
    By nama in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 11
    Last Post: 01-12-2010, 12:13
  5. που οδηγούν οι σχέσεις πια ?
    By mindflight in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 110
    Last Post: 10-10-2007, 16:46

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •