ΟΛΑ ΧΑΛΙΑ?? ΜΟΝΟ ΣΕ ΜΕΝΑ?? - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 64
  1. #16
    Προφανως δεν μπορουν να χτυπησουν κατι αλλο αυτοι που λες κερασι

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Εσυ σου-ζου εισαι της αποψης οτι η εμφανιση δεν παιζει ρολο. Μαλλον ζεις σε αλλον πλανητη. Εσυ η ιδια ολους τους αντρες του θεωρεις το ιδιο? Με εναν που τον περνας ενα κεφαλι θα τα φτιαχνες? Με εναν κοιλαρα θα τα φτιαχνες? Δεν παει ετσι. Ειδικα για τον αντρα το πρωτο που παιζει ρολο ειναι η ομορφια της γυναικας.

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Quote Originally Posted by Αλαφροίσκιωτος View Post
    Προφανως δεν μπορουν να χτυπησουν κατι αλλο αυτοι που λες κερασι
    Δε νομιζω, γτ σου λεω για ωραια παιδια, που η γκομενα τους ειναι πολυ κατω σε ομορφια απ αυτους. Θα μπορουσαν να χτυπησουν πολυ καλυτερες.

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    114
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Εσυ σου-ζου εισαι της αποψης οτι η εμφανιση δεν παιζει ρολο. Μαλλον ζεις σε αλλον πλανητη. Εσυ η ιδια ολους τους αντρες του θεωρεις το ιδιο? Με εναν που τον περνας ενα κεφαλι θα τα φτιαχνες? Με εναν κοιλαρα θα τα φτιαχνες? Δεν παει ετσι. Ειδικα για τον αντρα το πρωτο που παιζει ρολο ειναι η ομορφια της γυναικας.
    το ξερω δεν αντιλεγω γιααυτο...
    οχι δε θα τα εφτιαχνα
    αλλα αν δεν νιωθω καλα μεσα μου δε θα το ριξω στους αλλους.
    δηλαδη πρωτα καλο ειναι να χτιζουμε το εγω μας και μετα να κανουμε την οποιαδηποτε σχεση με τους αλλους,φιλικη ερωτικη κλπ
    και αν δε νιωθεις καλα μεσα σου ΟΠΟΙΑ σχεση και να κανεις θα καταληξει αδοξα.θα καταληξει ασχημα
    γιατι εσυ δε θα περνας καλα

  5. #20
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Δε νομιζω, γτ σου λεω για ωραια παιδια, που η γκομενα τους ειναι πολυ κατω σε ομορφια απ αυτους.
    Iσως κομπλαρουν να την πεσουν σε πιο ομορφες,ή εκεινη την περιοδο που την γνωρισαν ετυχε και δεν υπηρχε κατι καλυτερο.Τι να πω..

  6. #21
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Παρεα κανε οσο θελεις, απλα αμα ειναι να πας καπου για γνωριμια μην παιρνεις μαζι την κουκλαρα φιλη σου. Βρες φιλες να ειστε στο ιδιο επιπεδο ομορφιας πανω-κατω. Απ την αλλη εχω δει και χοντρες που δε βλεπονται να χουν ωραιους αντρες, πως τα καταφερνουν δε γνωριζω. Ξερω ομως και συμμαθητες μου που τα χουν φτιαξει με φαλαινες.
    οι χοντρες και γω εχω διαπιστωσει οτι εχουν περαση. αλλα εχουν ωραιο προσωπο σχετικα αυτες που εχω δει εγω τουλαχιστον. δεν παιρνω μαζι μου πλεον καμια κουκλαρα φιλη μου γιατι βγαινουν ζευγαρια και αναγκαστικα εγω δεν παω παντα νιωθω ασχημα...αλλα κ για γνωριμια πλεον επειδη αυτες εχουν βολευτει δεν ξεσηκωνονται πχ να παμε σε κανενα παρτι...αυτα...

  7. #22
    Quote Originally Posted by s/z View Post
    το ξερω δεν αντιλεγω γιααυτο...
    οχι δε θα τα εφτιαχνα
    αλλα αν δεν νιωθω καλα μεσα μου δε θα το ριξω στους αλλους.
    δηλαδη πρωτα καλο ειναι να χτιζουμε το εγω μας και μετα να κανουμε την οποιαδηποτε σχεση με τους αλλους,φιλικη ερωτικη κλπ
    και αν δε νιωθεις καλα μεσα σου ΟΠΟΙΑ σχεση και να κανεις θα καταληξει αδοξα.θα καταληξει ασχημα
    γιατι εσυ δε θα περνας καλα
    εγω ειμαι η πρωτη που επιμενω για την εμφανιση γιατι τρωω τα μουτρα μου τοσα χρονια. δεν το ριχνω σε κανεναν. τοσα χρονια ηξερα οτι οι φιλες μου ειναι ωραιοτερες απο μενα απλως φετος με χουν προσπερασει τα γεγονοτα. οι 2 φιλες μου απο τις αδεσμευτες βρηκαν μεσω των αλλων φιλων μας συντροφο και εγω ειμαι η μονη που δε μπορω να σχολιασω εστω κ ενα φλερτ μου. κ αναρωτιεμαι ποσο καλα μπορω αντικειμενικα να παερναω και ποσο ανωτεροτητα μπορω αντικειμενικα να δειξω τωρα που τα μονα θεματα συζητησης ειναι οι γκομενοι τους και τιποτε αλλο. καποιες φορες με λεω κακια που ζηλευω, αλλα απο την αλλη σκεφτομαι κ οτι δε συζηταμε τπτ αλλο και οτι δεν ενδιαφερθηκαν να με ρωτησουν ή τουλαχιστον να μη λενε συνεχεια γ αυτο.

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Πολυ λογικα αυτα που αισθανεσαι. Παντως αν εισαι στο μεσο ορο οπτικα, μπορεις να τα καταφερεις. Δε νομιζω να σαι κ τερας!

  9. #24
    Quote Originally Posted by Αλαφροίσκιωτος View Post
    Για το βαψιμο μονο εσυ μπορεις να ξερεις.Ως αντρας ειμαι ασχετος απο αυτα,αλλα εχω παρατηρησει οτι καμια φορα περισσοτερο κακο κανει το βαψιμο,παρα καλο.

    Οι φιλες σου δλδ σε μειωνουν ενεργα ή απλως εσυ νιωθεις ασχημα που τις βλεπεις?Αλλο το ενα αλλο το αλλο.

    Τους εχεις μιλησει για αυτα που σε απασχολουν?Να μιλησεις δλδ σε εκεινες και να τους πεις για την μοναξια σου,τις ανασφαλειες σου κλπ.Μην αναφερθεις ομως στο οτιδηποτε μπορει να δειχνει οτι ζηλευεις.
    δε με μειωνουν ενεργα ειναι καλες κοπελες. εγω νιωθω ασχημα. απλως αναρωτιεμαι, νιωθω δικαιολογημενα ασχημα ή οχι? μερικες φορες νιωθω οτι σε οποιονδηοποτε συνεβαιναν αυτα ετσι θα φεροταν.δε μιλαω για μια φιλη μου απο τις 7 που ειναι δεσμευμενη.μιλαω γ ολες. κ ολες εχουν καλη σχεση. κ ολες μετα τα 20.με εξαιρεση εμενα. κ γνωριζω κ το λογο

  10. #25
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Πολυ λογικα αυτα που αισθανεσαι. Παντως αν εισαι στο μεσο ορο οπτικα, μπορεις να τα καταφερεις. Δε νομιζω να σαι κ τερας!
    βλεποντας οτι κανεις δε με βλεπει ερωτικα, εχω αρχισει να το πιστευω...οχι δεν ειμαι τερας αντικειμενικα...μεσος ορος δεν ξερω ομως τι σημαινει...γιατι εμενα οι φιλες μου αντικειμενικα ειναι μεσος ορος, αλλα αν περιποιηθουν λιγο τον εαυτο τους γινονται κουκλες...ενω εγω ισως κ χειροτερη....

  11. #26
    Quote Originally Posted by stellafire View Post
    δε με μειωνουν ενεργα ειναι καλες κοπελες. εγω νιωθω ασχημα. απλως αναρωτιεμαι, νιωθω δικαιολογημενα ασχημα ή οχι? μερικες φορες νιωθω οτι σε οποιονδηοποτε συνεβαιναν αυτα ετσι θα φεροταν.δε μιλαω για μια φιλη μου απο τις 7 που ειναι δεσμευμενη.μιλαω γ ολες. κ ολες εχουν καλη σχεση. κ ολες μετα τα 20.με εξαιρεση εμενα. κ γνωριζω κ το λογο
    Oχι φυσιολογικοτατο ειναι.Εχω δει ατομα να ζηλευουν και να μιζεριαζουν για πολυ λιγοτερο σοβαρους λογους.Προσπαθησε να αντιμετωπισεις το προβλημα σου και μην επικεντρωνεσαι στο τι προβληματα σου δημιουργει αυτο.

    Ξερω κοπελες κουκλαρες,με μακροχρονιες σχεσεις κλπ,που αφριζουν οταν απλως μπαινει στον ιδιο χωρο μια που ειναι πιο ωραια απο αυτες.Γαμα τα.

  12. #27
    παντως θελοντας να μιλησω αντικειμενικα, αυτο που με ενοχλει δεν ειναι οτι δεν εχω σχεση δε μου λειπει αυτο...οσο ειχα τις φιλες μου περνουσα καλα γελουσαμε...δεν ενιωθα οτι μου ελειπε...τωρα νιωθω απλα οτι σχολιαζομαι...δηλαδη με ενοχλει ο περιγυρος που θα με σχολιαζει...οι φιλες μου που κ οι φιλοι τους θα με εχουν σχολιασει ως ...ξερουμε τι...και αυτο ειναι χειροτερο απο τη μοναξια που νιωθω...

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    114
    Quote Originally Posted by stellafire View Post
    βλεποντας οτι κανεις δε με βλεπει ερωτικα, εχω αρχισει να το πιστευω...οχι δεν ειμαι τερας αντικειμενικα...μεσος ορος δεν ξερω ομως τι σημαινει...γιατι εμενα οι φιλες μου αντικειμενικα ειναι μεσος ορος, αλλα αν περιποιηθουν λιγο τον εαυτο τους γινονται κουκλες...ενω εγω ισως κ χειροτερη....
    μην εχεις ασχημη εικονα για τον εαυτο σου.....θες να αλλαξεις;;;;;;;;;;
    πρωτα ξεκινα απο το μυαλο.απο τις κακες σκεψεις.
    και μετα θα δεις οτι σου αρεσει κ το σωμα κ οτι δε σου λειεπει τιποτα τελικα.

  14. #29
    Quote Originally Posted by Αλαφροίσκιωτος View Post
    Oχι φυσιολογικοτατο ειναι.Εχω δει ατομα να ζηλευουν και να μιζεριαζουν για πολυ λιγοτερο σοβαρους λογους.Προσπαθησε να αντιμετωπισεις το προβλημα σου και μην επικεντρωνεσαι στο τι προβληματα σου δημιουργει αυτο.

    Ξερω κοπελες κουκλαρες,με μακροχρονιες σχεσεις κλπ,που αφριζουν οταν απλως μπαινει στον ιδιο χωρο μια που ειναι πιο ωραια απο αυτες.Γαμα τα.
    ναι ισχυει...δηλαδη πώς το εννοεις, δεν το πιασα :(

  15. #30
    Quote Originally Posted by stellafire View Post
    παντως θελοντας να μιλησω αντικειμενικα, αυτο που με ενοχλει δεν ειναι οτι δεν εχω σχεση δε μου λειπει αυτο...οσο ειχα τις φιλες μου περνουσα καλα γελουσαμε...δεν ενιωθα οτι μου ελειπε...τωρα νιωθω απλα οτι σχολιαζομαι...δηλαδη με ενοχλει ο περιγυρος που θα με σχολιαζει...οι φιλες μου που κ οι φιλοι τους θα με εχουν σχολιασει ως ...ξερουμε τι...και αυτο ειναι χειροτερο απο τη μοναξια που νιωθω...
    Μπορει και να συμβαινει,αλλα μην το σκεπτεσαι.Συχναοι ''νεοφωτιστες'' ειναι πιο σκληρες με τις μονες,απο τις πιο ''παλιες'',αλλα αν λες οτι ειναι καλες κοπελες,δεν πιστευω οτι θα το σχολιαζουν με κακια.

    Σημερα που ειναι Σαββατο δε θα τις δεις?

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast

Similar Threads

  1. Eιμαι χαλια
    By chs in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 14
    Last Post: 12-04-2024, 13:20
  2. ΧΑΛΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ...PLEASE HELP!!!
    By minaspap in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 13-02-2013, 07:35
  3. Μαυρα χαλια
    By boom_rider in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 65
    Last Post: 24-08-2012, 00:49
  4. είμαι χαλια...!!!!
    By Gadgetakias in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 14
    Last Post: 09-11-2011, 17:40
  5. Νιωθω χάλια
    By lora in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 4
    Last Post: 21-09-2009, 18:40

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •