ΟΛΑ ΧΑΛΙΑ?? ΜΟΝΟ ΣΕ ΜΕΝΑ?? - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 61 to 64 of 64
  1. #61
    Quote Originally Posted by s/z View Post
    bres τους εξω οποιον θες...με καινουργιες παρεες...που θα σε ρωτανε αν εχεις φεισμπουκ και θα λες οχι.......
    να φυγει κι αυτη η κωλομοδα,πολυ κρατησε.μονο προβληματα φερνει.
    τεσπα! την κανω! ευχομαι να σου πανε ολα καλα και πανω απο ολα να σκεφτεσαι τον εαυτο σου,να ειναι αυτος καλα!! μετα ολοι οι αλλοι!
    γεια!καληνυχτα
    συμφωνω και επαυξανω...καληνυχτα!! σ ευχαριστω πολυ!! καλη τυχη στη ζωη κ σε σενα!!

  2. #62
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    1,820
    Κουραγιο φιλη μου ειναι πιθανον το θεμα της εμφανισης να ειναι στο μυαλο σου κ να εισαι μια χαρα κ εγω ημουν ολομοναχη εως τα 23 μου κ μετα βρηκα το αγορι μου μεσω μιας κολλητης μου κ θελουμε κανουμε οικογενεια κιολας,Εννοω μπορεις να επωφεληθεις κ εσυ απο τις γνωριμιες των φιλεναδων σου κ των αγοριων τους κ να γνωρισεις τον καταλληλο,ζητησε τους εαν τις εμπιστευεσαι να σε βοηθησουν να κανεις μια σοβαρη γνωριμια απο το περιβαλλον σου,Δεν ειναι αναγκαιο να εισαι κουκλαρα γνωριζω πολυ μετριες που ειναι παντρεμενες με κουκλους το παν ειναι να σε βοηθησει η τυχη να βρεις τον καταλληλο, κ ναι ημουν σαν εσενα ειμαι η τελευταια που εκανε σχεση απο τις περισσοτεες φιλες μου απο το παν/μιο ομως θελω να πιστευω οτι βρηκα τον καλυτερο!

  3. #63
    Quote Originally Posted by μυσπ View Post
    Κουραγιο φιλη μου ειναι πιθανον το θεμα της εμφανισης να ειναι στο μυαλο σου κ να εισαι μια χαρα κ εγω ημουν ολομοναχη εως τα 23 μου κ μετα βρηκα το αγορι μου μεσω μιας κολλητης μου κ θελουμε κανουμε οικογενεια κιολας,Εννοω μπορεις να επωφεληθεις κ εσυ απο τις γνωριμιες των φιλεναδων σου κ των αγοριων τους κ να γνωρισεις τον καταλληλο,ζητησε τους εαν τις εμπιστευεσαι να σε βοηθησουν να κανεις μια σοβαρη γνωριμια απο το περιβαλλον σου,Δεν ειναι αναγκαιο να εισαι κουκλαρα γνωριζω πολυ μετριες που ειναι παντρεμενες με κουκλους το παν ειναι να σε βοηθησει η τυχη να βρεις τον καταλληλο, κ ναι ημουν σαν εσενα ειμαι η τελευταια που εκανε σχεση απο τις περισσοτεες φιλες μου απο το παν/μιο ομως θελω να πιστευω οτι βρηκα τον καλυτερο!
    αχ μακαρι...σου ευχομαι να συνεχισετε τελεια με το παιδι κ να κανετε οικογενεια...ελπιζω οσο μπορω...

  4. #64
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    δεν νομιζω οτι το ουσιαστικο προβλημα σου ειναι στην εμφανιση, ειδικα επειδη ακομα και με την τοσο λιγη αυτοπεποιθηση σου, αναγνωριζεις οτι εχεις ωραιο σωμα και μαλιστα οτι αρεσει και σε αλλους.
    το οτι με το μακιγιαζ ασχημαινεις, ειναι επισης ενδεικτικο του οτι απο αποψη εμφανισης , μαλλον δν εχεις βρει το στυλ που σου ταιριαζει,παρα οτι εισαι ασχημη. δεν υπαρχει καμια γυναικα σε ολο τον πλανητη που να μην ομορφαινει, εως και μεταμορφωνεται, με το μακιγιαζ. υπαρχουν ομως απειρες που δεν γνωριζουν να το κανουν σωστα...
    περα απο τα εμφανισιακα, πιστευω οτι υπαρχει θεμα και η σκεψη σου να δεις καποιον ειδικο, ειναι πολυ σωστη.

    παρατηρησα οτι πουθενα δεν εκφραζεις μια πηγαια αναγκη σου για μια σχεση. εκφραζεσαι σαν το θεμα σου να ειναι ανταγωνιστικο με τις φιλες σου και οχι μια πραγματικη ελλειψη.
    λες οτι δεν εχεις να πεις αναλογες ιστοριες με τις δικες του για αγορια, οτι εχεις μεινει πισω ενω αυτες προχωρησαν, οτι δεν σου λειεπιε ενα αγορι αλλα ησ χεση με τις φιλες πριν αποκτησουν σχεσεις, και πολλα αναλογα.
    το ιδιο ακριβως κανεις και στο θεμα με την φιλη και την δευτερη φιλη. δεν εξεταζεις τις δικες σου σχεσεις και αναγκες, αλλα παντα συγκρινεις αν καποια αλλη τα καταφερνει καλυτερα απο εσνε α, ειτε με την φιλη σου, ειτε με τα αγορια.
    ΒΡΕΣ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΣΟΥ ΑΛΗΘΙΝΕς ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ ΚΑΙ ΑΝΑΓΚΕΣ, ΜΗΝ ΚΑΘΡΕΦΤΙΖΕΣΑΙ ΣΤΙΣ ΖΩΕΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ.

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345

Similar Threads

  1. Eιμαι χαλια
    By chs in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 13
    Last Post: 14-01-2015, 19:02
  2. ΧΑΛΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ...PLEASE HELP!!!
    By minaspap in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 13-02-2013, 08:35
  3. Μαυρα χαλια
    By boom_rider in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 65
    Last Post: 24-08-2012, 01:49
  4. είμαι χαλια...!!!!
    By Gadgetakias in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 14
    Last Post: 09-11-2011, 18:40
  5. Νιωθω χάλια
    By lora in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 4
    Last Post: 21-09-2009, 19:40

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •