Γρηγορη εκσπερματωση
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 23
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    661

    Γρηγορη εκσπερματωση

    αυτο που λεει ο τιτλος... γραφω εδω γιατι ειχα δει κ καποια αλλα θεματα περι στυση κλπ....τελως παντων....εχω αυτο το θεματακι....δεν ξερω τι να κανω...εχω δοκιμασει κατι αλλα δεν αλλαξε και τιποτα....

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    114
    Apla to olo thema tha to.afineis gia merika deyterolepta otan.niwtheis oti tha.ginei k meta tha to synexizeis.
    Etsi.tha.parateineis to xrono k tha exeis megalyteri apolaysh.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,605
    Quote Originally Posted by Alucard View Post
    αυτο που λεει ο τιτλος... γραφω εδω γιατι ειχα δει κ καποια αλλα θεματα περι στυση κλπ....τελως παντων....εχω αυτο το θεματακι....δεν ξερω τι να κανω...εχω δοκιμασει κατι αλλα δεν αλλαξε και τιποτα....
    να το συζητησεις με γιατρο, ειδικα αν παιρνεις φαρμακα.
    εχει σημασια αν ειναι κατι προσφατο, η σου συνεβαινε ανεκαθεν και ποσο ειναι το ανεκαθεν...
    δλδ τι ηλικια εχεις ,κι απο ποτε σου συμβαινει.

  4. #4
    Ξυλοκαΐνη....

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    114
    h voithima me to opoio stamatas th grhgorh expermatish.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    To παθαινεις γιατι λαχταρας πολυ να καλαφατισεις και εχεις μικρη εμπειρια. Μπορει επισης να εισαι αγχωδης ή η γκομενα να ναι πολυ ωραια. Εαν το παθαινεις κ στο χειροκινητο, πρεπει να σταματησεις τις τσοντες μαχαιρι κ ν αρχισεις καποιες ασκησεις. Το να σκεφτεσαι την κηδεια της γιαγιας σου δε βοηθαει. Τι εχεις δοκιμασει ως τωρα εσυ?

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,605
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    To παθαινεις γιατι λαχταρας πολυ να καλαφατισεις και εχεις μικρη εμπειρια. Μπορει επισης να εισαι αγχωδης ή η γκομενα να ναι πολυ ωραια. Εαν το παθαινεις κ στο χειροκινητο, πρεπει να σταματησεις τις τσοντες μαχαιρι κ ν αρχισεις καποιες ασκησεις. Το να σκεφτεσαι την κηδεια της γιαγιας σου δε βοηθαει. Τι εχεις δοκιμασει ως τωρα εσυ?
    καλως τον βαρκαρη.:)
    η κλασσικη ατακα ανδρα με προωρη εκσπερματιση που δεν θελει να το δεχτει η να ασχοληθει σοβαρα '"σε ηθελα παρα πολυ και δεν μπορεσα να κρατηθω".
    μην τα ακουτε αυτα κοριτσια. η μονη περιπτωση να τελειωσει καποιος υπερβολικα γρηγορα λογω επιθυμιας και οχι λογω προβληματος, ειναι να σε θελει πολυ λιγο και να θελει να φυγει...

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    661
    23 ειμαι, εχω ελαχιστες εμπειριες .... που δεν βλεπομασταν βασικα...πολυ σπανια ...απλα και στο χειροκινητο συμβαινει μερικες φορες...τι ασκησεις υπαρχουν? μηπως να πηγαινα σε καποιον γιατρο? οσον αφορα αυτο με την ξυλοκαινη? βοηθαει ? και ναι ειμαι γενικα αγχωδης ανθρωπος

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    374
    Quote Originally Posted by Alucard View Post
    23 ειμαι, εχω ελαχιστες εμπειριες .... που δεν βλεπομασταν βασικα...πολυ σπανια ...απλα και στο χειροκινητο συμβαινει μερικες φορες...τι ασκησεις υπαρχουν? μηπως να πηγαινα σε καποιον γιατρο? οσον αφορα αυτο με την ξυλοκαινη? βοηθαει ? και ναι ειμαι γενικα αγχωδης ανθρωπος
    να πας γιατρο τυπε γιατι καποιες φορες υπαρχει φλεγμονη στο προστατη δεν ειναι μονο ψυχικο . φιλος π δοκιμασε ξυλοκαινη μου πε οτι ειναι οκ ασε που υπαρχουν προφυλακτικα ειδικα .πρωτα πανε γιατρο να σε δει κ μετα ολα τα αλλα .

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    352
    Συνήθως είναι ψυχολογικό το θέμα της πρόωρης εξπερμ. αλλά μια βόλτα από ένα ανδρολόγο θα σου λύσει όλες τις απορίες άσε που θα σου βρει και λύση (αν αποδειχθεί ότι έχεις θέμα).

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    In this old house where every door is open
    Posts
    2,572
    να μην παρεις ξυλοκαινη αυτα μπορει να δημιουργησουν προβλημα με τη στυση. να πας σε εναν ανδρολογο να σου κανει εναν οργανικο ελεγχο και επειτα αν δεν ειναι οργανικο να πας σε ενα θεραπευτη κατα προτιμηση γνωσιακο που να εχει εμπειρια στις σεξουαλικες δαιταραχες. ηξερα ενα παιδι που εκσπερματιζε σε 4 δευτερολεπτα, και τωρα μετα απο 1 χρονο ψυχοθερπαεια το εχει παει στο ενα τεταρτο! μην καθεσαι μονος σου και βασανιζεσαι, το προβληαμ σου λυνεται στο 97% των περιπτωσεων.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Αλουκαρ αν εχεις προσεξει στον οδοντιατρο υπαρχει ενα τζελ σπρευ που σου βαζει στα ουλα πριν την ενεση για να μη νιωθεις. Συνηθως εχει γευση φρουτου φραουλα. Μπορεις να αγορασεις ενα τετοιο και αντε να το κανεις μια φορα να δεις πως ειναι. Δεν ειναι για μονιμα. Καταρχην πρεπει να κοψεις το χειροκινητο μαχαιρι για λιγους μηνες μεχρι να κανει reset ο σκληρος και να μη βγαινει ημισκληρο. Το παθαινεις γτ ακομα δεν εχεις πειρα και ειναι κατι μυθοποιημενο μεσα σου. Αμα πας με μια πολυ πολυ ωραια γκομενα θα σου φυγουνε πριν καν μπεις μεσα της. Στανταρ αυτο που σου λεω γτ νιωθεις ενα δεος μεσα σου. Οσο αποκτας μεγαλυτερη οικειοτητα με το γυναικειο σωμα θα ναι καλυτερα. Υπαρχουν κ αλλα πραγματα που μπορεις να κανεις, αμα ξαναμπεις να το δουμε.

  13. #13
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Αλουκαρ αν εχεις προσεξει στον οδοντιατρο υπαρχει ενα τζελ σπρευ που σου βαζει στα ουλα πριν την ενεση για να μη νιωθεις. Συνηθως εχει γευση φρουτου φραουλα. Μπορεις να αγορασεις ενα τετοιο και αντε να το κανεις μια φορα να δεις πως ειναι. Δεν ειναι για μονιμα. Καταρχην πρεπει να κοψεις το χειροκινητο μαχαιρι για λιγους μηνες μεχρι να κανει reset ο σκληρος και να μη βγαινει ημισκληρο. Το παθαινεις γτ ακομα δεν εχεις πειρα και ειναι κατι μυθοποιημενο μεσα σου. Αμα πας με μια πολυ πολυ ωραια γκομενα θα σου φυγουνε πριν καν μπεις μεσα της. Στανταρ αυτο που σου λεω γτ νιωθεις ενα δεος μεσα σου. Οσο αποκτας μεγαλυτερη οικειοτητα με το γυναικειο σωμα θα ναι καλυτερα. Υπαρχουν κ αλλα πραγματα που μπορεις να κανεις, αμα ξαναμπεις να το δουμε.
    Οχι ρε η κηδεια της γιαγιας του ειναι πιο βοηθητικη..

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    Last edited by Aeon; 22-09-2014 at 01:16.

  15. #15
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.!
    Εξυπναδα μεγαλη...
    Last edited by Aeon; 22-09-2014 at 01:16.

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Παιδια ΣοΣ γρηγορη απαντηση σας παρακαλω
    By KARMA in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 20
    Last Post: 20-03-2014, 13:54
  2. ΓΡΗΓΟΡΗ ΒΟΗΘΕΙΑ!
    By eosygood in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 8
    Last Post: 20-04-2013, 21:51
  3. ΠΡΟΩΣΗ ΕΚΣΠΕΡΜΑΤΩΣΗ ΣΤΑ 30+ΧΡΟΝΙΑ ΔΙΑΒΗΤΗΣ+ΕΘΙΣΜΟΣ ΣΤΟ ΠΟΡΝΟ=??
    By momferatos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 14-01-2013, 16:08
  4. χωρισμος και γρηγορη συνεχεια
    By MANOLIS_35 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 24
    Last Post: 06-03-2008, 11:18

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •