Η σχέση μου με το ποτό - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 59 of 59
  1. #46
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    την ψαχνω?
    Posts
    878
    be brave ναι και στα δυο πονας αλλα στο ενα απο τα δυο κατι γινετε και πεθαινεις αμα το κοψεις μαχαιρι

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,605
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    τι να εννοει βρε μαγκ?
    εχεις γραψει σε τοσα μηνυματα οτι εχεις να βγεις απο το σπιτι 8 χρονια, με εξαιρεση το σουπερ μαρκετ κι αυτο με το ζορι.
    τωρα μας λες οτι πας στις ταβερνες.
    ------------------------- -----------------
    Θ' αρχίσω κι εγώ το χόμπυ του Μακ. Ωραία δεν τα λέμε κι έτσι;
    Last edited by marian_m; 20-09-2014 at 15:31.

  3. #48
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Ρε συ μαριαμ , τι θες να πουμε , τωρα πηγε αυτος στη ταβερνα , η μας λεει ψεμματα και πηγε στο σουβλατζιδικο , αρα βγαινει εξω ο μπαγασας , οχι , οχι , για κατσε , μηπως τα φερνουν ντελιβερυ , αλλα αφου μας ειπε ξεκαθαρα , παω ταβερνα και πινω και μια μπυρα αμα λαχει , καλα για κοροιδα μας περναει , κανει τον ψοφιο κοριο , και γυρναει στις ταβερνες . Να σας πω την αμαρτια μου , ναι ,ναι , πηρα προχθες ενα σουβλακι πιτα-κεμπαπ-ντοματα-κρεμμυδι και μια μπυρα , και ταφαγα επι τοπου . Ενοχος .

  4. #49
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,605
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Ρε συ μαριαμ , τι θες να πουμε , τωρα πηγε αυτος στη ταβερνα , η μας λεει ψεμματα και πηγε στο σουβλατζιδικο , αρα βγαινει εξω ο μπαγασας , οχι , οχι , για κατσε , μηπως τα φερνουν ντελιβερυ , αλλα αφου μας ειπε ξεκαθαρα , παω ταβερνα και πινω και μια μπυρα αμα λαχει , καλα για κοροιδα μας περναει , κανει τον ψοφιο κοριο , και γυρναει στις ταβερνες . Να σας πω την αμαρτια μου , ναι ,ναι , πηρα προχθες ενα σουβλακι πιτα-κεμπαπ-ντοματα-κρεμμυδι και μια μπυρα , και ταφαγα επι τοπου . Ενοχος .
    Δεν θέλω να πω τίποτα παραπάνω από αυτό που είπα.
    Κι επειδή νομίζω ότι διαθέτεις λίγο περισσότερο μυαλό από την συμπάθειά σου, μια χαρά με κατάλαβες.
    Από κει και πέρα, ο καθένας μπορεί να βγάζει τα συμπεράσματά του, διαβάζοντας τα γραφόμενα του κάθε μέλους.
    Αυτά τα συμπεράσματα, άλλες φορές τα κρατάει για τον εαυτό του και άλλες φορές τα ποστάρει στο φόρουμ.
    Πολλές φορές είναι σωστά, άλλες πάλι όχι.
    Από τη στιγμή που κάτι βρίσκεται σε κοινή θέα, ο καθένας μπορεί να το σχολιάσει.

    Τέλος, το ότι συνεχώς διορθώνεις, αλλάζεις ή σβήνεις τελείως τα μηνύματά σου, εμένα μου δείχνει άτομο με μεγάλη αστάθεια, άτομο που δεν έχει το θάρρος της γνώμης του αλλά άγεται και φέρεται από το αντίκτυπο που έχουν τα μηνύματά του στους υπόλοιπους ή άτομο που επειδή λέει συχνά ψέματα, πέφτει σε αντιφάσεις, τις οποίες εκ των υστέρων προσπαθεί να καλύψει. Φυσικά, μπορεί να συμβαίνουν και τα 3 αυτά μαζί.

  5. #50
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721

    Smile

    Quote Originally Posted by marian_m View Post

    Τέλος, το ότι συνεχώς διορθώνεις, αλλάζεις ή σβήνεις τελείως τα μηνύματά σου, εμένα μου δείχνει άτομο με μεγάλη αστάθεια, άτομο που δεν έχει το θάρρος της γνώμης του αλλά άγεται και φέρεται από το αντίκτυπο που έχουν τα μηνύματά του στους υπόλοιπους ή άτομο που επειδή λέει συχνά ψέματα, πέφτει σε αντιφάσεις, τις οποίες εκ των υστέρων προσπαθεί να καλύψει. Φυσικά, μπορεί να συμβαίνουν και τα 3 αυτά μαζί.
    mariam , την ξερω την γνωμη σου για μενα , δεν υπαρχει λογος να την ξαναπεις , την εχω εμπεδωσει !. Παντως , σταθερη στην γνωμη σου , εισαι . Δεν ξερω για ασταθης , απροβλεπτος , ναι , και ζυγιζω πολυ τις αποφασεις μου , και μου αρεσει να ακριβολογω , αγομαι και φερομαι δεν θα τολεγα , μαλλον δινω αυτη την εντυπωση , διοτι ειμαι παντα της διπλωματικης οδου , μαλλον ισχυρογνωμων ειμαι , ψευτης σιγουρα δεν ειμαι . Σαρεσει να ψυχολογεις τους αλλους βλεπω , βεβαια δυσκολα ψυχολογεις καποιον απο το νετ , απο κοντα σιγουρα θα τα καταφερνεις καλυτερα . Παντως εχεις ενα επιπεδο . Φιλικα .

    ΥΓ σοβαρα πιστευεις οτι εχουν τα μελη του φορουμ σκασιλα , αν εχω καταθλιψουλα η καταθλιψαρα . Ολοι ειναι τοσο απασχολημενοι με τα δικα τους , που δεν μενει χωρος για να σκεφτουν τον αλλον , αλλωστε ποτε δεν ζητησα την συμπαθεια κανενος .


    Τι ζωδιο εισαι ? λεων , κριος , αιγοκερως ? επεσα μεσα ?
    Last edited by Macgyver; 20-09-2014 at 23:27.

  6. #51
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,605
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Τι ζωδιο εισαι ? λεων , κριος , αιγοκερως ? επεσα μεσα ?
    Μπα, δεν κάνεις ούτε για αστρολόγος.

  7. #52
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Πολυ μυστηριωδης γυναικα εισαι mariam , και πολυ δυσκολη βρε κοριτσι μου !!! σκορπιος ?

  8. #53
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Πολυ μυστηριωδης γυναικα εισαι mariam , και πολυ δυσκολη βρε κοριτσι μου !!! σκορπιος ?
    δε θα συμφωνισω ποτε με αυτο το ζωδιο.

  9. #54
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    κ με καπιους αιγοκερους φαινετε να εχω καπιο προβλημα αλλα οχι με ολους.

    τα ατομα που αλαζουν ευκολα γνωμη μπορει να γινουν πολυ δημοφιλεις

  10. #55
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ταυρος ισως.

  11. #56
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    την ψαχνω?
    Posts
    878
    Συνεχιστε καποια στιγμη τελειωνουν τα ζωδια...μπεκατσα πρεπει να ειναι

  12. #57
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    τα ζωδια μας φερνουν εμποδια χαχαχαχα

  13. #58
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,605
    Α καλά, ακόμη ψάχνετε το ζώδιο!
    Ε, που θα πάει, στη δωδέκατη μαντεψιά μπορεί και να το πετύχετε!
    Αλλά πάλι δεν είμαι και σίγουρη, σας έχω ικανούς να πείτε δυο φορές το ίδιο! :p

  14. #59
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    1
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Ως πρωην αλκοολικος , ετσι αρχισα . Εισαι δυνητικα αλκοολικος , προσεξε το πολυ , δεν θελω να σε θορυβησω , δεν σε γνωριζω , αλλα μυριζει μπαρουτι .
    Και πως ειναι μετα?μπορεσες να ξαναπερασεις "ωραια"?τωρα οταν πινεις το πρωτο μπορεις να σταματησεις?δε τη νιωθεις πια αυτη τη διψα?ως πρωην αλκοολικος νομιζω καταλαβαινεις τι εννοω

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Similar Threads

  1. ΘΑ ΤΟ ΡΙΞΩ ΣΤΗΝ ΚΟΚΑΙΝΗ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΤΟ
    By stefanos14587 in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 47
    Last Post: 15-12-2012, 18:11
  2. ποτο+χαπια
    By kaity in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 1
    Last Post: 14-02-2012, 15:08
  3. ΠΟΤΟ
    By glafkos in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 10
    Last Post: 10-08-2011, 00:14
  4. για ποτό κανείς?
    By carrot in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 34
    Last Post: 08-05-2011, 21:06

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •