τι μου συμβαίνει;
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Member
    Join Date
    May 2014
    Location
    Athens
    Posts
    74

    τι μου συμβαίνει;

    καλησπέρα τα έχω με το αγόρι μου εδω και 7 χρονια και αγαπιομαστε πολυ, δεν έχουμε χωρισει ποτε και τα 2 πρωτα χρονια της σχεσης μας τα είχαμε απο αποσταση.
    Το παλέψαμε και έτσι νικήσαμε την απόσταση και τώρα συζητάμε σε λιγους μηνες να συγκατοικήσουμε.Ολα καλα.
    Υπάρχει κάτι όμως που με βασανίζει τους τελευταιους μήνες. Εγω δουλευω σε ενα καταστημα με ρούχα (όποτε μπορώ) και απο το καλοκαιρι σχεδον κα8ε μερα, πρωι-απογευμα
    περναει απεξω απο το μαγαζι ένα αγόρι πολυ γοητευτικο και πάντα με χαιρετάει αν και δεν ξερω ούτε καν το ονομα του, με κοιταει στα ματια όταν με χαιρετάει και εκείνη την ώρα με πιανει κατι περιεγο σαν χαρα και ενα σφιξημο στο στομαχι. Στην αρχη δεν εδινα σημασια αλλα όσο περναει ο καιρος ολο και πιο πολυ νιωθω να μαρεσει, τον έχω πετυχει πολλες φορες τυχαια ακομα και για ποτο και πάντα τον έπιανα να μου ρίχνει βλέματα και πάλι με επιανε το στομαχι μου εκεινη την στιγμη.Ακόμα τον έχω πετυχει κα8ως να περναει απο το μαγαζι απεξω να κοιταει μεσα λες και με ψαχνει....δεν μπορει να ειναι ολα στην ιδεα μου..........τελος, ένα βραδυ ημουν για ποτο με το αγορι μου εξω και τυχαια καθησαμε απεναντι του αλλα εγω δεν το είχα καταλαβει και καποια στιγμη τον ειδα να με κοιτάει καρφωτα και καποια στιγμη με φιλησε το αγορι μου με παθοσ και κοιταξα και τον είδα που παλι κοιτουσε καρφωτα και εκεινη την ωρα σηκωθηκε και εφυγε σαν μουτρομενος (δεν ειμαι τρελη το καταλαβα απο την εκφραση του). Με λιγα λογια απο τοτε που με ειδε να φιλιεμαι με το αγορι μου περναει συνεχεια απο το μαγαζι αλλα δεν με χαιρεταει πια και με κοιταει μονο. Και ουτε εξω τον πετυχενω, βασικα καλυτερα για να μην μαρεσει αλλο...αλλα μπορω να πω οτι εχω πιασει πολλες φορες τον εαυτο μου να τον σκεφτεται εντονα. Πρωτη φορα μου συμβαινει να σκεφτομαι καποιο ''αγνωστο'' αγορι ενω ειμαι καλα με το αγορι μου και νιωθω τυψεις αλλα πολλες φορες δεν μπορω να το ελενξω και μπορω να πω οτι με ενοχλει που δεν με χαιρεταει και μονο μου ριχνει βλεματα :(
    Μακαρι να σταματησει και να περναει απο το μαγαζι μου μπας και δεν τον σκεφτομαι πια.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Κοιταξε σιγουρα του αρεσεις για να περναει τοσο τακτικα και να σε βλεπει. Που σε σταμπαρησε αυτος ομως? Τυχαια τελειως σ εχει δει στο μαγαζι ή ειναι στην παρεα των γνωστων?

  3. #3
    Member
    Join Date
    May 2014
    Location
    Athens
    Posts
    74
    απο την μερια μου τυχαια στο μαγαζι. Απο την μερια του δεν ξερω και λογικα ουτε αυτος θα ξερει το ονομα μου...

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Kαποια μερα που θα ξαναπερασει απ το μαγαζι μπορεις να βγεις εξω να ανταλλαξετε 2 κουβεντες. Εγω στη θεση του θα ρχομουν σαν πελατης στο μαγαζι να σου μιλησω. Και για να τον πετυχες στη βραδυνη εξοδο πρεπει να ναι απ την περιοχη εκει κοντα σχετικα. Δε χρειαζεται να αυτομαστιγωνεσαι τοσο πολυ, δε σημαινει οτι αμα κανεις σχεση παυεις να εισαι ανθρωπος και γινεσαι αναισθητος δηλ νεκρος.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    1,820
    Καλησπερα κοπελα μου,Προτεινω να ζησεις μαζι με το αγορι σου κ να ειστε παντα καλα,τον αλλον δεν τον γνωριζεις δεν γνωριζεις αν σου ταιριαζει εαν ειναι πεφτουλας κ χαμογελαει σε οποιαν δει μπροστα του,Προτεινω να μην δοσεις αλλη σημασια θα σου περασει με τον καιρο,Κ προσθεου μην πεις τιποτα στο αγορι σου αρκει που το μοιραστηκες στο φορουμ εδωπερα,Καλη δυναμη!

Similar Threads

  1. Τι μου συμβαίνει;
    By Rosamond in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 3
    Last Post: 03-07-2013, 11:56
  2. τι μου συμβαινει?
    By kaity in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 38
    Last Post: 20-03-2012, 09:19
  3. Τι μου συμβαίνει?
    By missing_mile in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 36
    Last Post: 05-06-2010, 00:26
  4. Τί μου συμβαίνει?
    By Menelaos22 in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 11
    Last Post: 02-01-2010, 16:04
  5. Τι μου συμβαινει?
    By Θεοφανία in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 35
    Last Post: 30-12-2009, 11:24

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •