Nομιζω ειμαι ερωτευμενη με αλλον, και εχω σχεση....
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 33
  1. #1
    Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    32

    Question Nομιζω ειμαι ερωτευμενη με αλλον, και εχω σχεση....

    Καλησπερα!! θα ηθελα πολυ τη βοηθεια σας!! ειμαι με το αγορι σχεδον 3 χρονια.εχουμε κοινη παρεα και γενικα εχουμε μια πολυ καλη σχεση. Εχουμε πολυ καλη επικοινωνια τον εμπιστευομαι με εμπιστευεται και μ αγαπαει πολυ!ομως απο οταν ξεκινησα την σχολη μου γνωρισα ενα αγορι περιπου 2 χρονο πριν και μου τραβουσε πολυ τ προσοχη. και ενιωθα οτι του τραβουσα κι εγω την προσοχη. Αυτος δ ερχοταν ποτε στα μαθημα οποτε τον εβλεπα πολυ σπανια και τον ξεχναγα. Οταν τν εβλεπα, συνεχεια με ρωτουσε για τ αγορι μου..ποσο καιρο τα εχουμε και τετοια, αλλα ποτε δ ελεγε τπτ. Τις τελευταιες μερες ομως τον βλεπω συνεχεια και μιλαμε. Μια μερα συζητουσαμε και με ρωτουσε πως γντ να μην εχω βαρεθει το αγορι μ τοσο καιρο και μ πεταξε οτι ειχε σχεδια για μας αλλα εχω σχεση..και οτι δ ηθελε να αλλαξε σχολη (γτ αυτη δ του αρεσει) γτ νμζε οτι θα χωριζα.Αυτο ομως εγω δ το περιμενα και το πηρα στη πλακα. Ομως δεν μπορω να τν βγαλω απ'το μυαλο μ, τον σκεφτομαι ολη μερα. Και νιωθω τυψεις απεναντι στο αγορι γτ τν αγαπω απλα δ εχω τ ενθουσιασμο π ειχα καποτε.. Εχουμε και κοινη παρεα και αν τν χωρισω μπορει οι φιλοι μας να μην μ μιλανε, και δ θελω να τν πληγωσω γτ μ εχει φερθει τελεια...και απο την αλλη φοβαμαι μην κανω λαθος επιλογη..τι μου προτινεται να κανω;; :(

  2. #2
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Αμα άρχισε να παίζει το μάτι σου μάλλον η σχέση σου είναι τελειωμενη ήδη..

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,598
    δηλαδη εσυ θα χωριζες τον δικο σου, μονο ομως αν ησουν βεβαιη οτι θα σε ηθελε ο αλλος.
    αυτο που φοβασαι ειναι μη τον χωρισεις κι ο αλλος κανει πλακα και βρεθεις ξεκρεμαστη, σωστα?

  4. #4
    Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    32
    Βασικα ειμαι μπερδεμενη,,δ με νοιαζει να μεινω ξεκρεμαστει..το θεμα ειναι οτι αγαπω το αγορι μ απλα δ εχω τον ιδιο ενθουσιασμο και δ θελω να το χαλασω ολο αυτο χωρις λογο....Εχουμε μια ζωη μαζι εχουμε μαθει ο ενας τον αλλο..απλα σκεφτομαι πλ εντονα και το αλλο παιδι...μπορει να ειναι ενθουσιασμος με τν αλλο δ ξερω... απλα εχω μπερδευτει πολυ και νιωθω ασχημα απεναντι στο αγορι μου... και δ θελω να τν πληγωσω για κανενα λογο........

  5. #5
    Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    32
    και επισης μ εχει λειψει να μαι ελευθερη...να φλερταρω να κανω οτι θελω χωρις να στεναχωρισω κανεναν!!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,598
    κοιτα, αν εχεις προβληματιστει τοσο πολυ και μαλιστα εδω και δυο χρονια, με καποιον που δεν εχει γινει ποτε τπτ εκτος απο κουβεντες του αερα, στο ποδι, καλα λεει η μνημονιο. σου εχει τελειωσει με τον δικο σου.
    καλυτερα να χωρισεις παρα να κοροιδευεις κι εκεινον και τον εαυτο σου.. που να σου ζητουσε να τα φιαξετε δλδ.. θα ειχες φυγει, χθες.

  7. #7
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Εχεις τα δικια σου γιατί φαντάζομαι και μικρή θα είσαι και μια μακροχρόνια σχέση έχεις ..ίσως κουραστηκες , ίσως η σχέση σου έχει ρουτινιασει.

  8. #8
    Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    32
    αν χωρισω με το αγορι μου θα πληγωθει και δ θελω, τον νοιαζομαι παρα πολυ...καλως η κακως ζησαμε 3 χρονια μαζι αντεξαμε παρα πολλα και ηταν η πρωτη μ σχεση...δ μπορω να τον βγαλω απο τη ζωη μ ετσι ευκολα... :/ και θα ερθουν ολα τουμπα μετα...και με τους φιλους μας με ολους...

  9. #9
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Θα κανεις πίσω μια , δυο , τρεις δεκατρείς φορες πίσω στα θέλω σου;θα ερθει η στιγμη που αυτό που αποφευγεις θα έρχεται συνεχώς μπροστά σου και τοτε θα τα κάνεις πολύ χειροτερα..αλλά εσυ ξέρεις καλυτερα.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Παντως τριανταφυλλο , αυτα που σου λεει ο αλλος , δηλαδη οτι εκανε σχεδια για σας αλλα εσυ εχεις σχεση κλπ , δειχνουν οτι δεν ειναι σοβαρο ατομο .

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,598
    Quote Originally Posted by triantafyllo View Post
    αν χωρισω με το αγορι μου θα πληγωθει και δ θελω, τον νοιαζομαι παρα πολυ...καλως η κακως ζησαμε 3 χρονια μαζι αντεξαμε παρα πολλα και ηταν η πρωτη μ σχεση...δ μπορω να τον βγαλω απο τη ζωη μ ετσι ευκολα... :/ και θα ερθουν ολα τουμπα μετα...και με τους φιλους μας με ολους...
    αν τον δευτερο χρονο, σκεφτοσουν εναν αλλο και τον τριτο αναρωτιεσαι μηπως και εισαι ερωτευμενη με εναν αλλον , ενω δενε χει γινει τπτ. σε λιγο δεν θα χωραει να περασει απ τις πορτες.
    αυτη ειναι πιο ευσυνειδητη σταση αφου 'τον αγαπας", αντι ειτε να χωρισετε , ειτε να του πεις οτι θελεις να γνωρισεις κι αλλους ανδρες?
    σημειωσε οτι αν απο τωρα σκεφτεσαι αλλους, ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ να μεινεις στον πρωτο σου. αυτο στο υπογραφω με τα δυο τα χερια.
    καλυτερα να εισαι ειλικρινης ,παρα να τον δουλευεις για να μην στεναχωρεθει.

  12. #12
    Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    32
    Quote Originally Posted by mnimonio View Post
    Εχεις τα δικια σου γιατί φαντάζομαι και μικρή θα είσαι και μια μακροχρόνια σχέση έχεις ..ίσως κουραστηκες , ίσως η σχέση σου έχει ρουτινιασει.
    ειμαι 21 και πραγματικα πιστευω οτι εχουμε ρουτινιασει, γτ αυτος δουλευει και εγω εχω τη σχολη και δ μπορουμε να κανουμε κατι διαφορετικο... ουτε ενα ταξιδι να παμε με τη δουλεια του..

  13. #13
    Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    32
    δ σκεφτομαι αλλα αγορια, ετυχε με αυτον...για καποιο λογο με τραβαει αλλα δ τον ξερω καλα...οσο δ τον εβλεπα για μηνες τον ειχα ξεχασει και με τη σχεση μ ημασταν καλα!! Και οταν λεω τον σκεφτομουν, δ ειχα φαει κολλημα απλα με τραβουσε σαν ατομο..απλα τωρα με το να μου πει κι αυτα, κολλησε το μυαλο μου...αυτο το παιδι τα ελεγε γελωντας και εγω το συνεχιζα σαν πλακα...γτ αισθανομουν περιεργα εφοσον εχω σχεση...δ ξερω τι εννοει και τι οχι και δ με νοιαζει πολυ γτ κ να χωρισω τρ δ μπορω να κανω σχεση με αλλον.. απλα εχω προβληματιστει γτ να μπω στη διαδικασια να σκεφτω καποιον αλλο;

  14. #14
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Γιατί είσαι μικρούλα και εχεις αναγκη απο ερωτικό παιχνίδι.. Γραφε ολόκληρες τις λέξεις μωρέ!

  15. #15
    Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    32
    Ευχαριστω για τις απαντησεις σας και συγγνωμη για τις μισες λεξεις :$ αν εγω αποφασισω να χωρησω πως θα του το πω; ουτε σαν ιδεα δεν το αντεχω...:/

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

  1. Είμαι ερωτευμένη με την ..
    By Stebra in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 3
    Last Post: 02-07-2012, 12:40
  2. ΕΙΜΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ(? ΜΕ ΓΥΝΑΙΚΑ
    By popi80 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 13
    Last Post: 06-04-2011, 21:47
  3. ΕΙΜΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ(?) ΜΕ ΓΥΝΑΙΚΑ
    By popi80 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 2
    Last Post: 06-04-2011, 02:05
  4. Ειμαι δυκτιακα ερωτευμενη!!
    By Παστελι in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 198
    Last Post: 06-08-2009, 12:34
  5. ΕΙΜΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΟΥ ΦΙΛΟ
    By ΜΑΡΚΕΛΛΑ in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 10
    Last Post: 23-08-2006, 20:31

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •