Μεταβολη συμπεριφορας
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 9 of 9
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014

    Μεταβολη συμπεριφορας

    Κατα ποσο ειναι φυσιολογικη η μεταβολη τουλαχιστον της εξωτερικης αλλα και λιγο βαθυτερα της συμπεριφορας?
    Ενταξει μειωσα τα φαρμακα μου στο μισο...δεν παρατηρω "τρελλα" θα το εβλεπα..πιστεψτε με.

    Ενταξει εμαθα μερικα ασχημα νεα...αλλα να μεταβαλετε η συμπεριφορα σου...δεν πιστευα οτι γινεται.

    Ειμαι αρκετα μεγαλος για αυτα και αισθανομαι φοβισμενος...


    Τωρα να μου πειτε τι ρωταω αφου ουτε ο ιδιος δεν ξερω.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Τεσπα δεν εχει σημασια απο περιεργεια ρωταω μηπως εχει τυχει και σε εσας...
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Χμ τα \"ετσουξα\" λιγο χθες επειτα απο πολυ...πολυ καιρο...παντως εχω \"αλλαξει\" τις τελευταιες μερες...ισως επειδη πηγα στο γιατρο...(οχι ψυχ) μου ειπε κατι και με επηρεασε σε μεγαλο βαθμο...βεβαια μου εδωσε και ενα καινουργιο φαρμακο για θεραπεια αυτου που παρουσιασα...και ισως αλλα δεν νομιζω.Παντως εχω αλλαξει καπως σαν κατι να εκανε κλικ μεσα μου.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    Αν ο γιατρός σου σου ειπε κάτι (ή ο οποιοσδήποτε) που σημαινει κάτι για σένα, το βρίσκω λογικο να τάραξε κατι μεσα σου, να προκάλεσε κάτι. Οι αλλαγές -για μενα- ειναι φυσιολογικές κ αποδεχτές. Οι αλλαγες μπορει να οδηγήσουν κ στην εξέλιξη. Η στασιμότητα μπορει να προσφέρει γνωριμο έδαφος κ ασφάλεια αλλα κ τέλμα κάποιες φορές. Οσο για την ηλικία σου, υπάρχει καποιο όριο ηλικιακο όπου οι αλλαγες επιτρέπονται?

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Οσο για την ηλικία σου, υπάρχει καποιο όριο ηλικιακο όπου οι αλλαγες επιτρέπονται?
    Οχι συμφωνω...απλως μετα απο καποια ηλικια δεν ειναι ιδιαιτερα φυσιολογικο να γινονται τετοιες αλλαγες σε ενα ανθρωπο...ετσι πιστευω...τωρα να μου πεις νεοι ειμαστε ακομα δεν εχουμε δει τιποτα ακομα ή μαλλον καλυτερα δεν εχουμε γνωρισει τι ζωη πληρως.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    Keep, θα ταν ιδιαιτερα λυπηρο νομίζω απο τόσο νεος να χες \"κατασταλαξει\" σίγουρος σε εναν τροπο συμπεριφορας κ να μην σε άλλαζε τίποτα. Για μενα αυτο θα ταν κ παράλογο!Καθε μέρα εχει να σου μάθει πράγματα...ειναι κριμα να κλεινεις ματια κ αυτια κ να παραμενεις τοσο κλειστος σε εσενα.λέω....:)

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Εγινε πολυ αποτομα..και σημαντικη αλλαγη...ειναι λιγο τρομακτικη...μου αρεσει αλλα ειναι λιγο τρομακτικη.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    1,537
    keep ποσο χρονών είσαι ?

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Εμμμ παντα με φερνει σε δυσκολη θεση αυτη η ερωτηση...ισως γιατι δεν αισθανομαι τον εαυτο μου αρκετα ωριμο για την ηλικια του...εχασα πολλα βρισκομενος \"αλλου\".
    Θα σου πω παντως περιπου 35.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •