Εφιάλτης με νάρκισσο πρώην - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 12 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 179
  1. #31
    Quote Originally Posted by Anny85 View Post
    Νομίζω πως θέλεις να πειστείς ότι το πρόβλημα το είχε αυτός και για αυτό τελείωσε αυτό που είχατε μεταξύ σας. ΟΚ ήταν νάρκισσος.... Ε και;; Είσαι τυχερή που δεν κράτησε παραπάνω και που δεν εμπλακείκατε σε περισσότερα πράγματα. Νιώσε τυχερή που τελείωσε και που ξεμπέρδεψες μια ώρα αρχύτερα!

    "Ήταν νάρκισσος και εσύ ήσουν το θύμα του".

    Σόρρυ που στο λέω έτσι, αλλά νομίζω αυτό θέλεις να ακούσεις......

    Άφησέ τον πίσω και πήγαινε παρακάτω.... Στον επόμενο πρόσεξε κάποια σημάδια, αλλά μην σου γίνει εμμονή, γιατί όλοι μας έχουμε κρυμμένα θέματα που στις σχέσεις μας βγαίνουν. Το θέμα είναι τι είσαι διατεθειμένη να ανεχτείς. Δεν μπορείς να ελέγχεις τα πάντα, αλλά απλά όσο μπορούμε, αποκτούμε εμπειρία και βλέπουμε κάποια σημάδια όσο πιο νωρίς γίνεται.

    το ξερω οτι ξεμπερδεψα οπως λες. δεν τον εχω πει τιποτα ακομα... εχω μεν προχωρησει αλλα μεσα μου κατι με βαραινει. καλα ναι εννοειται μου εγινε εμπειρια ολο αυτο, εβαλα στο θεμα μου και καποια λινκς να καταλαβει ο κοσμος....

    1) http://afternarcissisticabuse.wordpr...arcissists-do/
    2)http://getoveranarcissist.com/what-is-a-narcissist/
    3)http://getoveranarcissist.com/why-na...relationships/
    4)http://afternarcissisticabuse.wordpr...m-so-damaging/
    5)http://www.psychologytoday.com/blog/...?tr=MostViewed
    6)http://www.boro.gr/40026/pws-na-anag...n-apisto-andra
    Last edited by Τramonto; 03-10-2014 at 04:56.

  2. #32
    Quote Originally Posted by Τramonto View Post
    το ξερω οτι συμφωνα με τη λογικη ξεμπερδεψα οπως σωστα λες. δεν τον εχω ενοχλησει ουτε τον εχω πει τιποτα ακομα... εχω μεν προχωρησει αλλα μεσα μου κατι με βαραινει. καλα ναι εννοειται μου εγινε εμπειρια ολο αυτο, εβαλα στο θεμα μου και καποια λινκς να καταλαβει ο κοσμος....

    1) http://afternarcissisticabuse.wordpr...arcissists-do/
    2)http://getoveranarcissist.com/what-is-a-narcissist/
    3)http://getoveranarcissist.com/why-na...relationships/
    4)http://afternarcissisticabuse.wordpr...m-so-damaging/
    5)http://www.psychologytoday.com/blog/...?tr=MostViewed
    6)http://www.boro.gr/40026/pws-na-anag...n-apisto-andra
    Όσο ασχολείσαι με το θέμα, τόσο πιο δύσκολο θα είναι να το ξεπεράσεις και θα συνεχίσει να σε βαραίνει..... Αυτό που θα μπορούσες να κάνεις για να το ξεχάσεις τελείως είναι μόλις σου έρχεται οποιαδήποτε σκέψη για αυτόν και τη σχέση σας, να την κόβεις κατευθείαν....

    Ήδη φαντάζομαι το έχεις συζητήσει και το έχεις ψάξει πολύ το θέμα για να βγάλεις από μέσα σου αυτά που σε πίκραναν. Τώρα πήγαινε στο επόμενο στάδιο και κόψε κάθε σκέψη και ενέργεια σχετικά με αυτόν. (ακόμα και το να ψάχνεις να εξηγείς τη συμπεριφορά του σε φθείρει και το συντηρεί. Έτσι θα συνεχίσει να σε βαραίνει για πολύ ακόμα.....)

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    126
    Ρε παιδιά... είτε είναι νάρκισσος, είτε είναι απλά κλασσικός μαλάκας που πούλησε παραμύθι, είτε ήταν ερωτευμένος και ξενέρωσε, είτε κατάφερε αυτό που ήθελε και γεια σας, είτε κολλάει όσο είσαι δύσκολη κατάκτηση και βαριέται μόλις γίνεις δεδομένη, είτε είτε είτε... παίζει ρόλο?
    Άντε και κατεβαίνει ο θεός ο ίδιος και σου εξηγεί τι παίχτηκε εδώ, και πλέον ξέρεις στα σίγουρα. Αλλάζει κάτι? Για όποιον λόγο, ο τύπος σου φέρθηκε έτσι. Δεν θα λύσεις τίποτα ούτε θα αλλάξει το πώς αισθάνεσαι με το να τρως το μυαλό σου αν είπε αλήθειες ή ψέματα ή αν είναι άρρωστος ή αν κορόιδευε από την αρχή ή όχι... δεν καθορίζεται η δική σου αξία από τις πράξεις ενός άλλου. Για οποιονδήποτε λόγο, ο συγκεκριμένος επιλέγει να ζει την ζωή του με έναν τρόπο που δεν σου ταιριάζει, και για οποιονδήποτε λόγο διάλεξε να σου φερθεί με έναν τρόπο που εσύ δεν μπορείς να δεχτείς. Προσπάθησε να βάλεις Χ, όχι μόνο εξωτερικά αλλά και μέσα σου. Δυστυχώς ή ευτυχώς οι άνθρωποι είναι τόσο πολυδιάστατοι και διαφορετικοί, που ανάμεσά τους βρίσκεις κάθε καρυδιάς καρύδι, καλό ή κακό. Έπεσες σε καρύδι που δεν κάνει για εσένα. Μπορεί να μην κάνει για καμία, μπορεί να κάνει για κάποια άλλη, δεν παίζει ρόλο για εσένα αυτό. Κλείσε το κεφάλαιο και πάνε παρακάτω.

    Το ότι έχεις θυμό μέσα σου σημαίνει ότι δεν το έχεις ξεπεράσει, είτε είναι καψούρα είτε πληγωμένος εγωισμός. Και αυτό εδώ
    Τοτε που εδειχνε αυτα που ηθελα δεν το εζησα....περιμενα να το ζησω μετα απο μηνες στη δευτερη ευκαιρια και εκει ηταν ενας αλλος.
    εμένα μου λέει ότι ψάχνεις τρόπο να αυτομαστιγωθείς ελαφρώς, ότι εσύ φταις που συγκρατήθηκες στην αρχή που θα το ζούσες... μην το κάνεις, είναι κλασσική λάθος κίνηση. Κανείς δεν ξέρει (ούτε εσύ) τι θα έβγαινε αν το πήγαινες έτσι - μπορεί με το που γινόσουν προσβάσιμη και συναισθηματικά, και έδειχνες ενδιαφέρον κλπ, απλά να έβλεπες το άλλο του πρόσωπο νωρίτερα.

    Άσε τι έλεγε. Εγώ να σου πω ότι τα εννοούσε όλα. Και? Αν είναι τόσο ρηχός που φτάνει να νιώθει έτσι, και να ξενερώνει κατόπιν στο τσακ μπαμ, τι μπορεί να περιμένει κανείς από αυτόν? Εγώ λέω να πάρεις ό,τι μάθημα μπορείς από αυτήν την εμπειρία, να αφήσεις τα μπαγκάζια πίσω για να μην τα πληρώσει ο επόμενος, και να προχωρήσεις τη ζωή σου.




    ΥΓ: Συμφωνώ απόλυτα με την Άννι.
    [I][SIZE="1"]Well you're up so high, how can you save me when the dark comes here tonight to take me up my front walk and into bed, where it kisses my face and eats my head...[/SIZE][/I]

  4. #34
    Quote Originally Posted by Vagabond View Post
    Ρε παιδιά... είτε είναι νάρκισσος, είτε είναι απλά κλασσικός μαλάκας που πούλησε παραμύθι, είτε ήταν ερωτευμένος και ξενέρωσε, είτε κατάφερε αυτό που ήθελε και γεια σας, είτε κολλάει όσο είσαι δύσκολη κατάκτηση και βαριέται μόλις γίνεις δεδομένη, είτε είτε είτε... παίζει ρόλο?
    Άντε και κατεβαίνει ο θεός ο ίδιος και σου εξηγεί τι παίχτηκε εδώ, και πλέον ξέρεις στα σίγουρα. Αλλάζει κάτι? Για όποιον λόγο, ο τύπος σου φέρθηκε έτσι. Δεν θα λύσεις τίποτα ούτε θα αλλάξει το πώς αισθάνεσαι με το να τρως το μυαλό σου αν είπε αλήθειες ή ψέματα ή αν είναι άρρωστος ή αν κορόιδευε από την αρχή ή όχι... δεν καθορίζεται η δική σου αξία από τις πράξεις ενός άλλου. Για οποιονδήποτε λόγο, ο συγκεκριμένος επιλέγει να ζει την ζωή του με έναν τρόπο που δεν σου ταιριάζει, και για οποιονδήποτε λόγο διάλεξε να σου φερθεί με έναν τρόπο που εσύ δεν μπορείς να δεχτείς. Προσπάθησε να βάλεις Χ, όχι μόνο εξωτερικά αλλά και μέσα σου. Δυστυχώς ή ευτυχώς οι άνθρωποι είναι τόσο πολυδιάστατοι και διαφορετικοί, που ανάμεσά τους βρίσκεις κάθε καρυδιάς καρύδι, καλό ή κακό. Έπεσες σε καρύδι που δεν κάνει για εσένα. Μπορεί να μην κάνει για καμία, μπορεί να κάνει για κάποια άλλη, δεν παίζει ρόλο για εσένα αυτό. Κλείσε το κεφάλαιο και πάνε παρακάτω.

    Το ότι έχεις θυμό μέσα σου σημαίνει ότι δεν το έχεις ξεπεράσει, είτε είναι καψούρα είτε πληγωμένος εγωισμός. Και αυτό εδώ

    εμένα μου λέει ότι ψάχνεις τρόπο να αυτομαστιγωθείς ελαφρώς, ότι εσύ φταις που συγκρατήθηκες στην αρχή που θα το ζούσες... μην το κάνεις, είναι κλασσική λάθος κίνηση. Κανείς δεν ξέρει (ούτε εσύ) τι θα έβγαινε αν το πήγαινες έτσι - μπορεί με το που γινόσουν προσβάσιμη και συναισθηματικά, και έδειχνες ενδιαφέρον κλπ, απλά να έβλεπες το άλλο του πρόσωπο νωρίτερα.

    Άσε τι έλεγε. Εγώ να σου πω ότι τα εννοούσε όλα. Και? Αν είναι τόσο ρηχός που φτάνει να νιώθει έτσι, και να ξενερώνει κατόπιν στο τσακ μπαμ, τι μπορεί να περιμένει κανείς από αυτόν? Εγώ λέω να πάρεις ό,τι μάθημα μπορείς από αυτήν την εμπειρία, να αφήσεις τα μπαγκάζια πίσω για να μην τα πληρώσει ο επόμενος, και να προχωρήσεις τη ζωή σου.

    .

    εχεις δικιο σε ολα...

    σκεφτομουν βεβαια μηπως αν τα βγαλω απο μεσα μου μια μερα που θα τον δω μετα νιωσω να διωχνω το βαρος.....

    επισης συνεβη κατι που το ειχα γραψει αλλα μετα το εσβησα γιατι ακομα δεν εχω χειροπιαστα στοιχεια. 99% με κολλησε αφροδισιο νοσημα και πηγα νοσοκομειο μετά το χωρισμό. θεραπευτηκα μεν αλλα ο γιατρος μου μου ειπε οτι ειναι σιγουρος οτι ειναι απο αυτον και αν δεν με ενημερωσε οτι το ειχε ειναι εγκληματικη αμελεια προς την υγεια του αλλου. σκεφτηκα μηπως και γι αυτο ξεκοψε ξαφνικα...

    αν του μιλησω με αφορμη αυτο και μετα πω και τα δικα μου ισως αυτο αλλαζει την υποθεση...

    αλλιως δεν κανω τιποτα και προσπαθω μονη μου...

  5. #35
    Quote Originally Posted by Vagabond View Post
    Άσε τι έλεγε. Εγώ να σου πω ότι τα εννοούσε όλα. Και? Αν είναι τόσο ρηχός που φτάνει να νιώθει έτσι, και να ξενερώνει κατόπιν στο τσακ μπαμ, τι μπορεί να περιμένει κανείς από αυτόν? Εγώ λέω να πάρεις ό,τι μάθημα μπορείς από αυτήν την εμπειρία, να αφήσεις τα μπαγκάζια πίσω για να μην τα πληρώσει ο επόμενος, και να προχωρήσεις τη ζωή σου.
    Vagabond, όχι για να ανταποδώσω την φιλοφρόνηση, αλλά πραγματικά δεν μπορούσες να το γράψεις καλύτερα.... Όσα έγραψες, δείχνουν πως πρέπει να αντιμετωπίζουμε ανάλογες περιπτώσεις.....Σημασία έχει να δίνουμε αξία στον εαυτό μας... Δυσκολάκι, αλλά αυτές οι εμπειρίες μας βοηθούν..... Περνάω κάτι αντίστοιχο και εκτός από την tramonto να ξέρεις βοηθάς και άλλο κόσμο!!

  6. #36
    Quote Originally Posted by Τramonto View Post
    εχεις δικιο σε ολα...


    αν του μιλησω με αφορμη αυτο και μετα πω και τα δικα μου ισως αυτο αλλαζει την υποθεση...
    Τι να αλλάξει; Να σε λυπηθεί; (σόρρυ που το λέω έτσι ωμά) Αλλά από έναν άνθρωπο που έχει δείξει τέτοια ασταθή συμπεριφορά και σε κόλλησε και ΣΜΝ τι περιμένεις; Να σου σταθεί, να ευαισθητοποιηθεί και να είστε μέλι γάλα;

    ΟΚ παρτον και βγάλτα από μέσα σου. Μπορεί όντως να ξαλαφρώσεις.... Αλλά υπάρχει και η περίπτωση αυτός να δει ότι σε έχει καβάτζα και να συνεχίζει να σε παίζει συνέχεια, μέχρι εσύ να καταλάβεις ότι έτσι είναι και δεν αλλάζει. Βέβαια υπάρχει η πολύ πολύ σπάνια περίπτωση να του έρθει η θεία φώτιση, αλλά εκεί κερδίζεις το τζόκερ....

    Σου ξαναλέω σόρυ που στα λέω έτσι... Κάνε ότι σου λέει η καρδιά σου, αλλά προστάτευσε τον εαυτό σου και λάβε υπόψη σου όλα τα ενδεχόμενα....

  7. #37
    Anny85 και Vagabond σας ευχαριστώ και εχετε δικιο.....αλλα ναι ειναι δυσκολο να κρατησεις το θυμο σου,οχι οτι δε γινετα...ι απλα ειναι δυσκολο... για να μη πω τι κανει ο ανεκφραστος θυμος και αισθηματα στην υγεια....μεχρι και ψυχοσωματικα μου βγηκαν.... θελει πολυ δυναμη και προσπαθεια.

  8. #38
    Quote Originally Posted by Anny85 View Post
    Τι να αλλάξει; Να σε λυπηθεί; (σόρρυ που το λέω έτσι ωμά) Αλλά από έναν άνθρωπο που έχει δείξει τέτοια ασταθή συμπεριφορά και σε κόλλησε και ΣΜΝ τι περιμένεις; Να σου σταθεί, να ευαισθητοποιηθεί και να είστε μέλι γάλα;

    ΟΚ παρτον και βγάλτα από μέσα σου. Μπορεί όντως να ξαλαφρώσεις.... Αλλά υπάρχει και η περίπτωση αυτός να δει ότι σε έχει καβάτζα και να συνεχίζει να σε παίζει συνέχεια, μέχρι εσύ να καταλάβεις ότι έτσι είναι και δεν αλλάζει. Βέβαια υπάρχει η πολύ πολύ σπάνια περίπτωση να του έρθει η θεία φώτιση, αλλά εκεί κερδίζεις το τζόκερ....

    Σου ξαναλέω σόρυ που στα λέω έτσι... Κάνε ότι σου λέει η καρδιά σου, αλλά προστάτευσε τον εαυτό σου και λάβε υπόψη σου όλα τα ενδεχόμενα....

    καλα κανεις και τα λες ετσι....εχεις δικιο.....και φωτιση να του ερθει θα εισπραξει την αηδια που νιωθω.....καλα αν με ξαναπαιξει εκει ειναι που θα παρω το αιμα μου πισω γιατι η χυλοπιταρα τον περιμενει στη γωνια.
    Last edited by Τramonto; 03-10-2014 at 04:57.

  9. #39
    Quote Originally Posted by Τramonto View Post
    Anny85 και Vagabond σας ευχαριστώ και εχετε δικιο.....αλλα ναι ειναι δυσκολο να κρατησεις το θυμο σου,οχι οτι δε γινετα...ι απλα ειναι δυσκολο... για να μη πω τι κανει ο ανεκφραστος θυμος και αισθηματα στην υγεια....μεχρι και ψυχοσωματικα μου βγηκαν.... θελει πολυ δυναμη και προσπαθεια.
    Πραγματικά αν νομίζεις ότι θα σε βοηθήσει, παρτον και βγαλτα από μέσα σου... Και μην κολλάς ότι μπορεί να σου λένε ότι του δίνεις αξία, ότι μην ασχολείσαι κλπ...Αν σε βοηθήσει παρτον και πες του ότι νομίζεις....Αλλά σε αυτή την περίπτωση να έχεις στο μυαλό σου ότι το κάνεις ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ και οτι ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ.

    ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΑΝΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ! (εκτός πια και αν φέρει τον κόσμο ανάποδα και δείξει ότι σκέφτηκε.... - σπάνιο - ακόμα και εκεί κρατάς απόσταση για ένα διάστημα και βλέπεις πόσο σταθερός είναι σε αυτά που λέει - γενικά οι άνθρωποι δεν αλλάζουν)

  10. #40
    Quote Originally Posted by Anny85 View Post
    Πραγματικά αν νομίζεις ότι θα σε βοηθήσει, παρτον και βγαλτα από μέσα σου... Και μην κολλάς ότι μπορεί να σου λένε ότι του δίνεις αξία, ότι μην ασχολείσαι κλπ...Αν σε βοηθήσει παρτον και πες του ότι νομίζεις....Αλλά σε αυτή την περίπτωση να έχεις στο μυαλό σου ότι το κάνεις ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ και οτι ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ.

    ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΑΝΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ! (εκτός πια και αν φέρει τον κόσμο ανάποδα και δείξει ότι σκέφτηκε.... - σπάνιο - ακόμα και εκεί κρατάς απόσταση για ένα διάστημα και βλέπεις πόσο σταθερός είναι σε αυτά που λέει - γενικά οι άνθρωποι δεν αλλάζουν)

    ακομα δεν ξερω τι θα κανω αλλα εννοειται εχεις δικιο και οτι αμα του μιλησω μετα γεια και εξαφανιζομαι και δεν περιμενω τιποτα.... οι ανθρωποι για να αλλαξουν πρεπει πρωτα να το θελουν και μετα να ψαχτουν...αυτος κουραζεται με την οποιαδηποτε αναλυση ποσο μαλλον να ψαχτει να αλλαξει, ακομα κι αν δειξει ενδιαφερον εκει θα γελασουμε...

    ηδη εχω εξαφανιστει τον εχω μπλοκαρει απο ολο το ιντερνετ δεν με βλεπει πουθενα. γι αυτο σκεφτηκα να μιλησω με αφορμη το νοσημα γιατι ειναι κατι σοβαρο και οχι επειδη μετα απο μηνες τον θυμηθηκα ξαφνικα. αν μιλησω δηλαδη τελικα.

  11. #41
    Quote Originally Posted by Τramonto View Post
    ακομα δεν ξερω τι θα κανω αλλα εννοειται εχεις δικιο και οτι αμα του μιλησω μετα γεια και εξαφανιζομαι και δεν περιμενω τιποτα.... οι ανθρωποι για να αλλαξουν πρεπει πρωτα να το θελουν και μετα να ψαχτουν...αυτος κουραζεται με την οποιαδηποτε αναλυση ποσο μαλλον να ψαχτει να αλλαξει, ακομα κι αν δειξει ενδιαφερον εκει θα γελασουμε...

    ηδη εχω εξαφανιστει τον εχω μπλοκαρει απο ολο το ιντερνετ δεν με βλεπει πουθενα. γι αυτο σκεφτηκα να μιλησω με αφορμη το νοσημα γιατι ειναι κατι σοβαρο και οχι επειδη μετα απο μηνες τον θυμηθηκα ξαφνικα. αν μιλησω δηλαδη τελικα.
    Δηλαδή θες να τον ενημερώσεις για να το ψάξει και αυτός με το νόσημα;

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Tramonto ο ασθενης φαινεται να εισαι εσυ , γιατι εσυ νοσεις ... αυτος εχει προχωρησει τη ζωη του παρακατω στο επομενο σταδιο της εξελιξης του. Ξεχασε τον λοιπον και μην ασχολεισαι αλλο. Τι σημασια εχει τι ειδους ανθρωπος ηταν. Υπαρχουν και χειροτεροι ανθρωποι, κτηνη πραγματικα . Εμεις ομως εχουμε τη ζωη μας και πρεπει να συνεχιζουμε.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  13. #43
    Quote Originally Posted by keep_walking View Post
    Tramonto ο ασθενης φαινεται να εισαι εσυ , γιατι εσυ νοσεις ... αυτος εχει προχωρησει τη ζωη του παρακατω στο επομενο σταδιο της εξελιξης του. Ξεχασε τον λοιπον και μην ασχολεισαι αλλο. Τι σημασια εχει τι ειδους ανθρωπος ηταν. Υπαρχουν και χειροτεροι ανθρωποι, κτηνη πραγματικα . Εμεις ομως εχουμε τη ζωη μας και πρεπει να συνεχιζουμε.

    ναι την εμαθα την εξελιξη του. οπως ηταν,συνεχισε τη ζωη του.... χωρις όμως να εξελιχθει σαν ανθρωπος στο θεμα ωριμοτητα. εγω ομως ωριμασα και εμαθα και προχωρησα μεν αλλα με βαραινει που δεν εκφραστηκα. ο ιδιος νοσει γιατι ειναι φορεας αφροδισιου νοσηματος περα απο τη βλακεια που εχει στον εγκεφαλο
    εγω "νοσώ" αν θέλουμε να βαλουμε τετοια λέξη, επειδη ειμαι ακομα στεναχωρημενη. θελω χρονο μαλλον....
    για τα αλλα εχεις δικιο.
    Last edited by Τramonto; 03-10-2014 at 19:20.

  14. #44
    Quote Originally Posted by Anny85 View Post
    Δηλαδή θες να τον ενημερώσεις για να το ψάξει και αυτός με το νόσημα;
    ναι σε φαση "να τι μου εκανες και γι αυτο ειπα να σε ενημερωσω το ηξερες;" και τετοια.....και "επ ευκαιρια η συμπεριφορα σου γενικα ηταν σκετη απογοητευση" και μπλα μπλα μπλα και ετσι να αδειασει η ψυχουλα μου.
    παντως δυσκολα να μην ηξερε τι ειχε, υπαρχει και μια περιπτωση να το παω νομικα, με καλυπτει ο νομος, ειναι εγκληματικο να εχεις σοβαρο αφροδισιο και να κανεις σεξ χωρις να εχεις θεραπευτει πρωτα και χωρις να εχεις ενημερωσει τον αλλον, μακαρι να βρω αποδειξεις χειροπιαστες.

  15. #45
    Quote Originally Posted by Τramonto View Post
    ναι σε φαση "να τι μου εκανες και γι αυτο ειπα να σε ενημερωσω το ηξερες;" και τετοια.....και "επ ευκαιρια η συμπεριφορα σου γενικα ηταν σκετη απογοητευση" και μπλα μπλα μπλα και ετσι να αδειασει η ψυχουλα μου.
    παντως δυσκολα να μην ηξερε τι ειχε, υπαρχει και μια περιπτωση να το παω νομικα, με καλυπτει ο νομος, ειναι εγκληματικο να εχεις σοβαρο αφροδισιο και να κανεις σεξ χωρις να εχεις θεραπευτει πρωτα και χωρις να εχεις ενημερωσει τον αλλον, μακαρι να βρω αποδειξεις χειροπιαστες.
    Η αλήθεια είναι πως αν είσαι 100% σίγουρη για τον εαυτό σου ότι δεν θα σε τουμπάρει (και ότι δεν θα μπλέξεις με αυτόν), το χρειάζεται ο τύπος, έστω και χωρίς να έχεις διάθεση να το συνεχίσεις να του τρίξεις λίγο τα δόντια και με το νομικό κομμάτι για να μην κολλήσει και άλλες κοπέλες....

    Πω ρε κάτι κότες άντρες που υπάρχουν....Να δεις πως θα είναι... σαν να τον βλέπω.... σαν βρεγμένη γάτα, γιατί συνήθως αυτοί οι τύποι τέτοιοι είναι.... Τι να σου πω; Εσύ τον ξέρεις....

Page 3 of 12 FirstFirst 12345 ... LastLast

Similar Threads

  1. Το Χασίς και ο εφιάλτης μου
    By Konstantinoss in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 70
    Last Post: 18-02-2016, 23:38
  2. Ο εφιάλτης επιστρέφει...
    By VassilisM in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 19-12-2013, 20:26
  3. ο εφιάλτης μου τελίωσε...
    By sweet dreams in forum Κακοποίηση
    Replies: 17
    Last Post: 18-05-2012, 11:31
  4. ζωη-εφιαλτης..
    By nikosss in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 19
    Last Post: 10-11-2011, 16:22
  5. Ο ΕΦΙΑΛΤΗΣ
    By WOLF in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 5
    Last Post: 06-02-2007, 03:12

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •