Εφιάλτης με νάρκισσο πρώην - Page 8
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 8 of 12 FirstFirst ... 678910 ... LastLast
Results 106 to 120 of 179
  1. #106
    Remedy.... γραφεις σαν να εζησες την ιστορια.εδω δεν μιλαμε για ξενερες που ολοι τις παθαμε και τις βιωσαμε, οχι μετα απο πολυ καιρο κιολας, αλλα οταν ειδαμε 5-6 πραματα....μιλαμε για κατι προβληματικο και αναγκη συνεχομενης επιβεβαιωσης.
    Last edited by Τramonto; 06-10-2014 at 02:09.

  2. #107
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    χμ το πιο πιθανο ειναι να υπαρχει ενα ακομα συναισθημα αγαπης-μισους το οποιο ειναι συνηθισμενο να αφηνουν διαφοροι πρωην... και δεν ειναι τοσο τραγικα οσο τα περιγραφουν μερικοι.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  3. #108
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Αλλα φυσικα το μονο που μπορει να γινει ειναι να τον αφησεις πισω τον τυπο και να συνεχισεις.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  4. #109
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Εαν βλεπεις οτι σου εχει γινει κατι σαν εμμονη και εχεις αυτη την αυτογνωσια τοτε εμπιστεψου ειδικο.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  5. #110
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    2,204
    Quote Originally Posted by keep_walking View Post
    Αλλα φυσικα το μονο που μπορει να γινει ειναι να τον αφησεις πισω τον τυπο και να συνεχισεις.
    Δεν έχεις καταλάβει.................
    Πρέπει να της πούμε ότι ο τύπος είναι νάρκισσος ,τη γουστάρει τρελά και όλα αυτά τα κάνει από την αρρώστια του.ενώ στην ουσία το μόνο που θέλει είναι η κουκλίτσα μας.

    Κουκλίτσα μας,δεν έχει νόημα όλο αυτό το νήμα-απλά είσαι ερωτευμένη-δεν δέχεσαι την απόρριψη και έχεις λυσσάξει.
    Αλλά γενικά άσε τον άνθρωπο ήσυχο και προχώρει μπροστά!

  6. #111
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,635
    Quote Originally Posted by Τramonto View Post
    Remedy.... γραφεις σαν να εζησες την ιστορια και οτι ξερεις κι εμενα και τον τροπο σκεψης μου και οτι ειμαι τρελη και ολα τα εβγαλα απο το μυαλο μου. Το να σου λεει ο αλλος ολα αυτα τα ωραια πραματα χωρις να τα λες εσυ δεν σου περναει απ το μυαλο. τον ξερω χρονια και δεν εδινα σημασια. αν βρεθεις ομως σε ευαλωτη κατασταση τοτε δεν βαζεις τοσο τη λογικη.

    Και επειδη δε βγαζω ακρη γιατι παλι θα πεις τα δικα σου. Θα πω αυτα που θες να ακουσεις εσυ.
    Ακομα κι αν ειμαι εγω αυτα που λες,μια αχρηστη δηλαδη και οτι αυτος οτι ωραια μου ελεγε δεν τα εννοουσε γιατι ειμαι μια ασχημη, αχρηστη κτλ και ασχοληθηκε επειδη δεν ειχε τι αλλο να κανει και οχι επειδη περασε καλα στο κρεβατι οπως λεει, οχι επειδη του αρεσω σε ολα οπως λεει αλλα επειδη ετσι, ειχαν χαθει οι γυναικες απο τη γη εκεινο το διαστημα. Συμφωνω μαζι σου. ειμαι ενα τιποτα.ευχαριστηθηκες;ωραι ααααα.

    Αυτο δηλαδη βγαζει τον αλλον λαδι;εδω δεν μιλαμε για ξενερες που ολοι τις παθαμε και τις βιωσαμε, οχι μετα απο πολυ καιρο κιολας, αλλα οταν ειδαμε 5-6 πραματα...... μιλαμε για κατι προβληματικο. Αλλα βλεπω οτι δεν καταλαβαινεις την εννοια του ναρκισσου ερωτυλου και τι προκαλει στους αλλους οσα λινκς και αν σου δωσω εισαι σε αρνηση. Δε πειραζει.
    οποιος εχει ματια βλεπει, αν ειπα ποτε αυτα ολα που λες...
    αν ετσι αυθαιρετεις και διαστρεβλωνεις τα παντα και με τους παντες, λυνονται αρκετες αποριες...


    δεν εισαι ενα τιποτα, τραμουντανα, εισαι μια κανονικη κοπελα και σου συνεβη κατι που συμβαινει σε πολλες κανονικες κοπελες. καλυτερη απο πολλες, αλλα και χειροτερη απο πολλες αλλες...
    εσυ ομως θελεις οπωσδηποτε να το ζησεις σαν τραγωδια, ενω αλλες προσπερνανε γρηγορα..

  7. #112
    Quote Originally Posted by Diana1982 View Post
    Δεν έχεις καταλάβει.................Πρέπει να της πούμε ότι ο τύπος είναι νάρκισσος
    χαχαχαχ.......
    Last edited by Τramonto; 06-10-2014 at 02:11.

  8. #113
    ...τραμ, το θέμα σου τελικά ποιο είναι?
    Να σου πούμε όλοι ότι δεν ξενέρωσε, αλλά έφυγε γιατί είχε διαταραχή?
    Εδώ είναι ένα φόρουμ με άγνωστους σε σένα ανθρώπους, που πολύ απλά δεν ξανά μπαίνεις και γλιτώνεις από τις απόψεις όλων όσων δεν συμφωνούν μαζί σου.
    Μήπως όμως να σκεφτόσουν λίγο έξυπνα και να προσπαθούσες για το καλό το δικό σου να δεις και μια άλλη όψη αυτής της ιστορίας που μπορεί να είναι και η πραγματική?
    Όταν με το καλό ξεκολλήσεις με αυτή την κατάσταση, (που έτσι όπως το πας θα τραβήξει καιρό) και φας απόρριψη από τον επόμενο, θα ψάξεις πάλι για διαταραχή?

  9. #114
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Μα δεν εχει σημασια αν εχει διαταραχη ή κατι , σημασια εχει οτι τελειωσε. Και εαν οντως εχει διαταραχη ευτυχως που τελειωσε γρηγορα.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  10. #115
    Quote Originally Posted by keep_walking View Post
    Μα δεν εχει σημασια αν εχει διαταραχη ή κατι , σημασια εχει οτι τελειωσε. Και εαν οντως εχει διαταραχη ευτυχως που τελειωσε γρηγορα.
    ...όοοοχι, δεν κατάλαβες.
    αν έχει διαταραχή δεν ήταν απόρριψη.
    Αν δεν έχει διαταραχή, τότε δεν χωνεύεται με τίποτα που ο τύπος δεν βρήκε τη γυναίκα της ζωής του στη θεματοθέτρια, εκεί είναι όλο το ποιντ.

  11. #116
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Οχι οτι εχω τιποτα κατα των ανθρωπων με διαταραχες ( ο ουρανος να πεσει να με πλακωσει λολ).
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  12. #117
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Quote Originally Posted by Θεοφανία View Post
    ...όοοοχι, δεν κατάλαβες.
    αν έχει διαταραχή δεν ήταν απόρριψη.
    Αν δεν έχει διαταραχή, τότε δεν χωνεύεται με τίποτα που ο τύπος δεν βρήκε τη γυναίκα της ζωής του στη θεματοθέτρια, εκεί είναι όλο το ποιντ.
    Δεν νομιζω να ειναι εκει το ποιντ. ΔΕν πιστευω οτι η θεματοθετρια εχει μεγαλη ιδεα για τον εαυτο της , απλως κολλησε καπως.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  13. #118
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    2,204
    Quote Originally Posted by Θεοφανία View Post
    ...όοοοχι, δεν κατάλαβες.
    αν έχει διαταραχή δεν ήταν απόρριψη.
    Αν δεν έχει διαταραχή, τότε δεν χωνεύεται με τίποτα που ο τύπος δεν βρήκε τη γυναίκα της ζωής του στη θεματοθέτρια, εκεί είναι όλο το ποιντ.
    Εσύ Θεοτέτοια μην ειρωνεύεσαι...................χαχα� �αχαχαχαχα

  14. #119
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Ο χαρακτηρας του πρωην και της θεμτοθετριας στην προκειμενη δεν παιζει κανενα ρολο , σημασια εχει εαν βαλεις τη στυγνη λογικη κατω , οτι ειναι μια υποθεση τελειωμενη και αναλωνεται και υποφερει χωρις λογο
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  15. #120
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Και πραγματι νομιζω οτι υποφερει , λιγο-πολυ ολοι εχουμε κολλησει καποτε .... φυσικα σημασια εχει η διαρκεια και η δυναμη αυτου του κολληματος που μπορει να γινει απο κατι σαν γριπη μεχρι κατι χειροτερο. Εγω δεν μπορω να ξερω τη θεματοθετρια και τι ουσιαστικα εχει συμβει με την παραμικρη λεπτομερεια , αλλα ξερω οτι φαινεται σαν μια τελειωμενη ιστορια.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

Page 8 of 12 FirstFirst ... 678910 ... LastLast

Similar Threads

  1. Το Χασίς και ο εφιάλτης μου
    By Konstantinoss in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 70
    Last Post: 18-02-2016, 22:38
  2. Ο εφιάλτης επιστρέφει...
    By VassilisM in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 19-12-2013, 19:26
  3. ο εφιάλτης μου τελίωσε...
    By sweet dreams in forum Κακοποίηση
    Replies: 17
    Last Post: 18-05-2012, 10:31
  4. ζωη-εφιαλτης..
    By nikosss in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 19
    Last Post: 10-11-2011, 15:22
  5. Ο ΕΦΙΑΛΤΗΣ
    By WOLF in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 5
    Last Post: 06-02-2007, 02:12

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •