Εφιάλτης με νάρκισσο πρώην - Page 12
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 12 of 12 FirstFirst ... 2101112
Results 166 to 179 of 179
  1. #166
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by mnimonio View Post
    Α μιλαμε για 2 πηδηματα??Αρα οχι για ναρκισσισμο αλλα για οξεια καλπαζουσα καβλοσυναντηση μικρης διαρκειας για να μιλησομεν και επιστημονικα!

    http://www.pic4ever.com/images/connie_1.gif
    σε τρωει ο κωλος σου εσενα για αλλες 15 σελιδες, επειδη ελειπες...

  2. #167
    Quote Originally Posted by mnimonio View Post
    Α μιλαμε για 2 πηδηματα??Αρα οχι για ναρκισσισμο αλλα για οξεια καλπαζουσα καβλοσυναντηση μικρης διαρκειας για να μιλησομεν και επιστημονικα!

    http://www.pic4ever.com/images/connie_1.gif
    ..ολολοολλλ

  3. #168
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Εγω απλα προσπαθω να δωσω μια πιο επιστημονικη προσεγγιση μιας και μιλαμε για διαταραχες..

  4. #169
    υπαρχουν πολλων ειδων ναρκισσοι. εγω μιλω για τον ναρκισσο ερωτυλο καζανοβα κατι που πρεπει να το ψαξεις για να καταλαβεις τι και πως φερεται με βαση και τον υπολοιπο χαρακτηρα του, υπαρχουν απειρα στο ιντερνετ.
    σιγα μην ειναι ναρκισσος καποιος που επιλεγει να ζει ετσι.εγω γι αυτον μιλησα επειδη τον ξερω
    οχι δεν ηταν μονο 2 πηδηματα.
    αλλα εφοσον δεν ειναι κακο αυτο που επαθα (!) νομιζω οτι το θεμα εχει τελειωσει.

  5. #170
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Τramonto View Post
    υπαρχουν πολλων ειδων ναρκισσοι. εγω μιλω για τον ναρκισσο ερωτυλο καζανοβα κατι που πρεπει να το ψαξεις για να καταλαβεις τι και πως φερεται με βαση και τον υπολοιπο χαρακτηρα του, υπαρχουν απειρα στο ιντερνετ.
    Quote Originally Posted by Τramonto View Post
    σιγα μην ειναι ναρκισσος καποιος που επιλεγει να ζει ετσι.εγω γι αυτον μιλησα επειδη τον ξερω
    οχι δεν ηταν μονο 2 πηδηματα.
    αλλα εφοσον δεν ειναι κακο αυτο που επαθα (!) νομιζω οτι το θεμα εχει τελειωσει.


    βεβαιως ειναι κακο αυτο που επαθες.
    αλλα δεν λυνεται με το να του ζητησεις εξηγησεις που δεν ηθελε να συνεχισετε...

  6. #171
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    126
    Quote Originally Posted by keep_walking View Post
    Ο χαρακτηρας του πρωην και της θεμτοθετριας στην προκειμενη δεν παιζει κανενα ρολο , σημασια εχει εαν βαλεις τη στυγνη λογικη κατω , οτι ειναι μια υποθεση τελειωμενη και αναλωνεται και υποφερει χωρις λογο
    Ακριβώς αυτό.

    Κι ας κρατήσει ο καθένας την άποψή του για το αν ήταν νάκρισσος ή κωλοχαρακτήρας ή απλά ξενέρωσε ή ότιδήποτε άλλο.
    [I][SIZE="1"]Well you're up so high, how can you save me when the dark comes here tonight to take me up my front walk and into bed, where it kisses my face and eats my head...[/SIZE][/I]

  7. #172
    εψαξα μεσα μου το γιατι αφησα ενα τετοιο ατομο που δεν με ικανοποιουσε εξαρχης να με προβληματιζει και εμαθα πραματα για εμενα .εννοειται δεν λυνεται με το να του ζητησω εξηγησεις, αμα του πω κατι θα ειναι για εμενα. στην ουσια ειναι καποιος που δεν αξιζει να σκεφτομαι. το κατανοω με τη λογικη. Αλλα εδω παει και λιγο ο θυμος μου,μη νομιζετε οτι δεν ψαχνομαι.απλα αμα ειστε στη κατασταση μη νομιζετε οτι ενεργειτε παντα κουλ. ολα στη ζωη ειναι. ανθρωποι ειμαστε.
    Last edited by Τramonto; 06-10-2014 at 03:25.

  8. #173
    στην αρχη ειχα ντραπει τοσο πολυ γι αυτο που εζησα, το πηρα προσωπικα ως ξεφτιλα....με αποτελεσμα να σκεφτομαι κακα πραματα. κριμα το ξερω αλλα απο εδω να καταλαβαιτε ποσο αυστηρη ειμαι με τον εαυτο μου.

  9. #174
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Quote Originally Posted by Τramonto View Post
    στην αρχη ειχα ντραπει τοσο πολυ γι αυτο που εζησα, το πηρα προσωπικα ως ξεφτιλα....με αποτελεσμα να σκεφτομαι κακα πραματα. κριμα το ξερω αλλα απο εδω να καταλαβαιτε ποσο αυστηρη ειμαι με τον εαυτο μου.
    Κανεις δεν μπορει να σου υπογραψει συμβολαιο σε μια γνωριμια!Κατι τον ξενερωσε?Ηταν καφρος?Ολα παιζουν..Το ερωτημα ειναι γιατι εσυ το πηρες ως προσωπικη ξεφτιλα και οχι σαν μια γνωριμια που απλα απετυχε ή δεν εκατσε..Δεν θεωρω οτι υπαρχουν διαταραχες εδω.

  10. #175
    Quote Originally Posted by mnimonio View Post
    Κανεις δεν μπορει να σου υπογραψει συμβολαιο σε μια γνωριμια!Κατι τον ξενερωσε?Ηταν καφρος?Ολα παιζουν..Το ερωτημα ειναι γιατι εσυ το πηρες ως προσωπικη ξεφτιλα και οχι σαν μια γνωριμια που απλα απετυχε ή δεν εκατσε..Δεν θεωρω οτι υπαρχουν διαταραχες εδω.
    εχεις δικιο οτι δεν θα επρεπε να το παρω προσωπικα.στην αρχη με αντιμετωπιζε αλλιως και μετα αφου τον επιβεβαιωσα αλλαξε.επισης ανεχομουν οτι να ναι συμπεριφορες επειδη τοτε δεν ημουν τοσο καλα και ελεγα "ελα μωρε δε πειραζει πλακα κανει". εδω παει η ξεφτιλα που λεω. ανεχομουν πραματα που κανονικα δεν ανεχομαι.προχθες διαβαζα κατι συμπεριφορες απο ατομα που γνωρισαν τετοιους,ηταν σαν να τον περιγραφουν. και μιλαω γενικα απο ολη τη συμπεριφορα του οχι μονο στα ερωτικα.
    Last edited by Τramonto; 04-10-2014 at 03:47.

  11. #176
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Αχ μην διαβαζεις την "οριακη μου αγαπη" εχουν βγαλει τους παντες με Ι5!

  12. #177
    Quote Originally Posted by mnimonio View Post
    Αχ μην διαβαζεις την "οριακη μου αγαπη" εχουν βγαλει τους παντες με Ι5!

    χαχαχαχαχα

  13. #178
    βασικα χαζομαρα εκανα με αυτο το θεμα. επρεπε να ξεκινησω αλλο που να λεει το ποσο αυστηρη ειμαι με τον εαυτο μου σε σημειο καταστροφικο.

  14. #179
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Quote Originally Posted by Τramonto View Post
    βασικα χαζομαρα εκανα με αυτο το θεμα. επρεπε να ξεκινησω αλλο που να λεει το ποσο αυστηρη ειμαι με τον εαυτο μου σε σημειο καταστροφικο.
    Νομιζω εχεις δικιο...

Page 12 of 12 FirstFirst ... 2101112

Similar Threads

  1. Το Χασίς και ο εφιάλτης μου
    By Konstantinoss in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 70
    Last Post: 18-02-2016, 23:38
  2. Ο εφιάλτης επιστρέφει...
    By VassilisM in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 19-12-2013, 20:26
  3. ο εφιάλτης μου τελίωσε...
    By sweet dreams in forum Κακοποίηση
    Replies: 17
    Last Post: 18-05-2012, 11:31
  4. ζωη-εφιαλτης..
    By nikosss in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 19
    Last Post: 10-11-2011, 16:22
  5. Ο ΕΦΙΑΛΤΗΣ
    By WOLF in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 5
    Last Post: 06-02-2007, 03:12

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •