..
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 16

Thread: ..

  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    7

    ..

    Γειά σας και από μένα παιδιά.. Μέχρι πριν κάτι μήνες δεν είχα ιδέα τι είναι κατάθλιψη. Κατάλαβα ότι κάτι δε πηγενε καλά όταν σε κάτι βόλτες που έκανα με το παπάκι σαν να κλειναν λίγο τα μάτια μου μόνα τους και ξενέρωνα χωρίς λόγο.. Στην συνέχεια έκοψα τα πολλά πολλά δεν είχα όρεξη και γενικά από όλους λίγο. λίγο.Μετά μου έτυχε διο στραβές και τσακώθηκα με τους καλύτερους μου φίλους.. Έπεσα σε βαριά κατάθλιψη... Κληστικα για λίγο σπίτι μου και μετά από καιρό που συναντηθηκα με κάποιους άλλους φίλους μου λόγο κάποιον γεγονότων που νόμιζαν ενώ ήταν αλλιώς με βλέπανε λίγο περίεργα (σίγουρα όχι όπως παλιά)... Μετά από αυτό ήθελα να πεθάνω.. Αλλά με κρατούσε ότι σχεδόν πάντα στην ζωή μου ειμουν χαρούμενος και η τρέλα μου πήγενε στα βουνά... Πέρασα πάλι καιρό μόνος μου με παρέα την ξαδέρφη μου (δεν κατάλαβε τι περνάω ευτυχώς).. Με περναν οι φίλοι μου να πάω για καφέ ή να βρεθούμε να κάτσουμε πουθενά αλλά δεν ήθελα να τους βλέπω... Ειμουν σε αδιέξοδο και πήγα στο φαρμακείο και πήρα σεροξατ.. Μετά από τρεις μέρες άρχισα να νιώθω λίγο καλύτερα.. Έφτασα τον ένα μήνα κάθε μέρα λίγο καλύτερα αλλά μου τα βρήκε ο πατέρας... Και μου είπε τι είναι αυτές οι μλκιες και αν είμαι καλά και τέτοια... Μέχρι εκεί εγώ δε του πα τίποτα... Δεν ξαναπηρα σεροξατ γιατί δε το διακινδηνεβα να μου τα ξαναβρεί γιατί θα του χαλαγα την ψυχολογία περισσότερο από τη δική μου..τις πρώτες μέρες είχα κάποια σφιξιματα στα πόδια.. Πονοκέφαλο μετά το απόγευμα για λίγο, νευρικότητα σε μεγάλο διάστημα τις μέρας και ανυπομονησία... Για καμιά βδομάδα όλα αυτά μετά τα ξέχασα τα χάπια και εγώ και φύγαν αυτά που προανέφερα.. Επίσης μετά σεροξατ εποχή ανεβηκε η ερωτική διάθεση γιατί πριν ήταν υπό το μηδέν.. Εν κατακλείδι εδώ και ένα μήνα είμαι πολύ καλύτερα(όχι τέλεια) απλά έχει αλλάξει όλη μου η ζωή και δυστυχώς τίποτα δεν είναι όπως παλιά...θέλω να είμαι με κάποιους φιλους που ειμασταν κάθε μέρα μαζί πριν πάθω την κατάθλιψη αλλά κάτι με κρατάει πίσω και από την άλλη μεριά δεν θέλω να τους βλέπω.. Αδιέξοδο πραγματικά. γιαυτα που αγωνιζομουν Μια ζωή χάθηκαν σε μια στιγμή..

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    καταρχην πηγες κ πηρες μονος σου σεροξατ και τα εκοψες κ μονος σου???
    καταλαβαινεις οτι ο εγκεφαλος δεν ειναι παιχνιδι???

  3. #3
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    Last edited by Aeon; 07-10-2014 at 16:52.

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    7
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.

    βοομ δεν είχα λεφτά για γιατρούς καθώς δεν δουλεύω στους γονείς δεν μπορούσα να πω τίποτα.. Δεν είχα άλλη επιλογή
    Last edited by Aeon; 07-10-2014 at 16:54.

  5. #5
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    Last edited by Aeon; 07-10-2014 at 16:57.

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    7
    Αφού έβγαλε την διάγνωση από αυτά που γράφεις μπράβο είσαι πολύ μπροστά να ψαχτεις να γίνεις ψυχίατρος.. Απλά μάθε πως τα σεροξατ δεν θέλουν συνταγή... Τα μπλε ανθρωπάκια σου λένε καλημέρα

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,626
    Quote Originally Posted by noname 10 View Post
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.. βοομ δεν είχα λεφτά για γιατρούς καθώς δεν δουλεύω στους γονείς δεν μπορούσα να πω τίποτα.. Δεν είχα άλλη επιλογή
    καλα ρε συ, λεφτα δεν ειχες, μπορουσες να πας σε ενα νοσοκομειο στα επειγοντα να δεις τι πρεπει να παρεις.
    που ξερεις τι φαρμακο πρεπει να παρεις?
    αν ρωτουσες εμενα, θα σου λεγα να παρεις παναντολ (χωρις πλακα), εσυ που ηξερες?
    Last edited by Aeon; 07-10-2014 at 16:58.

  8. #8
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    Last edited by Aeon; 07-10-2014 at 17:36.

  9. #9
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Ειπες στον φαρμακοποιό αυτά τα συμπτώματα και σου έδωσε σεροξατ; πάρε κόσμε πάρε πάρε εδώ τα ελεύθερα αντικαταθλιπτικά !

  10. #10
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    7
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.

    Αν έλεγες πράγματα που ισχύουν θα σε έβλεπα αλλιώς
    Last edited by Aeon; 07-10-2014 at 17:01.

  11. #11
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    7
    Στο φαρμακοποιό είπα να μου δώσει σεροξατ. Η πρέπει να του πεις τη έχεις για να κρίνει αυτός ?τι είναι αυτές οι ερωτήσεις που κάνεις.. Τσσσσ

  12. #12
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    Last edited by Aeon; 07-10-2014 at 17:37.

  13. #13
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    7
    Ρεμεδυ είχα όλα τα συμπτώματα της κατάθλιψης. Τα περισσότερα τουλάχιστον. Και επειδή είχα φτάσει σε αδιέξοδο έπρεπε να πάρω χάπια. Τα έψαξα λίγο και κατέληξα στο σεροξατ

  14. #14
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    Last edited by Aeon; 07-10-2014 at 17:37.

  15. #15
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    7
    Αναρωτιέμαι πόσο πρόβλημα έχεις. Αν ήθελα να γράψω ιστορίες θα έγραφα κάνα βιβλίο.. Σεναριογραφε

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •