μαζι δε κανουμε και χωρια δε μπορουμε - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 53 of 53
  1. #46
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Παιζει ρολο το υφος που τα λες κ πως θα ντριπλαρεις την ατακα απο κει. Παμε σε αλλα πραγματα, εφοσον σου ζηταει το κινητο το ζητας και απο κεινον και ολα τα συναφη. Το κανεις αυτο? Αλλα προσεξε θα το κανεις ξαφνικα εκει στο ανεμελο. Φερτο κινητο σου θα του πεις με χαμογελο.

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,605
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Κοπελα μου καταρχην να τα παρουμε απ την αρχη τα πραγματα με ηρεμια χωρις να προτρεχεις. Η ζηλεια αυτη που δειχνει το αγορι σου σημαινει οτι ενδιαφερεται πραγματικα για σενα και σε βλεπει σοβαρα. Πιστεψε με δεν υπαρχει αντρας που θα κατσει ν ασχοληθει με σενα εαν δε τον ενδιαφερεις για μελλον κ σοβαρα. Πρεπει επισης να καταλαβεις πως οταν κανεις σχεση δεν μπορεις να εχεις την ελευθερια που θα ειχες λες και ησουνα single. Σιγουρα ο φιλος σου εχει φτασει σε μεγαλο βαθμο αυτη την προστατευτικοτητα, αλλα σκεψου ποσο νοιαζεται για σενα και οταν ενας αντρας νοιαζεται τοσο πολυ θελει να περιφρουρησει τη σχεση για να μη σε χασει κ ειναι αξιοθαυμαστο που αντι με τα χρονια να ρουτινιαζετε το ενδιαφερον του ειναι ακμαιο.

    Γι αυτο και τον ενδιαφερει μηπως στην πεσει κανενας αλλος καποιος ωραιος, μηπως σε παρασυρει καποια φιλη κλπ. Θα μου πεις πρεπει να υπαρχει εμπιστοσυνη κλπ κλπ αλλα αν θες τη γνωμη μου καλο ειναι να πιστευουμε στον εαυτο μας κ στη σχεση μας αλλα ας μην προκαλουμε την τυχη μας! Παιζει ρολο σε τι πειρασμους εκτιθεμεθα και τι επιρροες δεχομαστε. Εσενα θα σου αρεσε να ηταν ο φιλος σου σε ενα χωρο με ωραιες κοπελες συνεχεια και να βγαινει ανεξελεγκτα? Δε νομιζω.

    Και αυτο το θεμα του φβ και του σκαιπ που λες μου κανει εντυπωση. Εχεις εσυ κατι στο φβ που δεν κανει να το δει ο φιλος σου? Πρεπει ολα να ναι στο φως, διαφανα και οπως λεει κ μαι παροιμια καθαρος ουρανος αστραπες δε φοβαται. Εγω στη σχεση μου λεω παρε κωδικους κ εμπα φβ, σκαιπ οπου θελεις, παρτο κινητο μου, βαλε να με παρακολουθησουνε δε με ενδιαφερει καθολου γτ ξερω οτι δεν κανω κατι πονηρο.

    Πρεπει λοιπον να δεις τι τον ενοχλει και κανε ενα διαστημα αυτο που σου λεει κ θα δεις οτι ετσι θα ηρεμησει αν δει οτι κ τον σεβεσαι κ λαμβανεις υποψη τι τον πειραζει. Απ την αλλη αν δε θελεις να δινεις λογαριασμο σε κανενα τι τη θες τη σχεση? Κατσε μονη σου χορευε κ οσο θελεις πηδα. Πανω απ ολα θα πρεπε να εκτιμας ολο αυτο το ενδιαφερον, τα χρονια που εχετε ζησει, αυτα που εχει κανει για σενα οτι σου χει σταθει ποικιλοτροπως κ ας μη λεμε τοσο ευκολα χωρησε και χωρησε κ ειναι μακακας κ αλλα τετοια.
    το μήνυμα διαγράφηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    Last edited by Aeon; 11-10-2014 at 14:10.

  3. #48
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,605
    Quote Originally Posted by μαρια π. View Post
    μα πως να περασω αυτο που θελω,ποιος ειναι αυτος ο εμμεσος τροπος που θα καταλαβει χωρις να του πω τη θελω.
    το μήνυμα διαγράφηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    Last edited by Aeon; 11-10-2014 at 14:11.

  4. #49
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,605
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Παιζει ρολο το υφος που τα λες κ πως θα ντριπλαρεις την ατακα απο κει. Παμε σε αλλα πραγματα, εφοσον σου ζηταει το κινητο το ζητας και απο κεινον και ολα τα συναφη. Το κανεις αυτο? Αλλα προσεξε θα το κανεις ξαφνικα εκει στο ανεμελο. Φερτο κινητο σου θα του πεις με χαμογελο.
    το μήνυμα διαγράφηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    Last edited by Aeon; 11-10-2014 at 14:10.

  5. #50
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    4,566
    κεράσι, πώς δεν είπες ακόμα και το "Έλα μωρέ γυναίκα είναι τη θέλει και τη σφαλιάρα της";
    Μια χαρά λοιπόν τελικά στα έχωσε ο Αλαφροϊσκιωτος!

    Μα είναι δυνατόν να της προτείνεις να παραμείνει με κάποιον, που οι συμπεριφορές του παραπέμπουν σε κακοποίηση;
    Μετά όσα της λες να κάνει είναι τώρα σοβαρά; Προτρέπουν σε σχέση με ποιότητα; Πλάκα κάνεις δεν μπορεί.

    Πάντως, περιμένω μ' ενδιαφέρον να δω τι θα τη συμβουλέψεις όταν θ' αρχίσουν να πέφτουν κι οι φάπες. :p
    Άσε τη ζωή που κάνεις... και ψάξε για τη ζωή που χάνεις

  6. #51
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    23
    hyl b lb .l;.vg;.
    Last edited by μαρια π.; 11-10-2014 at 02:43.

  7. #52
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Προχωραμε σε αλλο ενα, οταν θα ειναι να πας καπου θα του λες ελα κοντα. Αν σου πει οχι εχω δουλεια κλπ θα λες οοοοχι θα ερθεις μαζι να δεις που παω. Κ θα πηγαινεις για ψωνια να κανεις 10 ωρες κ τετοια. Παλι με χαμογελο. Επισης οταν εκεινος θα βγαινει θα πηγαινεις μαζι, Παντου ομως. Κ αμα βλεπεις καμμια ωραια θα του λες ποια ειναι αυτη, που την ξερεις κ τετοια.

  8. #53
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,605
    Quote Originally Posted by μαρια π. View Post
    με εχετε μπερδεψει ολοι :p
    το μήνυμα διαγράφηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    Last edited by Aeon; 11-10-2014 at 14:08.

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Similar Threads

  1. Μπορούμε να κάνουμε υγιή παιδιά?
    By Konstantinoss in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 9
    Last Post: 06-01-2014, 02:33
  2. Ώρα για αλλλαγή: 2013_Μαραθών. Μαζί Μπορούμε!
    By giannis94 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 6
    Last Post: 11-05-2013, 16:51
  3. Replies: 7
    Last Post: 03-02-2011, 11:21
  4. Ολοι μαζι μπορουμε να σωσουμε ζωες εδω!
    By πανος12345 in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 164
    Last Post: 04-08-2009, 19:33
  5. Μαζί ή Χώρια???
    By dimi in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 2
    Last Post: 12-08-2006, 23:56

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •