μαζι δε κανουμε και χωρια δε μπορουμε
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 53
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    23

    Thumbs down α

    apkepkdep ne epfapj eapjfwa
    Last edited by μαρια π.; 11-10-2014 at 03:21.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2014
    Location
    σε ένα σύννεφο...
    Posts
    112
    τί ηλικία έχεις?Μην μένεις σε μία σχέση επειδή σε έχει στηρίξει..Και η φίλη σου μπορεί να σε στηρίξει αλλά δεν θα τα φτιάξεις μαζί της..
    Πιθανόν να είσαι μαζί του από συνήθεια και εγνωμοσύνη...Και τότε η σχέση σας δεν είναι πια ερωτική αλλά φιλική...

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    23
    kikih aidaknhdwa
    Last edited by μαρια π.; 11-10-2014 at 03:21.

  4. #4
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Quote Originally Posted by μαρια π. View Post
    ...μαγαπαει πολυ το ξερω,με προσεχει και με νοιαζεται,ηταν κοντα μου ΗΤΑΝ σε δυσκολες στιγμες και με βοηθουσε,γιατι πλεον οποτε παω να του πω πως εχω κατι λεει οτι το βρισκω ως δικαιολογια για να καλυψω οτι εχω κανει να με λυπηθει και να ξεχαστει..ειμαι οριακα,δν θα ανεχομουν ουτε εχω ανεχτει στο παρελθον τετοια συμπεριφορα απο καποιον αλλο!ομως ειναι δυσκολο να φυγεις απο κατι,φοβαμαι πως αν φυγω θα το μετανιωσω,και δεν αντεχω στη σκεψη πως θα βρει αλλη.ημουν ετοιμη τοσες φορες να το τελειωσω αλλα ποτε δν ανοιξα το στομα μου να το πω,ξερω πως θα το παρει ασχημα και θα με μισησει που τον αφηνω,και αθετω καθε τι που εχουμε πει...ειμαι σε απογνωση.
    Αυτο ηθελε να σου κανει..Τα ενοχικα τυπου "εγω που σε αγαπαω , που σε βοηθησα , που που που" Η γνωστη τακτικη του θυτη να δημιουργησει θυματα για να ξεκαβλωνει (με συγχωρεις για την εκφραση) ..Ηδη θυματοποιεισαι!!Φυγε απο αυτη την σχεση..

  5. #5
    Δυο ειναι τα ενδεχομενα,ή εμπλεξες με μαλακα ή με πολυ μαλακα.Οπως και να χει τρεχα απο παραθυρα,πορτες,καμιναδες,
    αυτος δε θα αλλαξει,μεχρι να χωνεψει το κερατο που φαγε.

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    23
    [QUOT507175 hhiac
    Last edited by μαρια π.; 11-10-2014 at 03:22.

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    23
    joa coijc owajc na
    Last edited by μαρια π.; 11-10-2014 at 03:23.

  8. #8
    Quote Originally Posted by μαρια π. View Post
    και δε νομιζω πως θα το χωνεψει ποτε..το οτι θα αλλαξει το ελεγε πολλες φορες παλια,πλεον η απαντηση ειναι πως εγω πρεπει να αλλαξω τον χαρακτηρα μου,και εκεινος..θα δειξει ή ετσι ειναι και αν μου αρεσει..
    Eιναι καθαρα θεμα τι ποιοτητα σχεσης και ζωης θες να χεις,και τι ζητας απο τον ανθρωπο σου.Το βλεπεις και η ιδια οτι δε σου αρεσει,και σιγουρα δεν ειναι ευκολο να κοψεις γεφυρες μετα απο τοσο καιρο,αλλα αρχισε να το σκεφτεσαι..

    Ειναι τα καλυτερα σου χρονια αυτα,ειναι κριμα.

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    23
    kjoxa joac nc ojac
    Last edited by μαρια π.; 11-10-2014 at 03:24.

  10. #10
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Που κολλας ακριβως?Αφου δυστυχεις μεσα σε αυτη την σχεση?Καλα που ανθρωπος ειναι psycho! Δεν του χρωστας τιποτα...Δεν θελω να ειμαστε πλεον μαζι , αυτο θα πεις..Απλα σου εχει δημιουργησει ενοχικα ο τυπος!

  11. #11
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Quote Originally Posted by μαρια π. View Post
    μα γιατι να κανει καποιος κατι τετοιο?
    Για να σε χειριζεται ! !

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by mnimonio View Post
    Αυτο ηθελε να σου κανει..Τα ενοχικα τυπου "εγω που σε αγαπαω , που σε βοηθησα , που που που" Η γνωστη τακτικη του θυτη να δημιουργησει θυματα για να ξεκαβλωνει (με συγχωρεις για την εκφραση) ..Ηδη θυματοποιεισαι!!Φυγε απο αυτη την σχεση..
    Quote Originally Posted by mnimonio View Post
    Που κολλας ακριβως?Αφου δυστυχεις μεσα σε αυτη την σχεση?Καλα που ανθρωπος ειναι psycho! Δεν του χρωστας τιποτα...Δεν θελω να ειμαστε πλεον μαζι , αυτο θα πεις..Απλα σου εχει δημιουργησει ενοχικα ο τυπος!
    Quote Originally Posted by mnimonio View Post
    Για να σε χειριζεται ! !
    ααααχ αυτη η "αγαπη"... αναθεμα αν ηξερε ο καθενας που την επικαλειται τι σκτ νοιωθει για τον αλλο... ετσι ειναι η αγαπη ω ρε?

    αυτο ακρβως που ειπε το μνημονι ,συμβαινει.
    ο τυπος ειναι παρανοικος και πιστευω οτι το ξερει κιολας.
    πολυ πιθανον να μην εχει υπαρξει κανενα κερατο και να στο λεει σαν δικαιολογια για να γινεται βασανιστικος, επειδη ξερει οτι δεν παει καλα...
    σε γεμιζει ενοχες για οτιδηποτε κανεις, που βαφεσαι, που ντυνεσαι, που βγαινεις, που μιλας , που αναπνεεις, σου δινει και μια δικαιολογια οτι ο ιδιος επειδη εχει εξαπατηθει ΑΠΟ ΑΛΛΗ (ταχα), πρεπει να ελεγχει και τον αερα που αναπνεεις, κι απο την αλλη σε υποβιβαζει , σου λεει οτι δεν εισαι ακετα καλη και αρκετα ωραια ωστε να του χρωστας και χαρη που καθεσαι να σε βασανιζει, γιατι κανεις αλλος δεν θα σε δεχτει με τα χαλια που εχεις...




    ΦΥΓΕ.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    τι εννοουσες οταν ειπες οτι τελευταια φερεται πολυ περιεργα κι οταν ρωτας γιατι το κανει, απανταει οτι κανει οτι κι εσυ?
    τι ακριβως κανει δλδ?

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    οι "βρυσιες", ειναι χτυπηματα με μια βρυση στο κεφαλι:p, αν ομως σε βριζει, να ξερεις οτι ειναι ασκηση βιας. μη τυχον ανεχτεις να αρχισει και να σε ακουμπαει βιαια, να σε σπρωχνει η να σε χτυπαει.ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ.

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,605
    Αυτός σίγουρα δεν σ' αγαπάει, δεν είναι έτσι η αγάπη, το θέμα είναι γιατί εσύ δεν αγαπάς καθόλου τον εαυτό σου;
    Αν τον αγαπούσες και τον σεβόσουν (τον εαυτό σου) δεν θα ανεχόσουν ούτε για δευτερόλεπτα τέτοια συμπεριφορά.
    Απλά, ανέχεσαι και δίνεις αξία σε έναν μαλάκα. Στείλτον και πίστεψε με, καθόλου δεν θα το μετανιώσεις.
    Α και καθώς θα φεύγει, πες του να πάει να λύσει τα θέματά του, που είναι πολλά όπως φαίνεται!
    Δεν ξέρω, εκνευρίζομαι όταν ακούω γυναίκες να ανέχονται τέτοιους γελοίους καραγκιόζηδες και να νομίζουν ότι έχουν και αισθήματα γι' αυτές.

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Μπορούμε να κάνουμε υγιή παιδιά?
    By Konstantinoss in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 9
    Last Post: 06-01-2014, 03:33
  2. Ώρα για αλλλαγή: 2013_Μαραθών. Μαζί Μπορούμε!
    By giannis94 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 6
    Last Post: 11-05-2013, 17:51
  3. Replies: 7
    Last Post: 03-02-2011, 12:21
  4. Ολοι μαζι μπορουμε να σωσουμε ζωες εδω!
    By πανος12345 in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 164
    Last Post: 04-08-2009, 20:33
  5. Μαζί ή Χώρια???
    By dimi in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 2
    Last Post: 13-08-2006, 00:56

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •