γενικα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 8 of 8

Thread: γενικα

  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    την ψαχνω?
    Posts
    878

    γενικα

    τεσπα ετσι σας θυμηθικα και ειπα να μπω να γραψω οτι μου ερθει (κλασικα),να σας δωσω τα φιλια μου και να την κανω.καινουργια αρχη,καινουργιος κοσμος και αυτο σημαινει μια ακομα ευκαιρια.σημαινει οτι τιποτα απο ολα αυτα δεν εχουν γινει,κανεις δεν θα μαθει ποτε τιποτα,απλα θα βαλω το χαμογελο μου, θα κανω μερικα καψιματα ψυχραιμιας και ολα θα ειναι τελεια.χαρηκα που τα λεγαμε τοσο καιρο,που με ανεχτηκατε και οπως ειχα πει ειμαι περαστικος(απο αυτους που δεν μιλανε καθαρα απλος κοιτανε και μουρμουρανε χωρις να βγαζεις νοημα και οταν φευγουν σου αφηνουν ενα περιεργο αισθημα).τεσπα αδικησα πολυ κοσμο γι αυτο τους συνχωρω,συνχωρω γιατι δεν μισω πια οτι ειναι ζωντανο.αυτα που ηθελα να ξεχασω επειδι τα μισουσα,τωρα θελω να ξεχασω επειδη θελω να αγαπησω.δεν ξεχναω απο που ερχομαι,ποιος με εσρωξε,τα χαστουκια του πατερα μου πριν γινει ενας χαμενος,την μανα που εκανε τα παντα αλλα δεν καταφερε τιποτα,τα πρωτα λεφτα,το πρωτο δικαστηριο,τις πρωτες αδειες θεσεις στην αιθουσα που με επεισαν να μην σοβαρευτω ποτε και να ξαναγυρισω με διαφορετικη κατηγορια,την τελευταια φορα που φοβηθικα,τις μερες που το σπιτι ηταν καταφυγιο,τα ταξιδια εξω απο το σωμα μου στην σαπια σοφητα,την απορια που ειχαν οι γνωστοι "γιατι φορας παντα μακρια παντελονια?".αυτο που λεγανε στην μανα μου "αυτο το παιδι ολη μερα τρεχει,ποτε τρωει?",την μπαλα που ειχα πουλησει για να παρω δωρο σε ενα κοριτσακι που μου πηραζε συνεχεια τα μαλια,ηταν καλα οταν ειμασταν πιτσιρικαδες.μου ειχαν πει οπως γενιθηκες ετσι θα πεθανεις,μονος και αντρακι.δεν ξερω τι να πω απλα εγιναν καποια πραγματα και εχω νοσταλγισει καποιες φατσες,καποια μερη και θελω να μιλησω.να προσεχετε

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Να περνας καλα Legalize .... ωραιο κειμενο. Αλλα πριν φυγεις μια απορια βρε παιδι μου ... γιατι φορας παντα μακρια παντελονια?

    Και εγω το ιδιο κανω βασικα απο τοτε που σταματησα να ειμαι παιδι:P

    joking....

    Να περνας καλα τι να πω.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    την ψαχνω?
    Posts
    878
    keep walking αληθεια το εχεις απορια?

    αααα και παιδια μακρια απο ναρκωτικα.και να προσπαθειτε να βοηθατε παιδια που εχουν στραβοπατισει,λιγο προσοχη ζητανε,το πεζουνε τοσο σκληροι και αντρες αλλα οτι κανουνε το κανουνε απο φοβο το μονο θελουν αυτα τα παιδια ειναι καποιον να τους κρατα το χερι,ειναι κριμα.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Αστειευομαι ως ειπα ... οσο για τα ναρκωτικα , ισχυει παντα αναλογα με την εκαστοτε προσωπικοτητα που αντιμετωπιζεις , μη κρινεις εξ΄ιδιων τα αλλοτρια ... αυτη ειναι η γνωμη μου ... ναι στην ανθρωπια παντα.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    2,150
    Quote Originally Posted by keep_walking View Post
    Αστειευομαι ως ειπα ... οσο για τα ναρκωτικα , ισχυει παντα αναλογα με την εκαστοτε προσωπικοτητα που αντιμετωπιζεις , μη κρινεις εξ΄ιδιων τα αλλοτρια ... αυτη ειναι η γνωμη μου ... ναι στην ανθρωπια παντα.
    Κeep,μ'ηπως δεν έχεις σχιζοφρένεια;

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Quote Originally Posted by Diana1982 View Post
    Κeep,μ'ηπως δεν έχεις σχιζοφρένεια;
    Δεν μπορω να το ξερω αυτο ... η πραγματικοτητα ειναι οτι παιρνω μια μινιμουμ δοση αντιψυχωτικου εδω και πολλα χρονια και δεν δυναμαι να το κοψω ... τωρα το τι εχω εγω και το τι εχει ο καθενας ας βαλει μια ετικετα:)
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    2,150
    Quote Originally Posted by keep_walking View Post
    Δεν μπορω να το ξερω αυτο ... η πραγματικοτητα ειναι οτι παιρνω μια μινιμουμ δοση αντιψυχωτικου εδω και πολλα χρονια και δεν δυναμαι να το κοψω ... τωρα το τι εχω εγω και το τι εχει ο καθενας ας βαλει μια ετικετα:)
    Απλά ρωτάω γτ εσύ μας έχεις παρουσιαστεί έτσι και επειδή έκανα χρόνια παρέα με κοπέλα που είχε-μου φαίνεται δύσκολο να υποθέσω ότι έχεις και εσύ!
    Αλλο ψύχωση νομίζω-άλλο σχιζοφρένεια....τελοσπάντων-θεωρώ ότι όταν κάποιος πάει στο γιατρό του ξεκαθαρίζει τι έχει...εκτός και αν υπάρχουν και άτυπες μορφές ....

  8. #8
    Ομορφο κειμενο,να σαι καλα και καλη τυχη.

Similar Threads

  1. Γενικά.
    By | Γιώργος | in forum Άλλες Διαταραχές Προσωπικότητας
    Replies: 5
    Last Post: 04-12-2014, 13:55
  2. Νοσοφοβία σχετικά με ψυχικές ασθένειες και γενικά
    By Μητσάκος in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 1
    Last Post: 27-01-2014, 16:48
  3. Γενικά ένα θέμα για τις Διαταραχές Προσωπικότητας
    By anonymous_1 in forum Άλλες Διαταραχές Προσωπικότητας
    Replies: 44
    Last Post: 25-04-2012, 07:38
  4. Ζήλια, γενικά.
    By Gothly in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 20
    Last Post: 02-10-2011, 23:26
  5. Κρεμμυδι,τσαι και γενικα διατροφη
    By νικος32 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 9
    Last Post: 04-08-2007, 00:53

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •