ασβεστο μισος..
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    266

    ασβεστο μισος..

    Ημουν 16 χρονων οταν γνωρισα τον ερωτα της ζωης μου τον.ανθρωπο που ερωτευτηκα τρελα το ιδιο κ αυτος ταιριαζαμε κ σκεφτοταν να το προχωρισουμε και ν λογοδοθουμε.ηταν οικογενειακος γνωστος και μολις το μαθαν οι γονεις πισω απ την πλατη μου τον περναν τηλ κ του λεγαν να μην ξαναβγει μαζι μου ..ετσι καποια στιγμη χωρις εξηγηση εξαφανιστικε ..οι καλοι μ γονεις μ ειπαν οτι βρηκε αλλη..επεσα απ τα συννεφα δεν ξανασηκωσα το τηλ οταν μ περνε μετα απο λιγο καιρο ..εμαθα μετα απο 2 χρονια βαριας καταθλιψης 17-18 .κατεστραμενα χρονια με βαθεια θλιψη οτι οι γονεις χωθηκαν ..απο τοτε τους μισησα θανασιμα .η ζωη μου πηγε απ το κακο στο χειροτερο χωρισμοι καταθλιψη κριισεις πανικου αγχος καθημερινο και κενες σχεσεις χωρις συναισθημα ..μου κατεστρεψαν την ζωη πολλες φορεςσκφτηκα να αυτοκτονισω γιατι δεν παλευεται ετσι η ζωη ..πολυ απλα δεν ζω χωρις αυτον ηταν το αλλο μου μισο ..αν εχει καποιος παρομοια εμπειρια ας μ στειλει πως το αντιμετοπιζει .

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    916
    Μπορείς να δεις ό,τι κακό συνέβει σαν ευλογία, σαν μια ευκαιρία να εξελιχτείς. Πιάσου από κάτι που σου δίνει ελπίδα.

    Καταλαβαίνω πως είναι πολύ δύσκολο, όμως χρειάζεται να αγωνιστείς και να ξεπεράσεις τα όποια προβλήματα. Μπορώ να καταλάβω πως θεωρείς επίσης τις κρίσεις πανικού και την κατάθλιψη σαν την "κληρονομιά" που σου αφήσαν οι δικοί σου και πως τώρα δεν μπορείς να τα αντιμετωπίσεις. Εγώ είμαι σίγουρος πως μπορείς. Το γεγονός πως μπήκες και έγραψες το πρόβλημα σου είναι μια ένδειξη πως μπορείς να τα καταφέρεις.
    Όσο κι αν κανείς προσέχει όσο κι αν το κυνηγά, πάντα πάντα θα `ναι αργά δεύτερη ζωή δεν έχει.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    266
    Εχω αγωνιστει πολλα χρονια και δεν αντεχω αλλο..δεν με κραταει τιποτε κ τωρα με ρις κρισεις πανικου ειμαι σαν παραλητη..δεν μπορω να κανω τιποτε ..εξαιτιας τους θα μεινω μονη με χιλια ψυχολο .προβληματα απο εκει που ημουν ενα ευτυχισμενο ατομο και εχοντας μια νορμαλ ζωη και σχεση ..καλητερα ας με σκοτωναν παρα να μ αφησουν να ζω σαν ζωντανη νεκρη κ να σερνομαι ..εχω τοσο μισος μεσα μ που καιγομαι δεν μπορω ουτε να κοιμηθω ουτε να φαω ..τιποτε

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    1,255
    Μελος η περιγραφη του προβληματος σου με ταρακουνησε αρκετα. ειναι πολυ κριμα ολο αυτο που σου συνεβη. αλλα Αυτον τον ανθρωπο που ειναι ο ερωτας της ζωης σου δεν μπορεις να τον ξαναπροσεγγισεις? Να ξαναμιλησετε? αφού καταλαβες οτι δεν εφταιγε αυτος που χωρησατε??

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    266
    ..........
    Last edited by ντολορ; 16-10-2014 at 18:17.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    1,255
    ειναι πολυ κριμα πραγματικα ειμαι με το μερος σου. να χαθει ετσι ο ερωτας της ζωης σου? και μαλιστα να το καταλαβεις τοσο αργα? πιστευω μπορω να νιωσω την αγανακτηση σου!

    εε πρεπει πρωτα αποτι διαβασα να συμπληρωσω 50 και μνμτ για να μπορω να δεχομαι και να παιρνω προσ. μηνυματα. γι αυτο και εβαλα το μαιλ μου. αν θες στειλε μου στο μαιλ ( [email protected]) θα χαρω πολυ να τα πουμε!

Similar Threads

  1. ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΜΙΣΟΣ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ
    By ΙΟΥΛΙΤΑ in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 3
    Last Post: 07-02-2014, 07:57
  2. ΜΙΣΟΣ
    By lavie in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 9
    Last Post: 29-02-2012, 21:46
  3. μισος καταθλιψη αηδια!!!
    By giwta-la in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 28
    Last Post: 14-02-2012, 21:16
  4. Μίσος ή αδιαφορία;
    By Scorpina90 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 42
    Last Post: 27-05-2010, 01:45
  5. Καιω μισος και οργη.
    By keep_walking in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 64
    Last Post: 22-08-2009, 07:46

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •