απομυθοποιηση του γυναικειου οργασμου? - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 49 of 49
  1. #46
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    1,255
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    η αν στον πανω οροφο τριζουν... τα επιπλα μου εχει τυχει κ αυτο..

    εγω δε καταλαβαινω τι σημαινει αυτη η φραση εχω κενα. εγω προτιμω να χανομαι σε αλλους κοσμους φανταστικους οταν το κανω κ να μη βρισκομαι στη πραγματικοτητα..
    το καλο ειναι οτι επειδη και οι γειτονες εχουν μια ταδε αμηχανια δεν σου κανουν παρατηρηση εκεινη την ωρα! :P

    μωρε δικιο εχεις, αυτο ακριβως επικεντρωνεσαι μονο εκει και δεν σκεφτεσαι τιποτα αλλο. το ιδιο συμβαινει και στους αντρες και στις γυναικες.
    τωρα σχετικα μ αυτα τα κενα δεν θελω να μπω σε λεπτομεριες εδω. και ενα μελος το οποιο να ναι καλα μου ελυσε τις αποριες μεσω π.μ το ρωτησα γι αυτο το θεμα.! :o

  2. #47
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Πριν κατι χρονια απο κατω μου σε μια γκαρσονιερα εμενε ενα ζευγαρι..Καθε βραδυ μιλαμε εκαναν κακο χαμο , ριχναμε το γελιο της αρκουδας!Βασικα αυτος ο αμοιρος δεν εβγαζε κιχ η αλλη μιλαμε τσιριζε , αν ημουν αντρας και ειχα τετοια ηθοποιο στο κρεβατι και να κανει και σαν καρακαξα θα τον ειχα κοψει!

  3. #48
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ενω οι αλλοι στο πανω οροφο που εκαναν οργιο.. κ ολη νυχτα ακουγαμε ντουπ ντουπ ντουπ το μονο καλο ηταν οι σε αυτο το σπιτι δε πηγαινα για να κοιμηθω αλλιως αν εμενα εκει θα επερνα ενα μεγαφωνο κ θα τους ελεγα ραψτε το πια επιτελους η βαλτε ηχομονωση.

  4. #49
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    1,255
    παντως πριν αρχισει το οργιο μετραει να βαζεις μουσικη για να καλυπτει τις φωνες της ηδονης!!!:p (τσεκαρισμενο)..
    αλλα και παλι χιλιες φορες να ακους ανθρωπους παρα γατες σε οιστρο (κανουν σαν σατανισμενα τα γατια τοτε και δεν το βουλωνουν με τιποτα).. στο παλιο μου σπιτι που στον ακαλυπτο ειχε πολλες γατες μου ειχαν σπασει τα νευρα..
    And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the mousic

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Similar Threads

  1. η απομυθοποίησή της
    By vegga in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 15-08-2011, 23:53
  2. Ο κόσμος των μεγάλων και η απομυθοποίηση του έρωτα...
    By katerina7 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 61
    Last Post: 07-09-2006, 20:07

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •