Ποσο καιρο θα παρει???
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    1

    Ποσο καιρο θα παρει???

    γεια σαςςςςς.....
    μονιμα ενα αγχος...καθε μερα ενα ουφφφ ...καθε μερα περναει και φευγει χωρις να υπαρχει κατι ενδιαφερον...!!!!δυστυχως ειμαι απο αυτους τους ανθρωπους που καταληγουν στο συμπερασμα οτι δεν ειναι ευχαριστημενοι με τιποτα..και ας εχουν...εχω τη δουλεια μου ... εχω το σπιτι μου και ευτυχως με νυχια και με δοντια σε αυτους τους καιρους καταφερνω να το συντηρω...εχω φιλους, κοινωνικη ζωη...ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΒΑΡΟΣ ...που ισως τελικα κουβαλαω εδω και χρονια ..ισως απο παιδι.
    ΠΟΣΟ καιρο θα παρει ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ Ο ΤΡΟΧΟΣ???...
    Αφου περασαν τα χρονια και εφτασα στα 30 διαπιστωνω οτι δεν μπορω να ξεφορτωσω σε καδο των αχρηστων ασχημα συναισθηματα.Τα κουβαλαω συνεχεια μαζι μου καθε στιγμη καθε μερα καθε ωρα με αποτελεσμα να μην μπορω να χαρω το τωρα..να φοβαμαι να πιστεψω αληθεια οτι ολοι οι ανθρωποι δεν ειναι ιδιοι.Να δωσω ευκαιριες και να σταματησω να οχυρωνω τοσο τον εαυτο μου...
    ποσο χαλια αισθανεσαι αραγε οταν διαπιστωνεις οτι αλλοι προχωρανε και αυτο το καθε εμποδιο για καλο να ειναι παντα εμποδιο !!!!
    ΑΡΑΓΕ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΝΑ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕΙΣ ΟΤΙ ΑΞΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΦΟΡΤΩΘΕΙΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ DELETE ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΣΜΟΥΣ....

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    1,255
    Για ποιον λογο δεν "τα" διαγραφεις; σου ειναι ακομη χρησιμα; φοβασαι μην μεινεις μονη; τα αγαπας ακομη; τι δεν εχεις ενω το θες; ενα συντροφο; μια καλυτερη δουλεια; παιδια;
    And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the mousic

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Φωτεινή μ. View Post
    !
    ΑΡΑΓΕ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΝΑ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕΙΣ ΟΤΙ ΑΞΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΦΟΡΤΩΘΕΙΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ DELETE ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΣΜΟΥΣ....


    Aπο 1 ωριτσα εως μια ζωη ......................

  4. #4
    Σου συνέβηκε κάτι κι ανοιξες το θεμα?
    Εχεις κανει ψυχοθεραπεια (ψυχολογο)?
    Η εμπερια η δικη μου λεει ότι δεν μπορεί κανείς να τα ξεφορτωθεί. Απλά είτε τα μειώνει (δεν θα λεγα σε πολύ μεγαλο βαθμό) είτε συμβιβάζεται στο τελος με την ύπαρξη τους. Εξαρταται βεβαια κι απο το ποσο βαθια στο παρελθον πάνε και πόσο εντονα έχουν ριζωσει μεσα του.
    γιάννης

  5. #5
    Συνηθως δεν ξεφορτωνόμαστε ανθρωπους αν δεν εχουμε βρει αντικαταστατες τους ή ειμαστε βεβαιοι πως θα βρουμε. Γι αυτο βασανιζόμαστε διπλα στα ίδια άτομα. Επειδη μας καλύπτουν κενά. Οι δυνατοί απλά τους κλωτσάνε απ εκει που ήρθαν, οι αδυναμοι χαρακτηρες μπορει να τους κουβαλανε ίσως και για μια ζωη.
    γιάννης

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by ioannis2 View Post
    Συνηθως δεν ξεφορτωνόμαστε ανθρωπους αν δεν εχουμε βρει αντικαταστατες τους ή ειμαστε βεβαιοι πως θα βρουμε. Γι αυτο βασανιζόμαστε διπλα στα ίδια άτομα. Επειδη μας καλύπτουν κενά. Οι δυνατοί απλά τους κλωτσάνε απ εκει που ήρθαν, οι αδυναμοι χαρακτηρες μπορει να τους κουβαλανε ίσως και για μια ζωη.



    Γιαννη , δεν ειμαι βεβαιος . Πιστευω οτι ενας μονο ενας δυνατος χαρακτηρας μπορει να αγαπησει δυνατα , ενας αδυναμος οχι . Ο δυνατος χαρακτηρας μπορει να απαλλαχτει ευκολα σωματικα απο το αντικειμενο του ποθου του , αλλα ψυχικα οχι .

Similar Threads

  1. xanax.....??ποσο καιρο θα τα περνω πια?
    By dinos in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 46
    Last Post: 22-06-2020, 12:07
  2. Ποσο καιρο εχετε να κανετε σχεση ?
    By deleted-member30-03 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 285
    Last Post: 25-10-2015, 17:33
  3. Ποσο καιρο πρεπει να εισαι καλα...
    By mihalis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 30
    Last Post: 12-08-2012, 20:15
  4. Ποσο καιρό κρατάει η κατάθλιψη?
    By carrot in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 4
    Last Post: 26-12-2010, 01:25
  5. ποσο καιρο κανουν τα φαρμακα να δρασουν
    By apaleftos in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 1
    Last Post: 17-06-2009, 20:35

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •