Σχεση απο αποσταση
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    3

    Σχεση απο αποσταση

    καλησπερα σε ολους
    Last edited by alexakis; 16-11-2014 at 22:39.

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    αρχικα λες οτι στο σπιτι της υπαρχει διχτατορια κ απορω ηθελες να μιλησεις στον μαλον.. γκεσταμπιτη να του πεις τι? μπορει να συνενοηθει κανεις με καπιον σε καθεστως διχτατοριας? σιγουρα οχι

    επισης λες οτι πηγες στη γερμανια (εγω εκει μονο για εκδρομη θα πηγενα) πια εμπιστοσυνη? μπορει να ξερει κανεις τι κανει καπιος ενω ειναι σε αλλη χωρα? εσυ εκει πχ θα μπορουσες να χεις 100 γκομενες για παραδειγμα αφου δεν υπηρχε τροπος να δει εκει τι κανεις αρα σε αυτο τη δικαιολογω.

    2,5 μηνες απο μερα σε μερα ερχεται και τελικα μεχρι πριν μια βδομαδα μου λεει οτι δεν μπορει να αφησει της σπουδες της για εμενα και οτι φοβαται παρα πολυ και παγωνει στην ιδεα και μονο να ερθει εδω ..
    εγω βασικα αυτο δε το πιστευω μου φαινετε εξωφρενικη δικαιολογια κ πιος θα την αναγκαζε να μινει κοντα στο πατερα της θα μπορουσε να βρει δουλεια σα γιατρος μακρυα του ειναι δυνατον να πιστευεις τετιο πραγμα

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,592
    κατ αρχας , χωριζε καμια παραγραφο, κοντεψα να τυφλωθω για να διαβασω το κειμενο χωρις αρχη και τελος...
    πολυ περιεργα πραγματα σε ολο το μηκος και το πλατος.
    στην ελλαδα εγιναν ολα αυτα η στα βαθη της αραβιας?

    υπαρχει τοσο στενη παρακολουθηση απο τον πατερα της και τετοιοι περιορισμοι, οταν στην ρωσια που λειπει με τους μηνες , μπορει να κανει οτιδηποτε θελει??? τι νοημα εχει?
    και γιατι κυνηγιοσασταν να κλεφτειτε σαν την νεραιδα και το παλικαρι (βουγιουκλακη- παπαμιχαηλ) και δεν πηγες να την παρεις απ την ρωσια που ζει μονη κι ερημη, η να πας να ζησεις κι εσυ εκει? και τι φοβος ειναι αυτος και των δυο σας για τον πατερα της? η κορη του δον κορλεονε ειναι?? ελεος!!

    γιατι να την σταματησεις απο τις σπουδες της, εφοσον η σκεψη ειναι να τις τελειωσει, μετα? τις σπουδες δεν τις πιανεις και τις αφηνεις οποτε ναναι.. αστην να τελειωσει πρωτα και βλεπε την σε διακοπες και ταξιδια κι αν ειστε ακομα μαζι και δεν βρειτε αλλους, παντρευτειτε μετα..
    απ οσα λεει παντως, θα συμφωνησω με αλεξ, οτι δειχνει να ψαχνει δικαιολογιες.
    μηπως εχει αλλαξει γνωμη?

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    στη γερμανια ο ενας στη ρωσια ο αλλος στο επομενο επεισοδιο βλεπω να συναντιεστε στη στοχολμη

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    3
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    και δεν πηγες να την παρεις απ την ρωσια που ζει μονη κι ερημη, η να πας να ζησεις κι εσυ εκει? και τι φοβος ειναι αυτος και των δυο σας για τον πατερα της? η κορη του δον κορλεονε ειναι?? ελεος!?

    Δεν μπορει να φυγει ετσι απλα γιατι ζει με τους θειους της εκει ,αδερφο του πατερα της το ιδιο σκατοχαρακτηρα και αυτος.Και δεν βγαινει ελευθερα ουτε εκει και δεν μπορω να παω εγω εκει γιατι θελει βιζα διαμονη σε ξενοδοχειο εισητηρια πηγαινε ελα κατι που θα μου κοστισει κοντα 1.500 με 2.000 δεν μπορω να τα διαθεσω για να παω εκει και να μου πει δεν ερχομαι..

    Ενας θεος ξερει που πηγα και βρηκα τετοια πεθερικα, πως νομιζετε οτι νιωθω εγω...

    Ενα τροπος ειναι να περιμενω ναι.. αλλα ειμαι 26 και δεν σκοπευω να περιμενω μεχρι τα 30 -31 μου και να εχω κρυφη σχεση σαν μικρο παιδακι.. Και οι δυο θελουμε να ειμαστε μαζι ξερω οτι με αγαπαει συζηταμε καθε μερα σχεδον για το πως θα γινει και καθε φορα μου λεει οτι θελει να ειναι καλα και με τους γονεις της αλλα και μαζι μου

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    3
    Ερχομαι Γερμανια αρκετα συχνα απο δεκα ετων, ζει ο θειος μου εδω και βγαινω με τον ξαδερφο μου. Πιστεψε με οσες θελεις μπορεις να εχεις εδω και ειχα καποτε αλλα οχι πια .

    πλεον θελω γαμο σπιτι παιδια. Αλλιως θα ειχα φυγει προ πολλου απο αυτην την σχεση

Similar Threads

  1. ''Σχεση'' απο αποσταση!!
    By Ιωαννα! in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 168
    Last Post: 21-09-2014, 13:26
  2. σχεση απο αποσταση
    By violeta92 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 11
    Last Post: 13-06-2014, 19:31
  3. Προβλήματα σε σχέση από απόσταση
    By Takis 36 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 59
    Last Post: 12-06-2014, 23:19
  4. Σχέση και χωρισμός από απόσταση
    By kleio32 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 3
    Last Post: 26-04-2012, 20:40
  5. Σχεση και αποσταση
    By Λυδια32 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 71
    Last Post: 19-07-2011, 20:20

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •