Με το πρώτο ραντεβού σεξ και μετά..γεια σας;
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 7 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 98
  1. #1
    Member
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    37

    Με το πρώτο ραντεβού σεξ και μετά..γεια σας;

    Καλησπέρα σας,ήρθα κ εγώ ζητώντας τις γνώμες σας για την κατάσταση στην οποία βρίσκομαι.Αν και εκ διαμέτρου αντίθετη με γνωριμίες μέσω των μέσων κοινωνικής δικτύωσης,τα έφερε έτσι,που μπήκα σε ένα τέτοιο μέσο,λόγω μιας φίλης κ εκει μου μίλησε κάποιος.Πιάσαμε την κουβέντα και μάλιστα βρήκαμε και κοινούς γνωστούς.Ζήτησε άμεσα να συναντηθούμε,έδωσε τηλ κτλ αλλά εγώ αρνήθηκα.Μετά απο καμια εβδομάδα επικοινωνίας κ συνεχών καλεσμάτων να συναντηθούμε,κάπου απομακρύνθηκε.Έστελνα εγώ κυρίως μηνύματα και απαντούσε ,εκείνος ποτέ.Άφηνε μια συζήτηση στη μέση κ έφευγε κ τέτοια.Κάποια στιγμή χάθηκα κ εγώ.Μετά απο 2 εβδομάδες με ρώτησε πού χάθηκα και άρχισε πάλι να μου λέει πως θέλει να συναντηθούμε και μετά ξαναχάθηκε.Του μίλησα λοιπόν και είπαμε να βρεθούμε .Αφου βγήκαμε και δεν είπα τίποτα απο αυτά ,που ήθελα τελικά πήγαμε κάπου και κάναμε σεξ.Δε με ενθουσίασε ιδιαίτερα,ίσως επειδή δεν ήξερα και αν το θέλω.Δεν ξέρω αν το κατάλαβε,μετά πάντως έκανε μια ερώτηση τύπου όλα εντάξει και η απάντησή μου ήταν σιωπή.Απο εκει και μετά μιλήσαμε ελάχιστα,ούτε ξέρω γιατί δεν έφυγα αμέσως.Στο τέλος πάντως φευγοντας με φίλησε σταυρωτά στα μάγουλα και μου είπε χάρηκα!!Δεν το συζητώ πώς ένιωσα!Δεν ξέρω βέβαια κ πως γίνεται,δεν το έχω ξανακάνει,αλλά τι να πω;Φιλί σταυρωτά και χάρηκα;Σκέφτομαι μήπως επειδή ήμουν κάπως μαζεμένη,σκέφτηκε πως αν με φιλήσει αλλιώς,ίσως σκεφτώ πως πάμε για σχέση;Δεν έχω χώρο στη ζωή μου για σχέση και αυτός απο ότι κατάλαβα χρόνο,δεν είναι όμως κάτι ,που συζητήσαμε ή έθιξα εγώ ποτέ.Δυο μέρες τώρα δεν έχουμε επικοινωνήσει,εγώ όμως είμαι στεναχωρημένη.Και προχώρησα αμέσως και δεν μου άρεσε και λάθος εντύπωση έδωσα.Έχει νόημα να επικοινωνήσω μαζί του μετά απο κάποιες μέρες ή όχι;Εκείνος δε θα το κάνει,δεν το έκανε ποτέ,η αλήθεια είναι πως εγώ το κυνήγησα το θέμα αυτό.Και να επικοινωνήσω τί να του πω;ό,τι έγινε -έγινε και πάλι φίλοι;Απο την άλλη αισθάνομαι πως έδωσα πολύ λάθος εντύπωση του εαυτού μου.Και υπάρχει και ένα τρίτο.Να μην του άρεσα και απλά να θεώρησε εύκολο να κάνει σεξ και το έκανε;Να μην του άρεσα την ώρα εκείνη;Είμαι πολύ μπερδεμένη..

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Δε νομιζω οτι ενας αντρας κανει σεξ με μια κοπελα αν δε του αρεσει. Οτι του αρεσεις δηλ ειναι στανταρ. Οι δυο μερες ειναι λιγες για να βγαλεις συμπερασματα και επισης δεν βλεπω να σου δειξει κατι επιληψιμο. Δηλ αμα του στειλεις μηνυμα δε θ απαντησει? Εγω προτεινω εαν θελεις καποια συνεχεια να στειλεις ενα μηνυμα οχι πιεστικο αλλα νορμαλ τι κανεις τετοια και σιγα σιγα βλεπεις που μπορει να παει. Καπου νομιζω το πηρες ασχημα γτ μας εχει περασει η κοινωνια την αποψη οτι εισαι ανηθικη αμα κανεις σεξ νωρις γι αυτο νιωθεις ετσι.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,621
    Quote Originally Posted by merlia View Post
    Καλησπέρα σας,ήρθα κ εγώ ζητώντας τις γνώμες σας για την κατάσταση στην οποία βρίσκομαι.Αν και εκ διαμέτρου αντίθετη με γνωριμίες μέσω των μέσων κοινωνικής δικτύωσης,τα έφερε έτσι,που μπήκα σε ένα τέτοιο μέσο,λόγω μιας φίλης κ εκει μου μίλησε κάποιος.Πιάσαμε την κουβέντα και μάλιστα βρήκαμε και κοινούς γνωστούς.Ζήτησε άμεσα να συναντηθούμε,έδωσε τηλ κτλ αλλά εγώ αρνήθηκα.Μετά απο καμια εβδομάδα επικοινωνίας κ συνεχών καλεσμάτων να συναντηθούμε,κάπου απομακρύνθηκε.Έστελνα εγώ κυρίως μηνύματα και απαντούσε ,εκείνος ποτέ.Άφηνε μια συζήτηση στη μέση κ έφευγε κ τέτοια.Κάποια στιγμή χάθηκα κ εγώ.Μετά απο 2 εβδομάδες με ρώτησε πού χάθηκα και άρχισε πάλι να μου λέει πως θέλει να συναντηθούμε και μετά ξαναχάθηκε.Του μίλησα λοιπόν και είπαμε να βρεθούμε .Αφου βγήκαμε και δεν είπα τίποτα απο αυτά ,που ήθελα τελικά πήγαμε κάπου και κάναμε σεξ.Δε με ενθουσίασε ιδιαίτερα,ίσως επειδή δεν ήξερα και αν το θέλω.Δεν ξέρω αν το κατάλαβε,μετά πάντως έκανε μια ερώτηση τύπου όλα εντάξει και η απάντησή μου ήταν σιωπή.Απο εκει και μετά μιλήσαμε ελάχιστα,ούτε ξέρω γιατί δεν έφυγα αμέσως.Στο τέλος πάντως φευγοντας με φίλησε σταυρωτά στα μάγουλα και μου είπε χάρηκα!!Δεν το συζητώ πώς ένιωσα!Δεν ξέρω βέβαια κ πως γίνεται,δεν το έχω ξανακάνει,αλλά τι να πω;Φιλί σταυρωτά και χάρηκα;Σκέφτομαι μήπως επειδή ήμουν κάπως μαζεμένη,σκέφτηκε πως αν με φιλήσει αλλιώς,ίσως σκεφτώ πως πάμε για σχέση;Δεν έχω χώρο στη ζωή μου για σχέση και αυτός απο ότι κατάλαβα χρόνο,δεν είναι όμως κάτι ,που συζητήσαμε ή έθιξα εγώ ποτέ.Δυο μέρες τώρα δεν έχουμε επικοινωνήσει,εγώ όμως είμαι στεναχωρημένη.Και προχώρησα αμέσως και δεν μου άρεσε και λάθος εντύπωση έδωσα.Έχει νόημα να επικοινωνήσω μαζί του μετά απο κάποιες μέρες ή όχι;Εκείνος δε θα το κάνει,δεν το έκανε ποτέ,η αλήθεια είναι πως εγώ το κυνήγησα το θέμα αυτό.Και να επικοινωνήσω τί να του πω;ό,τι έγινε -έγινε και πάλι φίλοι;Απο την άλλη αισθάνομαι πως έδωσα πολύ λάθος εντύπωση του εαυτού μου.Και υπάρχει και ένα τρίτο.Να μην του άρεσα και απλά να θεώρησε εύκολο να κάνει σεξ και το έκανε;Να μην του άρεσα την ώρα εκείνη;Είμαι πολύ μπερδεμένη..
    χαχαχαχαχαχαχχαχαχαχα
    μας εχετε κουφανει εδω μεσα με τις τυχαιες γνωριμιες μεσω νετ που δεν πηγαν καλα....
    βρε μερλια....
    μιλας με καποιον αγνωστο μεσω νετ, περισσοτερο με δικη σου επιμονη συναντιεστε, κανετε σεξ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ!!!!
    ποιο ειναι το προβλημα σου τελικα? το οτι δεν αρεσες ουτε και σε εκεινον???
    αυτο ειναι ιδανικο!
    φαντασου να σου αρεσε εσενα και να σου γυρνουσε την πλατη επειδη τον ξενερωσες.:rolleyes:

    απ οσα ειπες, μαλλον απο εγωισμο ασχολεισαι ακομα.
    εσενα δνε σου αρεσε, αλλα γιατι να φυγει εκεινος!!! τι επρεπε να κανει για να μεινεις ευχαριστημενη? να σε παρακαλαει και να τον διωξεις εσυ?

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    εγω απο ολα αυτα που εγραψες μονο αυτο καταλαβα

    Αφου βγήκαμε και δεν είπα τίποτα απο αυτά ,που ήθελα τελικά πήγαμε κάπου και κάναμε σεξ.
    κ ο πολυ..φημισμενος θειος μου για να μη πω τιποτα ασεμνο το ιδιο ακριβως εκανε ειχε μια ζωη χιλιες γκομενες που ερχοντουσαν νυχτα κ εφευγαν πρωι κ τελικα δε κρατησε ουτε μια κ τωρα κυριξε πενθος κ εγινε σα τον αγιο ιωαννη τον νυστευτη επιδη επιδη σκεφτοταν μονο ποτε θα κανει σεξ με καπια κ δε σκεφτοταν τιποτα αλλο κ αυτον να ηξερες κατι τετιο θα εκανε αφου καπιες φορες ετον εβλεπα να κανει ακομα κ προπονηση στα φιλια.. για να ειναι σιγουρος οτι γνωριζει σωστα τη τεχνικη

  5. #5
    ...αυτό που σε φίλησε σταυρωτά και σου είπε "χάρηκα" μετά το σεξ, με έκανε και γέλασα πολύ :ΡΡΡ
    Δεν σε κοροιδεύω, αλλά πραγματικά δεν το χω ξανά ακούσει!

  6. #6
    Member
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    37
    Δεν είπα δε μου άρεσε εκείνος,αλλά η αλήθεια είναι πως την στιγμή εκείνη,όχι δεν το ευχαριστήθηκα.Σαφώς κ δεν είναι το θέμα μου να με παρακαλέσει,αλλά απο αυτό μέχρι το σταυρωτό φίλημα υπάρχει μια απόσταση.Και ναι Θεοφανία για γέλια είναι,κ εγώ δεν ήξερα πώς να αντιδράσω!!Θέλω να του στείλω ένα μήνυμα,αλλάδεν είναι καλύτερα να περιμένω κ άλλο;

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    1,255
    και να τους στειλεις μηνυμα να του πεις τι?
    And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the mousic

  8. #8
    Member
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    37
    Δεν ξέρω τι θα μπορούσα να του πω,ούτε αν θα πρέπει έτσι κ αλλιώς να μιλήσω.Απλά λέω πως θα το ήθελα.Ξέρω κ εγώ,κάτι τυπικό,αν είναι καλά ή κάτι τέτοιο;

  9. #9
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Με αυτα και μ'αυτα φτασαμε στο συμπερασμα της remedy..

  10. #10
    Member
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    37
    Του εγωισμού;οκ ίσως παίζει κ αυτό σε κάποιο βαθμό,αλλά δεν είναι αυτό το βασικό μου θέμα.Δε ζήτησα παρακάλια,απλά δεν κατανόησα την κατάσταση καλά κ δεν ξέρω πώς να το χειριστώ απο εδώ κ πέρα.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    253
    γιατι παραπονιεστε εφοσον το θελατε να πατε μαζι του? δεν ξερετε οτι αν δεν θελει δεν μπορειτε να κρατησετε καποιον μετα?

  12. #12
    Member
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    37
    Και θα πρέπει αγαπητέ Γιάννη να πανυγηρίζω;Βίωσα μια κατάσταση ,που με μπέρδεψε κ κάπως με στεναχωρεί,τη μετέφερα κ ζήτησα γνώμες,τίποτα παραπάνω,τίποτα λιγότερο.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    253
    Δεν ειπα κατι τετοιο.. απλα εφοσον λες πηγες μαζι του αλλα δεν σου αρεσε,θεωρεις καλυτερο να συνεχιζε η καλυτερο πουτο εκοψε εκει? σ αυτα τα πραγματα σχεδον παντα μετραει ο εγωισμος εγω με οποια κοπελα ασχοληθηκα (δεν μιλαω για φορες που κατεληξε σε σχεση) δεν ασχολουνταν μαζι μου και οποια δεν ασχολουμουν εγω γιατι δεν μου αρεσε κολλουσε ασχημα... ετσι ειναι.. εγωισμος..

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    In this old house where every door is open
    Posts
    2,572
    Δες τι λαθη εκανες για να μην τα επαναλαβεις στο μελλον, και απο κει και περα ξεχασε το κ πηγαινε παρακατω.

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Merlia , ο τυπος ειναι ο ορισμος του καφρου . Ακομα και να μην του αρεσε οτι εγινε μεταξυ σας θα μπορουσε να φερθει καλυτερα και να μηνη σε φερει σε δυσκολη θεση.
    Ειλικρινα δεν υπαρχει λογος για να επικοινωνησεις μαζι του .

Page 1 of 7 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Γιατί οι άντρες ΔΕΝ επικοινωνούν μετά το πρώτο ραντεβού;;;;
    By astimatnam in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 780
    Last Post: 10-08-2013, 10:27
  2. Διαδικτυακά ραντεβού
    By thaleia80 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 17
    Last Post: 27-06-2013, 03:08
  3. Πρώτο ραντεβού
    By nikiii in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 5
    Last Post: 15-08-2012, 13:05
  4. ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΨΥΧΟΛΟΓΟ
    By freit in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 23-09-2011, 16:16
  5. Πρώτα ραντεβού
    By carrot in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 33
    Last Post: 07-08-2011, 04:19

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •