γιατι απλα γιατιι
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    6

    γιατι απλα γιατιι

    γιατι να μπαινω παλι σε αυτο το λουκι να σκεφτομαι αυτο το ******** γιατι

    γιατι να μην μπορω να αντιμετωπισω τις κοπελες οπως τις αντιμετωπιζουν ανρθωποι της ηλικιας μου (17)?
    γιατι να δενομαι τοσο ευκολα μαζι τους? ακομα και αν της γνωριζω λιγο καιρο
    γιατι να μπαινω σε αυτο πως το λενε στα αγγλικα "friendzone"...
    γιατι απλα να απογοητευομαι παντα στο τελος, το οποιο παντα ειναι συντομο
    γιατι απλα να μην θελω να πηδαω απλα, αλλα θελω μια κοπελα να μαι μαζι της και να μαι διπλα της
    γιατι δενομαι ετσι ρε παιδια? γιατι?
    γιατι να μαι τοσο ευαισθητος
    γιατι να φτανω στο σημειο να γραφω σε αυτο το forum?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    1,255
    γιατι πιστευεις οτι ειναι κακο να δενεσαι με καποια κοπελα?
    γιατι πιστευεις οτι το να πηδας και να φευγεις ειναι κατι καλο?
    και πως δηλαδη αντιμετωπιζουν τις κοπελες στα 17 χρονια τα αγορια? δεν σε καταλαβαινω!
    And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the mousic

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    22
    Φιλε psuxodrama07 ειμαι 18 χρονων δηλαδη ειμαστε σχεδον ιδια ηλικια μην καθεσαι να λες γιατι και γιατι γιατι πολυ απλα δεν υπαρχει απαντηση ετσι εισαι γιατι καποιος ειναι 1,86 και καποιοσ αλλος ειναι 1,60 δεν υπαρχει απαντηση ετσι ειναι επισης να σου πω οτι υπηρχαν φασεις στην ζωη μου που απλα πηδουσα και εφευγα και αλλες που δενομουν μπορει εσυ του χρονου πχ να τις αλλαζεις σαν τα πουκαμισα και να μην δενεσαι με καμια μην το ψαχνεις ετσι εισαι επισης να σου τονισω οτι εγω αυτο τον καιρο ειμαι οτι να ναι και ειμαι αυτο που λες πηδαω και φευγω με εχουν μισησει πολλες πιστεψε με ολα αυτα τα γιατι που λες τα ρωτανε οι κοπελες γιατι να μην υπαρχουν τετοιοι σαν και εσενα πιστεψε με θελουν πολλες τον χαρακτηρα σου αυτη ειναι η γνωμη μου

  5. #5
    Φίλε μου καταρχήν είσαι μικρός ακόμα. Επειδή όμως έχεις την κρίση και την αντίληψη θα σου πω κάποια πράματα.
    Καταρχήν μην ρωτάς τους άλλους γιατί έχεις το ένα ή γιατί έχεις το άλλο. Μπορείς και μόνος σου να καταλάβεις τι φταίει, δεν χρειάζεται να σου πούμε εμείς. Αναλογίσου λοιπόν πως ο κάθε άνθρωπος έτσι έχει γεννηθεί και είναι ο χαρακτήρας του. Με τα θετικά του και με τα αρνητικά του. Μην ρωτάς λοιπόν γιατί είσαι έτσι, δέξου αυτό που είσαι, προχώρα και βελτίωσε το εάν κάτι σου κάθετε άσχημα. Τι πιο λογικό? Θα μπορούσαμε να κάνουμε μία παρόμοια ερώτηση του στυλ: γιατί έχουμε δύο μάτια? ή γιατί περπατάμε στα δύο? Είναι κάτι αυτονόητο και απαράλλακτο. ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΣΤΕ.
    ΥΓ Δεν είναι κακό να είσαι ευαίσθητος, να αγαπάς να είσαι 'ρομαντικός'. Κάποια στιγμή στη ζωή σου θα βρεις κάποια κοπέλα που θα το εκτιμήσει και θα νιώσεις πραγματικά όμορφα για αυτό που είσαι.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    566
    Quote Originally Posted by Interferon View Post
    Φίλε μου καταρχήν είσαι μικρός ακόμα. Επειδή όμως έχεις την κρίση και την αντίληψη θα σου πω κάποια πράματα.
    Καταρχήν μην ρωτάς τους άλλους γιατί έχεις το ένα ή γιατί έχεις το άλλο. Μπορείς και μόνος σου να καταλάβεις τι φταίει, δεν χρειάζεται να σου πούμε εμείς. Αναλογίσου λοιπόν πως ο κάθε άνθρωπος έτσι έχει γεννηθεί και είναι ο χαρακτήρας του. Με τα θετικά του και με τα αρνητικά του. Μην ρωτάς λοιπόν γιατί είσαι έτσι, δέξου αυτό που είσαι, προχώρα και βελτίωσε το εάν κάτι σου κάθετε άσχημα. Τι πιο λογικό? Θα μπορούσαμε να κάνουμε μία παρόμοια ερώτηση του στυλ: γιατί έχουμε δύο μάτια? ή γιατί περπατάμε στα δύο? Είναι κάτι αυτονόητο και απαράλλακτο. ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΣΤΕ.
    ΥΓ Δεν είναι κακό να είσαι ευαίσθητος, να αγαπάς να είσαι 'ρομαντικός'. Κάποια στιγμή στη ζωή σου θα βρεις κάποια κοπέλα που θα το εκτιμήσει και θα νιώσεις πραγματικά όμορφα για αυτό που είσαι.
    AAΥτό ακριβως!! Αποδέξου τον εαυτό σου! Νομίζω εκει χάνεις λιγο το παιχνίδι...

Similar Threads

  1. απλά σκέψεις
    By xara86 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 11
    Last Post: 31-05-2014, 17:22
  2. Απλα για να τα πω
    By numbsoul in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 1
    Last Post: 27-01-2013, 14:13
  3. Γιατι ποναει τοσο πολυ??????????????Γιατι??????????????????
    By gingertania in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 45
    Last Post: 13-10-2012, 02:08
  4. Απλά δεν παλεύεται πια..
    By Srt8 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 19
    Last Post: 25-07-2010, 00:46
  5. Απλά σκέψεις
    By Jesus in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 31-12-2006, 13:32

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •