Υποβολη
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4

Thread: Υποβολη

  1. #1
    Banned
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    395

    Υποβολη

    Παιδια υποβαλομαι οικτρα.Ξερεται πως μπορει να διορθοθει;

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Τι εννοεις οταν λες υποβαλεσαι skiaxtro?
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Posts
    328
    Απόφυγε τα άτομα που θέλουν να σε χειριστούν, να σε ελέγξουν και να σου υποβάλουν απόψεις. Αργά ή γρήγορα θα καταλάβεις ποια είναι αυτά. Έχεις τις απόψεις σου. Όταν πάνε να σε παρασύρουν σε κάτι άλλο πέρασέ το από πολλά φίλτρα. Αν είσαι συναισθηματικά φορτισμένος υποβάλεσαι πιο εύκολα. Όταν μείνεις μόνος σκέψου τι σε παρέσυρε να φύγεις απ την πορεία. Είναι λίγο κουραστικό,αλλά αξίζει τον κόπο να το κάνουμε.
    Πολλοί μας πουλάνε φύκια για μεταξωτές κορδέλες. Ακόμη και η τηλεόραση μας περνάει μηνύματα, τα τραγούδια, η διαφήμιση. Ο πολιτισμός μας βασίζεται στην υποβολή.

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    395

    εννοω...

    ..οτι μμπορει να με φρικαρισμενος και να παρω ενα ομοιοπαθητικο χαπι απο τα παλια μου και πριν καλα καλα λιωσει σε μισο δευτερολεπτο να γινω καλα.εννοω οτι μπορει να ακουσω ενα ειδος μουσικης και να συμπεριφερθω σαν αυτο.Πχ gothic πρωτοακουσα αρχισα να αγαπω το φρικαρισμα.Εννοω οτι μου λεει μια φιλη μου αρεσει να τιναζω το τσιγαρο πολυ και απο τοτε κολισα αυτο το πραμα σαν τικ.Το κανα συνεχεια.Υποβαλομαι στα καλα και στα κακα.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •