Ενα ευχαριστω στο φορμουμ!!!!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    1,255

    Ενα ευχαριστω στο φορμουμ!!!!!

    Πολλα θεματα εχουν αναρτηθει κατα καιρους για τα "μελανα" σημεια του φορουμ! και σιγουρα υπαρχουν και χρηστες που το φορουμ το εχουν για να σπανε πλακα! Δεν θα γραψω γι αυτα.. τιποτα δεν ειναι τελειο, γιατι παντα θα βρεθουν οι μ***κες που θα το χαλασουν. και επειδη για τους μ***κες δεν αξιζει να μιλαμε ετσι κι αλλιως θελω να πω οτι χαιρομαι παρα πολυ που υπαρχει αυτο το φορουμ και μαλιστα με τοσα πολλα μελη/χρηστες!!
    Και παρολο που τα χριστουγεννα αργουν ακομη εγω θελω να ευχηθω σε ολα τα μελη του φορουμ Ψυχικη Υγεια και ευτυχια
    Δεν το βαζουμε κατω
    Δεν απογοητευομαστε
    Συνεχιζουμε να προσπαθουμε
    Δεν ειμαστε μονοι
    Δεν ειμαστε οι μονοι που περνανε δυσκολα
    Θα τα καταφερουμε
    Και ποτε δεν σταματαμε να ελπιζουμε
    !!!

    And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the mousic

  2. #2
    ποσο πολυ δίκιο έχεις 66... να 'σαι κάλα κι όλας που τονίζεις και τα θετικά και σε άτομα σαν κι εμένα που δεν μπορούν να τα δουν ή να τα εκτιμήσουν τόσο εύκολα... γιατί το καλό που παίρνουμε από εδώ είναι πολύ περισσότερο αν όχι μόνο καλό και γι αυτό και μένουμε άλλωστε...
    εγώ δεν εύχομαι από τώρα για τις γιορτές γιατί μου φαίνεται πάρα πολυ μακριά οι γιορτές...
    εύχομαι όμως γενικά να είμαστε καλά να βοηθάμε όσους μπορούμε και να μπορούμε να εκτιμάμε την βοήθεια που παίρνουμε...

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    αν παιρνεις τα παντα σοβαρα καπια μερα μπορει να ανακαλυψεις οτι αρχισε να γυαλιζει το ματι σου :-D

    αν εχεις πλακα θα γινεις ευχαριστος κ θα κανεις τους αλλους να θελουν να σε ακουνε..ολα τα σοβαρα πραγματα αρχισαν αρχικα για πλακα.. παντα οταν υπηρξε ενα πραγμα στη ζωη μου που απεκτησε ουσια κ νοημα αρχικα εμφανιστηκε απο ανουσιο εως χλιαρο κ κατεληξε ως σοβαρο τωρα αυτοι που το παιζουν υπερβολικα σοβαροι στη πραγματικοτητα εγω πιστευω οτι λενε ψεματα αφου δουλευουν απλως το κοσμο.

    τωρα οσο αναφορα το φορουμ δε πιστευω οτι τα παντα εξαρτονται απο το τι γραφει ο καθενας κ πως το γραφει δημοσια ολα χρειαζονται παραπανω ψαξιμο κ προσοχη αν θες να καταλαβεις το παραπανω νοημα τους...

    οπως για παραδειγμα υπηρξαν μελη που σκιζομαι για να τα υποστηριξω ετσι υπηρξαν κ μελη που με αφηνουν παγερα κ ψυχρα αδιαφορο

    οπως ακριβως μια ζυγαρια με το ενα ακρο στο ενα κ το ενα ακρο στο αλλο.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by 66psy View Post
    Πολλα θεματα εχουν αναρτηθει κατα καιρους για τα "μελανα" σημεια του φορουμ! και σιγουρα υπαρχουν και χρηστες που το φορουμ το εχουν για να σπανε πλακα! Δεν θα γραψω γι αυτα.. τιποτα δεν ειναι τελειο, γιατι παντα θα βρεθουν οι μ***κες που θα το χαλασουν. και επειδη για τους μ***κες δεν αξιζει να μιλαμε ετσι κι αλλιως θελω να πω οτι χαιρομαι παρα πολυ που υπαρχει αυτο το φορουμ και μαλιστα με τοσα πολλα μελη/χρηστες!!
    Και παρολο που τα χριστουγεννα αργουν ακομη εγω θελω να ευχηθω σε ολα τα μελη του φορουμ Ψυχικη Υγεια και ευτυχια
    Δεν το βαζουμε κατω
    Δεν απογοητευομαστε
    Συνεχιζουμε να προσπαθουμε
    Δεν ειμαστε μονοι
    Δεν ειμαστε οι μονοι που περνανε δυσκολα
    Θα τα καταφερουμε
    Και ποτε δεν σταματαμε να ελπιζουμε
    !!!

    Πολύ όμορφα αυτά που γράφεις 66psy...
    Καταρχήν, ευχαριστώ για τις ευχές και αμήν, από το στόμα σου και στου Θεού τ' αυτί!
    Κατά δεύτερον, με όσα γράφεις παρακάτω μου δίνεις πραγματικά κουράγιο για τις στιγμές που απελπίζομαι...
    Και τέλος, θέλω να πω κι εγώ ένα μεγάλο ευχαριστώ στο φόρουμ και μια ευχή, να μην κλείσει ποτέ!
    Κι ευχές από μένα για ψυχική υγεία και δύναμη σε όλα τα μέλη!
    Αυτά...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    1,255
    Ολα θα πανε καλα μελη του φορουμ! θα τα κανουμε εμεις να πανε καλα!! Και δεν αναφερομαι σε φρουδες ελπιδες οτι μια μερα θα ξημερωσει και θα ειναι ολα τελεια! αναφερομαι στην προσπαθεια μας, στο κουραγιο μας και στην βελτιωση μας μερα με την μερα! για καθε μικρο βημα προς το καλυτερο θα λεμε μπραβο στον εαυτο μας! γιατι μας αξιζουν πολλα μπραβο! ολοι εμεις που παλευουμε με τα ψυχικα μας προβληματα μας ειμαστε δυνατοι -ακομη κι αν ωρες ωρες μας σκανε ολες οι αμφιβολιες μας και μας θεωρουμε αδυναμους! οχι δεν ειναι ετσι! δεν ειναι καθολου ετσι!! ειμαστε δυνατοι και οφειλουμε να αναγνωρισουμε στον εαυτο μας την προσπαθεια του και να του λεμε συχνα μπραβο!! γιατι οποιος εχει ζησει τον πονο της ψυχης (ολη αυτη την αγανακτηση, την απαισιοδοξια, την οργη, την απαξιωση, τον θυμο, την λυπη) ξερει ποσο δυσκολο ειναι! και εμεις το παλευουμε καθημερινα! και θα συνεχιζουμε να το κανουμε γιατι ειμαστε δυνατοι! γιατι δεν ειμαστε οι μονοι!!!
    And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the mousic

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    1,820
    Καλα να εισαι φιλη μου,Μακαρι να σε βοηθηαει κ εσενα το φορουμ,Ναι πρεπει να αδιαφορουμε για αυτους που σπανε πλακα εδωπερα,Εμας μας ενδιαφερουν τα σοβαρα θεματα

  7. #7
    Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου.Δε πρέπει να το βάλουμε κάτω.Πρέπει να έχουμε πίστη και ελπίδα ότι όλα θα πάνε καλά

Similar Threads

  1. Ευχαριστώ
    By vince8 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 1
    Last Post: 10-09-2011, 14:29
  2. Ευχαριστω..
    By Θεοφανία in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 1
    Last Post: 22-12-2009, 03:49
  3. Σας ευχαριστώ
    By vince in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 5
    Last Post: 28-08-2008, 21:27
  4. Ευχαριστω.
    By keep_walking in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 24
    Last Post: 02-08-2008, 20:05
  5. ευχαριστώ
    By gatoula in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 16-09-2005, 10:19

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •