Ερωτεύτηκα τον καθηγητή μου - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 36 of 36
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Μαριλενα τι γινεται με τον καθηγητη? το μήνυμα τροποποιήθηκε απο την διαχείριση για παραβίαση τον όρων χρήσης ( ανάρμοστες προτροπές σε ανήλικους)
    Last edited by betelgeuse; 05-04-2015 at 00:47.

  2. #32
    είχαμε πάει για καφέ για μια εργασία και νταξει μιλούσαμε και σε κάποια στιγμή ήρθαμε όσο να ναι πιο κοντά και τέλος πάντων εγώ τραβήχτηκα διότι ένιωθα τσούλα!
    Από τότε κάθε φορά που τον βλέπω θέλω να τον φιλήσω αλλά απλώς τον αποφεύγω γιατί νιώθω κάπως ανήθικη...
    Σε λίγο βέβαια κλείνουμε οπότε θα ξεκολλήσω ελπίζω αφού δεν θα τον βλέπω κάθε μέρα κι αν όχι όταν τελειώσω το σχολείο σίγουρα όταν φύγω το Σεπτεμβρίου θα μου περάσει που θα πάει τόσο άντεξα λίγο έμεινε. ...
    Last edited by betelgeuse; 05-04-2015 at 00:48.
    Λέω απλά τη γνώμη μου..

  3. #33
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    βασικα ετσι οπως το περιγραφεις φαινεται σαν να ξερεις κ συ η ιδια οτι δεν ειναι κατι που το βλεπεις σοβαρα αλλα το σκεφτεσαι ετσι στο μυαλο σου απλα για να εξαπτει την φαντασια σου.
    εγω βασικα σε κατι αλλο θα κολαγα μεσα σε αυτα που γραφεις το γιατι σκεφτεσαι με αυτο το τροπο
    διότι ένιωθα τσούλα!
    φαινεται σα να μην εχεις καλη γνωμη για τον εαυτο σου κ αυτο εμενα μου φαινεται σοβαροτερο απο την ιστορια του καθηγιτη κ της μαθητριας που εξαπτει τη φαντασια σου αλλα ξερεις κ συ η ιδια οτι στη φαντασια σου θα μινει το ολο θεμα.. εγω θα κολησω στο γιατι σκεφτεσαι ετσι κ θα υποθεσω οτι για να σκεφτεσε ετσι μαλον καπιος θα σου τα ειπε αυτα γιατι δε νομιζω να σου ηρθε αυτο ουρανοκατεβατα.

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    271
    Εγώ έχω να πω οτι έχεις τόσα να κάνεις στη ζωή σου και πόσους να γνωρίσεις που κακώς ασχολείσαι, αύτά είναι κολλήματα της ηλικίας που όλοι τα είχαμε με καθηγητές προπονητές ανάλογα, όλα κάλα! Και με όποιον αποφασίσεις να κάνεις σχέση να κοιτάξεις εκτός από τον κόμπο στο στομάχι να σε κάνει να γελάς δεν υπάρχει καλύτερο πράγμα.

  5. #35
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    9
    γεια σου μαριλενα και εγώ όταν ει μουν 1η λυκείου είχα ερωτευτεί την καθηγήτρια μου στο φροντιστήριο αλλά τελικά μου έμεινε απωθημένο...σε καταλαβαίνω πως νιωθεις...

  6. #36
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    2
    Σε καταλαβαίνω ... Εγώ είμαι γ Γυμνασίου και μου αρέσει ο καθηγητής της μουσικης... το ξέρω ότι δεν θα γίνει κάτι αλλά κι εγώ το ίδιο με εσένα έχω κολλήσει ... Αλλά και εκείνος ... Με εμένα είναι μια χαρά ... Και θα μιλήσουμε στο διάλειμμα και έχω προσέξει αρκετες φορές να μ χαμογελάει ....

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Similar Threads

  1. Ερωτεύτηκα την φίλη μου
    By Anonymous_ in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 11
    Last Post: 22-01-2013, 14:57
  2. ερωτευτηκα????
    By elirene in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 47
    Last Post: 10-08-2011, 17:48
  3. Κόλλησα με τον καθηγητή μου
    By asimenia22 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 16
    Last Post: 07-01-2011, 01:44
  4. καταπιεση απο καθηγητη
    By desperate70 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 50
    Last Post: 05-02-2009, 01:50
  5. Replies: 1
    Last Post: 26-12-2007, 21:32

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •