μοναξια-μοναχηκοτητα...
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    210

    μοναξια-μοναχηκοτητα...

    εδω και καιρο παρατηρω τον εαυτο μου,εχω 2-3 φιλους,σχεση δεν εχω,περναω πολλες ωρες μονος και βλεπω οτι αυτο αρχιζει με παιρνει απο κατω,ενω θελω να βγω με εναν φιλο για εναν καφε μια ρετσινα περναμε καλα,λεω τωρα μακαρι να ειχα μια σχεση,θελω να μενω μονος!μου στριψε η βιδα και δεν ξερω τι μου γινεται?ειναι μια συνηθεια που οσο περναει ο καιρος την θελω ακομα πιο πολυ?
    οπως ελεγε ο al pacino "Just when I thought I was out...they pull me back in"

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ε εγω ειχα μπει προ πολου σ αυτη τη ψυχολογια κ πραγματι ειχα σαλταρει
    https://www.youtube.com/watch?v=YHjLgGJYDa8
    αλλα μετα αναγκαστηκα να υποχωρισω κ αλλαξα λιγο χαρακτηρα συνηθειες κλπ αφου δε πηγαινε αλλο ετσι κρατησα καπιους κοντα μου για να μην λαλησω κ εκτος αυτου τους βοηθησα κ ολας κ με βοηθησαν με αυτο το τροπο σαν αυτο ακριβως δηλ.
    Δεν γίνεται να κρατήσουμε ένα δαυλό για να φωτίσουμε το δρόμο κάποιου άλλου, χωρίς να φωτίσουμε και τον δικό μας.
    Ben Sweetland
    απλα εισαι ετσι επιδη μαλον πιστευεις οτι δε ξερει κανεις τιποτε για σενα κ τους βλεπεις σαν γνωστους-αγνωστους για αυτο εχεις την εντυπωση οτι θες να σαι μονος.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    210
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    ε εγω ειχα μπει προ πολου σ αυτη τη ψυχολογια κ πραγματι ειχα σαλταρει
    https://www.youtube.com/watch?v=YHjLgGJYDa8
    αλλα μετα αναγκαστηκα να υποχωρισω κ αλλαξα λιγο χαρακτηρα συνηθειες κλπ αφου δε πηγαινε αλλο ετσι κρατησα καπιους κοντα μου για να μην λαλησω κ εκτος αυτου τους βοηθησα κ ολας κ με βοηθησαν με αυτο το τροπο σαν αυτο ακριβως δηλ.
    Δεν γίνεται να κρατήσουμε ένα δαυλό για να φωτίσουμε το δρόμο κάποιου άλλου, χωρίς να φωτίσουμε και τον δικό μας.
    Ben Sweetland
    απλα εισαι ετσι επιδη μαλον πιστευεις οτι δε ξερει κανεις τιποτε για σενα κ τους βλεπεις σαν γνωστους-αγνωστους για αυτο εχεις την εντυπωση οτι θες να σαι μονος.
    ισα ισα φιλε μου ειμαι ανοιχτο βιβλιο!
    οπως ελεγε ο al pacino "Just when I thought I was out...they pull me back in"

Similar Threads

  1. μοναξια 90%
    By simple in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 5
    Last Post: 10-08-2014, 16:48
  2. μοναξιά....
    By mina@@ in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 14
    Last Post: 20-08-2012, 03:46
  3. ΜΟΝΑΞΙΑ
    By alekos123 in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 55
    Last Post: 28-07-2011, 14:26
  4. Μοναξια
    By Oneiroplasmenos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 7
    Last Post: 26-03-2010, 00:26
  5. ΜΟΝΑΞΙΑ
    By frida in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 8
    Last Post: 01-06-2009, 14:18

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •