Αδιέξοδο - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 16 to 30 of 50
  1. #16
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    βασικα εσυ τωρα πιστευεις σε μετανοημενες μαγδαληνες? κ το πιστευες οτι σε αγαπουσε? απλος σε κοροιδευε

  2. #17
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    17
    Δεν συμπεριφερόταν το ίδιο σε μενα και το ίδιο στις άλλες κοπέλες που κάνουμε παρέα! Αλλά δεν είναι εκεί το θέμα έτσι κι αλλιώς.. Το θέμα είναι τώρα..Και όχι εκείνος αλλά εγώ

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Επρεπε να χες μπει στο φορουμ πιο νωρις, πριν πεταξεις τη βομβα της ερωτικης εξομολογησης!:p Δε γινονται ετσι αυτα κοπελα μου!

  4. #19
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    κ συμπληρωνω αφου επρεπε να κανω παραθεση για να διαβασω το υπολυπο οτι στη συνεχεια λες οτι γνωρισες καπιον που ηταν σχετικα σαν κ μενα κ παρ ολα αυτο τον εστιλες... επιδη προφανος τον βαριοσουν θα μου ελεγες θα στοιχιματιζα απο οτι φαινετε λοιπον αν βαριεσαι το καλο κ καθεσε κ απασχολεις το μυαλο σου με τον γκομενο σε στιλ terminator ερχεσε στα λογια που σκεφτομουν.
    ειναι καπιοι που οταν εισαι καλος μαζι τους βαριουνται ενοχλουνται κ εκνευριζονται γιατι απλα για να σε εκτιμισουν πρεπει να νιωσουν οτι εχεις αλλες προταιραιοτητες κ διαλεγεις αλλους να εισαι καλος μαζι τους που εχουν μαθει να εκτιμουν περισοτερο τη παρουσια σου.δε μπορεις να πεισεις καπιον που εμαθε να φτυνει το καλο να σε εκτιμησει διχνοντας του οτι τον παιρνεις στα σοβαρα.

  5. #20
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    17
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Επρεπε να χες μπει στο φορουμ πιο νωρις, πριν πεταξεις τη βομβα της ερωτικης εξομολογησης!:p Δε γινονται ετσι αυτα κοπελα μου!
    To θέμα είναι τώρα τι κάνουμε!!!

  6. #21
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    17
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    κ συμπληρωνω αφου επρεπε να κανω παραθεση για να διαβασω το υπολυπο οτι στη συνεχεια λες οτι γνωρισες καπιον που ηταν σχετικα σαν κ μενα κ παρ ολα αυτο τον εστιλες... επιδη προφανος τον βαριοσουν θα μου ελεγες θα στοιχιματιζα απο οτι φαινετε λοιπον αν βαριεσαι το καλο κ καθεσε κ απασχολεις το μυαλο σου με τον γκομενο σε στιλ terminator ερχεσε στα λογια που σκεφτομουν.
    ειναι καπιοι που οταν εισαι καλος μαζι τους βαριουνται ενοχλουνται κ εκνευριζονται γιατι απλα για να σε εκτιμισουν πρεπει να νιωσουν οτι εχεις αλλες προταιραιοτητες κ διαλεγεις αλλους να εισαι καλος μαζι τους που εχουν μαθει να εκτιμουν περισοτερο τη παρουσια σου.δε μπορεις να πεισεις καπιον που εμαθε να φτυνει το καλο να σε εκτιμησει διχνοντας του οτι τον παιρνεις στα σοβαρα.
    Κάνεις πολύ μεγάλο λάθος.. Εκείνος με έφτυσε γιατί είναι κολλημένος με άλλη.. Εγώ ίσα ίσα που του είπα και πώς ένοιωθα.. Οπότε γίνεσαι λίγο άδικος και από το θυμό σου και τα λόγια καταλαβαίνω πως και εσένα κάποιος σε έχει αδικήσει αλλά στην συγκεκριμένη περίπτωση δεν έγινε κάτι τέτοιο! Όσο για το αν με αγαπούσε ο άλλος ειλικρινά μου το έχει αποδείξει με κάθε τρόπο με αποκορύφωμα το γεγονός ότι μετά από ότι έγινε εκείνος έχασε τον καλύτερο του φίλο αλλά με παρακαλάει ακόμα.. Γενικά το ότι με αγαπάει δεν είναι διαπραγματεύσιμο..

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Θα συνεχισεις την παρεα κανονικα. Ανετη! Σαν να μην εγινε αυτη η συζητηση.

  8. #23
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Κάνεις πολύ μεγάλο λάθος.. Εκείνος με έφτυσε γιατί είναι κολλημένος με άλλη..
    αυτο που λες δε το πιστευω προφανος μπορει να μιλαγε ταυτοχρονα με αλλη η αλλες φιλικα κ μετα να σε εκανε περα αφου καταλαβε οτι τον απεριψες γνωριζω πολυ καλα κ εμενα κ τους ομιους μου.
    κάποιος σε έχει αδικήσει αλλά σ
    με εχει αδικισει κανενα εκατομυριο κοσμος αλλα να σου πω το μονο πραγμα που τελικα πετυχαν ειναι απο αυτο
    Ήρεμος,γλυκός,ευγενικός,σο
    να με μεταλαξουν σε ενα ατομο κρυο σαν καταψυξη επιδη μεσα στο τροπο που τους συμπεριφερθηκα καθρευτιστηκε η δικη τους συμπεριφορα
    αν εισουν πιο ηλικρινης θα ελεγες οτι οταν καπιον ειναι υπερβολικα καλος τον βαριεσαι κ τον αποφευγεις γιατι αυτο ακριβως συμβαινει.

  9. #24
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    17
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    αυτο που λες δε το πιστευω προφανος μπορει να μιλαγε ταυτοχρονα με αλλη η αλλες φιλικα κ μετα να σε εκανε περα αφου καταλαβε οτι τον απεριψες γνωριζω πολυ καλα κ εμενα κ τους ομιους μου.
    με εχει αδικισει κανενα εκατομυριο κοσμος αλλα να σου πω το μονο πραγμα που τελικα πετυχαν ειναι απο αυτο να με μεταλαξουν σε ενα ατομο κρυο σαν καταψυξη επιδη μεσα στο τροπο που τους συμπεριφερθηκα καθρευτιστηκε η δικη τους συμπεριφορα
    αν εισουν πιο ηλικρινης θα ελεγες οτι οταν καπιον ειναι υπερβολικα καλος τον βαριεσαι κ τον αποφευγεις γιατι αυτο ακριβως συμβαινει.
    Παιδί μου τι λες;;;; Με τον τύπο κάναμε παρέα και από την αρχή υπήρχε κάτι πέρα από το φιλικό που δεν το είχε με καμία άλλη τουλάχιστον μπροστά μου.. Μια μέρα του είπα πως ενοιωθα και μου πε πως δεν είναι σε φάση γιατί είναι κολλημένος με άλλη! Τράβα ρίξε κανέναν π*** γιατί πολλά νεύρα!!! Με κατηγορείς ενώ ζητάω συμβουλές και για πράγματα που ούτε καν έχω γράψει αλλά εσύ υποθέτεις και μάλιστα λανθασμένα!

  10. #25
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    17
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Θα συνεχισεις την παρεα κανονικα. Ανετη! Σαν να μην εγινε αυτη η συζητηση.
    Αυτό κάνω!!! Με τον άλλον τι να κάνω;; Γίνεται να έχουμε κανονική σχέση μετά από όλα αυτά; Έχω την εντύπωση οτι ούτε εσύ ούτε ο Αλέξανδρος που με κατηγορεί έχετε καταλάβει την ουσία..

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Ο,τι κανεις μεχρι τωρα θα συνεχισεις να κανεις. Αν αλλαξει κατι με το παιδι απ τη σχολη τοτε βλεπεις. Η ελξη υπαρχει.

  12. #27
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    17
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Ο,τι κανεις μεχρι τωρα θα συνεχισεις να κανεις. Αν αλλαξει κατι με το παιδι απ τη σχολη τοτε βλεπεις. Η ελξη υπαρχει.
    Δηλαδή να συνεχίσω να είμαι με τον άλλον μετά από όσα μου έχει κάνει και μετά από αυτό που του έκανα εγώ; γίνεται να επουλωθούν αυτές οι πληγές και να το ζήσουμε όλο αυτό από την αρχή ξανά;

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Κοιταξε σου κανε κ του κανες στο παρελθον, αρα εισαστε πατσι. Οπως ειδες εχει αλλαξει παρα πολυ και σε δεχτηκε πισω. Ας προσεχε κι αυτος τοτε να σου φεροτανε καλυτερα. Απο αντιδραση εγινε ο,τι εγινε. Τωρα εισαστε μαζι? Θελω να πω βλεποσαστε κανονικα?

  14. #29
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Τράβα ρίξε κανέναν π*** γιατί πολλά νεύρα!!
    απο αυτο κ μονο μπορει να καταλαβει κανεις πολα πραγματα καθως κ γιατι εκανες σχεση με αυτον τελικα που διαλεξες.

  15. #30
    Quote Originally Posted by 2912 View Post
    Έτσι λοιπόν μετά από 1μιση χρόνο σχέσης οδηγηθήκαμε σε έναν φαντασμαγορικό καβγά μέσα στο σχολείο και καταλήξαμε εκείνος στην ασφάλεια και εγώ σε ιατροδικαστή με μελανιές και χτυπήματα που κανείς δεν πίστευε ότι προέρχονται από τα χέρια του και μόνο και τότε φυσικά ήρθε και το τέλος της σχέσης μας!
    Μέσα σε αυτή τη φάση λοιπόν μου ρίχτηκε ο κολλητός του ένα βράδυ απρόσμενα και ενώ στην αρχή αρνήθηκα μετά ενέδωσα.. 3 φορές βρεθήκαμε και μετά τελείωσε..
    Από την άλλη όμως κάθε φορά που με κρατάει αγκαλιά και με κοιτάει στα μάτια ο δικός μου νοιώθω την απόλυτη ηρεμία και γαλήνη! Μπορεί να σας φανεί αστείο αλλά κάποια στιγμή ένας καθηγητής μας στο φροντιστήριο μού είπε : "Ακόμα και να χωρίσετε εσύ είσαι η γυναίκα της ζωής του", τότε γέλασα.. Τώρα καταλαβαίνω.. Με λατρεύει, δε μαγαπάει απλά και είμαι σχεδόν σίγουρη ότι δεν πρόκειται να το ξανά ζήσω αυτό..
    Τραλαλα,τραλαλι,τραλαλο

    Quote Originally Posted by 2912 View Post
    Όσο για το αν με αγαπούσε ο άλλος ειλικρινά μου το έχει αποδείξει με κάθε τρόπο με αποκορύφωμα το γεγονός ότι..
    ..σε σαπισε στο ξυλο 18 χρονων γαιδαρος.

    Γενικά το ότι με αγαπάει δεν είναι διαπραγματεύσιμο.
    Ολα και ολα,βραχο σε θελω!

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Similar Threads

  1. Αδιέξοδο
    By Sonny in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 0
    Last Post: 04-07-2014, 16:29
  2. αδιέξοδο
    By michalisyov in forum Αυτοανάλυση - Τα εσώτερα μας...
    Replies: 2
    Last Post: 18-05-2011, 13:18
  3. αδιέξοδο
    By mirtw in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 20
    Last Post: 12-05-2011, 15:22
  4. αδιεξοδο
    By otinanai in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 17
    Last Post: 19-04-2011, 13:19
  5. Αδιέξοδο...
    By Oblis_gr in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 25
    Last Post: 17-03-2011, 21:57

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •