Γεια σας ειμαι νεος σε αυτο το site και εχω διαβασει καποιες ιστοριες και δεν μπορω να βγαλω ακρη σε αυτο που εχω εγω...θα ηθελα να σας ενημερωσω πρωτα απολα πως ξεκινησε...λοιπον ειχα σκεφτει να παω να σπουδασω σε στον οαεδ να βγαλω μια σχολη για να μπορω να κανω και γω κατι στο μελλον..στην αρχη ολα κοιλουσαν σωστα και οταν μετακομησα στο μερος που ηταν η σχολη αρχισα και ενιωθω εναν κομπο μεσα μου συνεχεια να ανακατευομαι να θελω να κανω εμετο και δεν ηξερα τι να κανω και ετσι μετα απο δυο βδομαδες παρατησα την σχολη γιατι δεν αντεχα...μετα τα πραγματα εγιναν καπως καλυτερα οταν ημουν στο μερος που μενω(σε χωριο μενω)...τωρα τελευταια οταν φευγω με την παρεα να παμε στην πολη για να πιουμε κανενα ποτο η να κανουμε καμια βολτα σε ολο το δρομο μεσα στο αυτοκινητο νιωθω και ειναι χαλια το στομαχι σαν να μου το ανακατευει καποιος και νιωθω και ενα κομπο στον λαιμο..ενω ποτε δεν ειχα κανενα θεμα οταν πηγαινα καπου με καποιο αυτοκινητο η μεσο μεταφορας...τωρα ενω θελω να παω προσπαθω να μην παω γιατι θα το νιωσω αυτο και θα μου χαλασει την ορεξη και δεν θα νιωθω καθολου καλα...εγω πιστευω οτι ολο αυτο ειναι στην σκεψη αλλα δεν ξερω τι πρεπει να κανω για να το σταματησω...

οποιος γνωριζει κατι γι'αυτο θα ηθελα να μου απαντησει γιατι δεν μπορω να το σκεφτομαι/νιωθω ολο αυτο....σας ευχαριστω...!!!