Σχέση - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 19 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 31 to 45 of 285

Thread: Σχέση

  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Αθηνα
    Posts
    377
    Quote Originally Posted by Psaksevresto View Post
    Αν διαβαζες ολο το κειμενο που εγραφα θα καταλαβαινες οτι αναφερομουν στις αποτυχημενες σχεσεις κ στους λαθος ανθρωπους. Ξαναδιαβαστο. Βοηθα την κοπελα ρε φιλε με αυτα που γραφεις κ μη γινεσαι σαλιαρης κ πεφτουλας στην κοπελα :p
    εγω της λεω να προσεχει να μην γινει θυμα και ειμαι πεφτουλας ετσι?οταν δεν ακουμε αυτο που θελουμε γινομαστε μ@λ@κες.κατα τα αλλα εκτιμουμε τα ατομα που μιλανε ειλικρινα.τι να πω.οντως ειμαι πολυ μ@λ@κας τελικα.πρεπει να γινω και εγω σκατοψυχος και εκμεταλευτεις για να βρω αποδοχη.
    χαλαλι οσα ειπαμε κι εχουνε πια χαθει,
    χαλαλι οσα με χρεωσες,εγω τα κανω χαδι...!

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Αθηνα
    Posts
    377
    βοηθεια δηλαδη ειναι να της πω αυτο που θελει να ακουσει και οχι το να προσεχει ε?θα το εχω υποψιν μου
    χαλαλι οσα ειπαμε κι εχουνε πια χαθει,
    χαλαλι οσα με χρεωσες,εγω τα κανω χαδι...!

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Αθηνα
    Posts
    377
    εχω γραψει 500 μηνυματα προσπαθωντας να την υποψιασω,να σκεφτει λιγο πιο σφαιρικα,της λεω να κανει οτι θελει αλλα να εχει το νου της,να κραταει πισινη μεχρι να δει τι ρολο βαραει αυτος ο τυπος που με μια συναντηση ταζει τοσα και ζηταει λιγο τραβηγμενα πραγματα για καποιος που εχουν βρεθει μια φορα,της λεω οτι δεν εχει δικιο στο οτι εχει να δωσει μονο σεξ και κορμι οπως λεει η ιδια,αλλα καρδια αισθηματα και και και,και πρεπει να παρει αλλα τοσα,και αυτο ειναι το ευχαριστω.ολα αυτα δεν πιανουν σαν βοηθεια.τα ακουω και απο πανω.οπως νομιζετε καλο βραδυ
    χαλαλι οσα ειπαμε κι εχουνε πια χαθει,
    χαλαλι οσα με χρεωσες,εγω τα κανω χαδι...!

  4. #34
    Καλα ρε Νικη,εσυ και αυτος γενικα υπαρχετε?
    Δλδ ζειτε και αναπνεετε αναμεσα μας?

    Σε χει δει μια φορα απο κοντα και θελει να συζηζετε και εχει το θαρρος να σου ζηταει να κανεις φασινα?
    Μονο εμενα μου φαινεται σουρεαλ ολο αυτο?

  5. #35
    ...εμένα πιο πολύ θα με προβληματιζε το θεμα του δώρου, παρά της φασίνας.
    Με αυτό τι έγινε? Μπορείς να είσαι λιγο πιο σαφης?

  6. #36
    Quote Originally Posted by Αλαφροίσκιωτος View Post
    Καλα ρε Νικη,εσυ και αυτος γενικα υπαρχετε?
    Δλδ ζειτε και αναπνεετε αναμεσα μας?

    Σε χει δει μια φορα απο κοντα και θελει να συζηζετε και εχει το θαρρος να σου ζηταει να κανεις φασινα?
    Μονο εμενα μου φαινεται σουρεαλ ολο αυτο?

    ...μπορεί πχ να ζουν σε διαφορετικές πόλεις, να μιλούσαν καιρό, να μετακομίζει τώρα αυτός κοντά της και γι αυτό να χουν βρεθει μόνο μια φορά και να βρήκε το θάρρος να της πει για καθάρισμα.

  7. #37
    Quote Originally Posted by Θεοφανία View Post
    ...μπορεί πχ να ζουν σε διαφορετικές πόλεις, να μιλούσαν καιρό, να μετακομίζει τώρα αυτός κοντά της και γι αυτό να χουν βρεθει μόνο μια φορά και να βρήκε το θάρρος να της πει για καθάρισμα.
    Και γω αυτο καταλαβα πως εγινε,αλλα μου φαινεται κουλο αντι να κατσουν να γνωριστουν καλυτερα,να ειναι το προβλημα τους ποιος θα κανει τις δουλειες του σπιτιου.

  8. #38
    Quote Originally Posted by Αλαφροίσκιωτος View Post
    Και γω αυτο καταλαβα πως εγινε,αλλα μου φαινεται κουλο αντι να κατσουν να γνωριστουν καλυτερα,να ειναι το προβλημα τους ποιος θα κανει τις δουλειες του σπιτιου.

    -"Αχ!! Τι καλά! Νοίκιασες σπίτι στην πόλη μου; Θες καμία βοήθεια, καμία ροζ πινελιά μου;;;"
    -Εμ... οχι, αλλά, κάτι δουλειές γυναικείες που δεν τις ξέρω, αν ήθελες.... "
    -"Εννοείται! Τι είναι αυτά που λες; θα την κάνω λαμπίκο τη φωλίτσα μας"

    Υποθετικό σενάριο....

  9. #39
    Quote Originally Posted by Θεοφανία View Post
    -"Αχ!! Τι καλά! Νοίκιασες σπίτι στην πόλη μου; Θες καμία βοήθεια, καμία ροζ πινελιά μου;;;"
    -Εμ... οχι, αλλά, κάτι δουλειές γυναικείες που δεν τις ξέρω, αν ήθελες.... "
    -"Εννοείται! Τι είναι αυτά που λες; θα την κάνω λαμπίκο τη φωλίτσα μας"

    Υποθετικό σενάριο....
    Και πολυ πιθανο.
    Αυτοι περασανε στο σταδιο του εγγαμου βιου,χωρις πρωτα να περασουν το σταδιο του dating.

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Αθηνα
    Posts
    377
    εγω της ειπα οτι στην τελικη αν θελει ας το κανει,απλα να προσεχει μηπως απλα θελει να την εκμεταλευτει.να κραταει πισινη μεχρι να δει τι ρολο βαραει αυτος.και βγηκα και μ@λ@κας και απο πανω.
    χαλαλι οσα ειπαμε κι εχουνε πια χαθει,
    χαλαλι οσα με χρεωσες,εγω τα κανω χαδι...!

  11. #41
    nikki troll

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Posts
    875
    Ξέρω ότι εχω πολλά να δώσω σε κάποιον αλλά από την στιγμή που δεν τα έχουν εκτιμήσει λίγο φοβάμαι από άλλες εμπειρίες. Μετά από μια κακή σχέση δεν μπορούσα να μείνω για πολύ με όποιον γνώριζα κι έφευγα. Τώρα θέλω να πείσω τον εαυτό μου να κάνει κάτι σταθερό. Δεν είναι τόσο εύκολο όμως να βρεις καλούς ανθρώπους και να το πιστέψεις κιόλας. Κι εγώ στην αρχή ήθελα να βρω έναν σωστο άνθρωπο τον πίστεψα τον αγάπησα και κέρδισα ένα κάρο ψυχολογικά και ναι τον σκέφτομαι ακόμα όπου και να είμαι. Δεν ένιωσα πότε τίποτα για κανένα μετά από αυτό την πλάκα μου έκανα και να πω την αλήθεια δεν ξέρω αν θέλω πια γιατί αυτό τελικά είναι ψυχοφθόρο. Ο σωστός άνθρωπος δεν έρχεται κατά παραγγελία. Ούτε θα ξυπνήσουμε ένα πρωί και θα πούμε θέλω να βρω σωστό άνθρωπο και θα είμαστε σίγουροι ότι θα τον βρούμε.

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Posts
    875
    Μιλούσαμε μόνο στην αρχή για λίγο διάστημα. Του είπα ότι αυτό που θέλω είναι κάτι σοβαρό μιας και το είχε φέρει η κουβέντα κι εκείνος μου είπε ότι αυτό θέλει. Οτιδήποτε άλλο μόνος του το έχει πει. Υπάρχουν πράγματα που μου αρέσουν σε αυτόν αλλά σίγουρα το θάρρος αυτό όχι τόσο μετά από μια φορά που συναντηθήκαμε. Δεν θα συζησουμε ακόμα κι επιπλέον έδειξα κι εγώ απόμακρη λίγο κι ότι θέλω κάποιο χρόνο γιατί δεν μου αρέσουν τα πολλά τα λόγια ούτε τα παραπάνω επίσης μιας κι εγώ δεν είμαι κι από αυτές που μιλάνε και πολύ. Ένας άνθρωπος στην αρχή θα δει εμφάνιση θα δει τον τρόπο που μιλάς και διαφορά αλλά κι απλά θα ενθουσιαστεί ας πούμε κι όχι ότι θα σε αγαπήσει με το καλημέρα η οτι στο μέλλον θα αποδειχτεί τέλειος ας πούμε. Το θέμα του δώρου έχει λήξει γιατι του είπα ότι του πήρα από πριν γιατί νόμιζα ότι θα αργήσει να πάει Θεσσαλονίκη. Το θέμα μου είναι απλά να μάθω να μιλάω σωστά θέτοντας όρια γιατί κι οι άλλοι κάποτε ανεβαίνουν στο κεφάλι. Κανονικά είναι από Καβάλα και νοίκιασε Θεσσαλονίκη γιατί θα δουλεύει εκεί. Εγώ μένω σε χωριό. Δεν είναι η πρώτη φορά που νοικιάζει εκεί σπίτι κι από δουλειές σπιτιού ξέρει εκτός από μαγείρεμα. Τώρα θα πάει Θεσσαλονίκη σε λίγο που τελειώνουν οι γιορτές και θα μπει στο σπίτι

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Posts
    875
    Θεοφανία κατ'αρχήν εγώ δεν είμαι καν έτσι οτιδήποτε άλλο αυτός μου το είπε. Είπαμε για χαζη ότι είμαι αλλά όχι τόσο. Δεν θα έλεγα κάτι τέτοιο με δίκη μου πρωτοβουλία γιατί ούτε με συμφέρει ούτε και με αφορά και πολύ για το σπίτι εκείνο μιας και δεν είναι δικό μου άσχετα αν λέει το σπιτάκι μας εγώ ξενερωνω. Επίσης δεν είμαι τόσο ανοιχτή και δείχνω και λίγη αδιαφορία στους άλλους. Ακόμα και στο σπίτι μου είναι φορές που αν δεν μου πουν να φτιάξω κάτι δεν θα πάρω πρωτοβουλία από μόνη μου κι από δουλειές δεν σκαμπαζώ και πολλά όμως θέλω να μάθω κι επίσης θέλω να μάθω πως να δείχνω κάποιο ενδιαφέρον προς τους άλλους γιατί δεν έδωσε κανείς άνθρωπος σε μένα το ενδιαφέρον που εγώ ήθελα. Δεν είμαι τρόλ μια ερώτηση έκανα. Μου είπε κάποια πράγματα αγχώθηκα και το συζήτησα μαζί σας

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Posts
    875
    Σήμερα συζητήσαμε λίγο με την αδερφή μου και μου είπε για μια περίπτωση τέτοιου είδους και μου είπε να προσέχω μην είναι έτσι. Μου είπε ότι η φιλη της γυναίκας του αδερφού του άντρα της αδερφής μου είχε γνωρίσει κάποιον που έμενε πολλά χρόνια μόνος και εκείνος από την αρχή της σχέσης τους κι ενώ δεν έμεναν μαζί της έλεγε να κάνει δουλειές στο σπίτι του συνέχεια κι όταν αυτή αντιδρούσε εκείνος θύμωνε κιόλας και στο τέλος αυτή τον παράτησε

Page 3 of 19 FirstFirst 1234513 ... LastLast

Similar Threads

  1. δεν εχω σχεση
    By kaity in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 18
    Last Post: 17-02-2012, 16:14
  2. gay σχέση ενώ είσαι σε straight σχέση
    By in_flames in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 60
    Last Post: 23-12-2011, 22:23
  3. Replies: 10
    Last Post: 30-08-2011, 19:34
  4. Πρόβλημα σε σχέση ή προβληματική σχέση;;;
    By gay_m_boy in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 15
    Last Post: 12-06-2011, 19:49
  5. Replies: 92
    Last Post: 26-10-2008, 17:58

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •