Διαχείρηση του θυμού - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 34 of 34
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕΣ ΟΤΙ ΣΤΑ 500 ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΓΙΝΟΜΑΙ SENIOR MEMBER. ΕΧΩ ΣΕΛΗΝΙΑΣΤΕΙ. :cool:
    ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΛΑΣΟΥΜΕ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΑΝ ΘΕΣ ΓΡΑΨΕ ΣΤΟ ΑΛΛΟ. ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΝΑΜΕ
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Originally posted by susperia
    ναι μανθες, αν και με τοσες εντασεις οπου κανεις δε συγκρατησε τα νευρα του δε μου πηγε το μυαλο σε καποιον απο δω που να ναι ηρεμος! :P

    Originally posted by Kassi
    Xaxa....Θα καταλήξω να μιλάω ιατρικά....Ούτε και εμένα υπάρχει κάτι παθολογικό........Λοιπόν έχω λέει χαμηλού δυναμικού διάγραμμα-και όποιος κατάλαβε κατάλαβε- και δείχνει μια προδιάθεση να εκνευρίζομαι πιο εύκολα από άλλους....

    Ναι,μην νομίζεις ότι εγώ χαίρομαι που είμαι στην τσίτα.....Μπορεί οι άλλοι να με βλέπουν ως πολεμοχαρή αλλά καταλήγεις να γίνεσαι \"κώλος\'\' με όλους και δεν καταφέρνεις τπτ.....Έχω σημαντικά τιθασεύσει αυτά μου τα ένστικτα........Και όσο για ψυχική ηρεμία δώστε μου λίγο.....δεν έχω,λέμε.......Χαίρομαι τους χαρακτήρες-κατά καιρούς-που είναι ψύχραιμοι και ατάραχοι....
    λοιποοον, kassi αν δεν υπαρχει κατι παθολογικο, τοτε μην το σκεφτεσαι οτι εχεις προδιαθεση για κατι γιατι ειναι λιγο ή πολυ αυθαιρετο. Αυτο που μπορουμε να πουμε ειναι οτι το ΗΕΓ δειχνει κατι που συμβαινει εκεινη τη στιγμη. δηλαδη αμα εκανες το ιδιο ΗΕΓ την επομενη βδομαδα (ή και μερα) μπορει να μην το χες. Αυτο στο λεω γιατι ρωτησα 2 νευρολογους για το ιδιο πραμα. Τωρα αυτο στο λεω για να μην αυθυποβαλλεις τον εαυτο σου στην ιδεα οτι εισαι επιθετικη και ειναι χαρακτηριστικο σου η επιθετικοτητα σαν βιολογικο σου στοιχειο (προσεξε λεω βιολογικο στοιχειο, κι οχι στοιχειο της προσωπικοτητας σου), γιατι τοτε λιγο πολυ καταληγεις να δικαιολογεις τον εαυτο σου και να μην κανεις προσπαθειες να τον καλυτερεψεις! τουλαχιστον στον εαυτο μου αυτο ειδα!
    Xaxa...Καλή η ερμηνεία σου..Πάντα χρειαζόμαστε μερικές δικαιολογιούλες......Δεν με χαλάει που είμαι λίγο επιθετική..Και όταν ήμουν πολύ ούτε τότε χαλιόμουν...\"Απλά\"................. ... οι άλλοι δεν ήθελαν να με ξέρουν.Άντε να είχα και καμιά τύψη μετά.... Η επιθετικότητα είναι στοιχείο του χαρακτήρα μου από τότε που γεννήθηκα.....Απ\'την μία μου δείχνει καλύτερη από μια παθητική στάση από την άλλη όταν ζούμε σε έναν πολιτισμένο κόσμο και εγώ δεν μπορώ να χειριστώ τα πρωτόγονά μου ένστικτα ώστε να είμαι λειτουργική αυτό δεν είναι καλό......Το ΗΕΓ δείχνει την προσωρινή μου κατάσταση μέχρι κάτι να το αλλάξει-όπως π.χ μια βαριά κάκωση που να βγάλει περισσότερα κύματα θ......Ναι μεν προσωρινή αλλά όχι του λεπτού προσωρινή..Ελπίζω να γίνομαι κατανοητή..........

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Originally posted by MANTHES
    ΜΙΛΗΣΑ ΓΙΑ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ΗΡΕΜΑ. ΣΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΚΡΥΒΕΤΑΙ ΚΑΤΙ ΥΠΟΥΛΟ. ΑΥΤΟ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΠΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΜΕΝΟΥΝ ΑΤΑΡΑΧΑ ΣΕ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ

    ΣΙΓΑ ΤΙΣ ΕΝΤΑΣΕΙΣ ΒΡΕ. ΝΕΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ. ΒΡΑΖΕΙ ΤΟ ΑΙΜΑ ΜΑΣ :cool:

    ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΑΣ ΠΑΡΑΤΑΩ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ. ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΕΠΑΝΕΡΘΕΙ Η ΗΡΕΜΙΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ
    Ω,ναι....Όπως είπε και ο ψυχίατρος :\"Η πολλή ευγένεια είναι υποκρισία\" ή όπως λέει και ο λαός :\"Τα σιγανά ποταμάκια να φοβάσαι.......\"

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    Egv pali uhmonv poly eykola kai moy pernaei arketa eykola. Den mporv na krathuv otan me prosbalei kapoiow anoigv to stoma moy kai lev brvmologa kai den maresei ka8oloy na milav etsi.

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •