δεν νιωθω καλα... - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 16 to 30 of 46
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,680
    χωρισ πλακα τωρα κοιτα τα εκδοχα απο τα φαρμακα του θυροειδη μηπωσ ειναι γενοσημα η κανονικα ρωτα το φαρμακοποιο μηπωσ εχεισ αλλεργια γιατι αυτοι τα αλλαζουνε και δε λενε τιποτα
    να τα παιρνεισ απο το ιδιο φαρμακειο συνεχεια και κανε και κανενα τεστ για αλλεργιεσ να βρισκεται
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,680
    εμενα κατι σε σκοτοδεινη μου κανει αυτο
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  3. #18
    elis η αληθεια ειναι πως η θυροξινη που επαιρνα στο εξωτερικο οχι μονο ηταν χαμηλοτερη δοση οπως ειπα αλλα ηταν και αλλης εταιρειας γενοσημο, ισως επαιξε και αυτο ρολο.Παντως σκοταδινη δεν ειχα με την εννοια οτι δεν εχασα εικονα καθολου, ουτε ειχα κανενα black out! νιωθω ενα βημα πριν πεσω κατω να σου δωσω να καταλαβεις

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    1,820
    Καλησπερα φιλε μου,εφοσον εισαι αναγνωστης κ τωρα κ μελος του φορουμ θα γνωριζεις απο αρκετα παρομοια θεματα με το δικο σου οτι αρκετα πραγματα που παθαινουμε οφειλονται περισσοτερο σε ψυχολογικα αιτια κ το στρες σωματοποιειται κ δεν νιωθουμε καλα,τωρα ο θυρεοειδης ειναι ενα θεμα ομως ετσι κ τον ελεγχεις ολα καλα αλλιως οντως προκαλει ζαλαδες κ ευκολη κουραση,οπως επισης κ τυχον αναιμια η υποταση που ισως εχεις,ολα αυτα ομως ρυθμιζονται με σιδηρο η βιταμινες αναλογα τι θα πει κ ο γιατρος,Επειδη ψυχολογικα δεν νιωθεις καλα παψε να βλεπεις ιατρικα θεματα στο ιντερνετ η να πηγαινεις διαρκως στον γιατρο επηρεαζεσαι μετα κ επειδεινωνεσαι,Μιλησε στην γυναικα σου κ στους οικειους σου να κατανοησουν πως νιωθεις κ να σε βοηθησουν να αποσπας το μυαλο σου απο το θεμα αυτο,Καλο κουραγιο κ ολα ειναι στο μυαλο μας!

  5. #20
    σε ευχαριστω μυσπ, θα δω πως θα εξελιχθει, ο ενδοκρινολογος ειναι στο προγραμμα απλα οταν νιωθω αυτα τα περιεργα με συντριβει και εκει ειναι παλι που αμφιβαλλω για το αν ειναι κατι σοβαρης παθολογικης προελευσης η τελικα ψυχολογικης! ειμαι ακομα μπερδεμενος γιατι μολις 4 μηνες πισω δεν ειχα τιποτα ποτε απο αυτα, ακουγα αλλους που τα περνουσαν και δεν καταλαβαινα το μεγεθος του προβληματος, δεν ειχα κανενα αγχος ιδιαιτερο και ημουν αλλος ανθρωπος...

  6. #21
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    9
    Quote Originally Posted by P73 View Post
    σε ευχαριστω μυσπ, θα δω πως θα εξελιχθει, ο ενδοκρινολογος ειναι στο προγραμμα απλα οταν νιωθω αυτα τα περιεργα με συντριβει και εκει ειναι παλι που αμφιβαλλω για το αν ειναι κατι σοβαρης παθολογικης προελευσης η τελικα ψυχολογικης! ειμαι ακομα μπερδεμενος γιατι μολις 4 μηνες πισω δεν ειχα τιποτα ποτε απο αυτα, ακουγα αλλους που τα περνουσαν και δεν καταλαβαινα το μεγεθος του προβληματος, δεν ειχα κανενα αγχος ιδιαιτερο και ημουν αλλος ανθρωπος...
    Ο θυροειδης στα κανει αυτα αδερφε. Θελει χρονο να ξαναρυθμιστει . Κανε λιγο υπομονη και θα δεις οτι θα σου φυγουν ολα. Στην ερωτηση σου αν γινεται να τα κανει ολα αυτα ο θυροειδης σου απαντω ναι γινεται!!

  7. #22
    Τι να πω ; Κοιμάμαι και ξυπνάω με το πως θα νιώσω...με εχει επηρεάσει αφάνταστα, δεν εχω όρεξη ώρες ώρες για τίποτα

  8. #23
    Μπαίνω παλι να γράψω γιατι ειμαι για καφέ και νιωθω παλι αυτο το περίεργο συναίσθημα , ζαλάδα, σίγουρα ταχυκαρδία, χαμηλή πίεση ; θέλω να σηκωθώ να φύγω αλλα θα κάτσω να το παλέψω! Γιατι παλι ρε γμτ;;

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,680
    να σε κανουμε και λιγο πλακα εσενα γιατι εισαι ευαισθητοσ
    εχεισ παει για καφε ποτε και να σε πιασει κοψιμο και να μην εχει τουαλετα τριγυρω;
    σου χει τυχει;
    αμα σου τυχει θα καταλαβεισ οτι οι ζαλαδεσ δεν ειναι τιποτα
    ειναι σα να σε πιανει εγκεφαλικο καρκινοσ και εμφραγμα ολα μαζι την ιδια στιγμη ουτε να σκεφτεισ δε μπορεισ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  10. #25
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Quote Originally Posted by elis View Post
    να σε κανουμε και λιγο πλακα εσενα γιατι εισαι ευαισθητοσ
    εχεισ παει για καφε ποτε και να σε πιασει κοψιμο και να μην εχει τουαλετα τριγυρω;
    σου χει τυχει;
    αμα σου τυχει θα καταλαβεισ οτι οι ζαλαδεσ δεν ειναι τιποτα
    ειναι σα να σε πιανει εγκεφαλικο καρκινοσ και εμφραγμα ολα μαζι την ιδια στιγμη ουτε να σκεφτεισ δε μπορεισ
    χαχαχαχαχαχα!!Ουτε στον εχθρο μου!
    (δεν με εχει πιασει εμενα παντως)

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,680
    εμενα με εχει πιασει χλωμιαζεισ λεσ και εχεισ καρκινο
    ταχυκαρδια και ο ιλιγγοσ πανε στο φουλ λεσ και θα παθεισ εμφραγμα
    και ξαφνικα δε μπορεισ να μιλησεισ γτ πρεπει να σκεφτεισ που θα αδειασεισ αλλα δε μπορεισ γτ σε εχει πιασει ζαλαδα απο το ζορι
    αστα μη σου τυχει!!!!!!!!!!!!!!!
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  12. #27
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Quote Originally Posted by elis View Post
    εμενα με εχει πιασει χλωμιαζεισ λεσ και εχεισ καρκινο
    ταχυκαρδια και ο ιλιγγοσ πανε στο φουλ λεσ και θα παθεισ εμφραγμα
    και ξαφνικα δε μπορεισ να μιλησεισ γτ πρεπει να σκεφτεισ που θα αδειασεισ αλλα δε μπορεισ γτ σε εχει πιασει ζαλαδα απο το ζορι
    αστα μη σου τυχει!!!!!!!!!!!!!!!
    Εξω εννοειται να μην σου τυχει!!!

  13. #28
    δεν ξερω δεν μου χει τυχει φιλε Elis, αυτο παντως που βιωνω ειναι απαισιο και δεν με αφηνει να ηρεμησω, ειμαι σε αδιεξοδο

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,680
    αμα κανεισ υπομονη θα περασει κι αν δε περασει θα το ανεχεσαι καλυτερα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  15. #30
    σημερα πηγα και ΩΡΛ, μεχρι και εκει στο ιατρειο καποια στιγμη ενιωσα χαλια, η γιατρος ειδε την MRI και μου ειπε πως ετσι κι αλλιως εχω ιγμοριτιδα και στραβο διαφραγμα (!) και πως αυτο δικαιολογει εν μερει καποια ελαφρα ζαλη, εκανα ακοογραμμα, ολα οκ , μου εδωσε αγωγη για την ιγμοριτιδα και σε ενα μηνα περιπου να δουμε αν θελω πως παει.
    Παει λοιπον και το κομματι το ΩΡΛ...η Οδυσσεια συνεχιζεται!

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Similar Threads

  1. Νιώθω καλά με τον ευατό μου γιατί.........
    By justme in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 11
    Last Post: 22-06-2013, 09:50
  2. Δεν νιωθω καλα βοηθειστε με
    By ΣΟΝΙΑ in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 41
    Last Post: 11-07-2011, 22:22
  3. Ενω εχω αναγκη απο φιλιες νιωθω παραξενα καπως εξαρτημενη κ θελω να φευγω..νιωθω ενοχη γι αυτο..
    By Girl25 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 26
    Last Post: 22-07-2010, 01:20
  4. Καλά παιδιά/καλά κορίτσια
    By Nora in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 60
    Last Post: 15-12-2008, 10:57
  5. Δεν νιωθω καλα
    By maria... in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 15-08-2008, 22:32

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •