καιρος να κανω ενα UPDATE, λοιπον βρισκομαι αισιως στην 64 μερα μεσα στο Entact, πλεον εδω και 20 μερες ειμαι στα 20mg, ειμαι λοιπον συνολικα 2 μηνες κ κατι μερες, xanax επικουρικα συνεχιζω στα 2 X 0,25mg την μερα (ενα πρωι ενα μεσημερι)
γενικα ειμαι καλυτερα απο την αρχη αλλα ακομα συμβαινουν πραγματα που με πισωγυριζουν, νιωθω ειδικα τα πρωινα τωρα τελευταια αυτες τις περιεργες ζαλες (οχι ιλλιγο) και ατονια, το φαρμακο επρεπε να εχει "πιασει" ηδη? υπαρχει περιπτωση να χρειαζεται κι αλλος χρονος? φανταστειτε οτι αγχωνομαι κ μονο με την ιδεα πως αν δεν με "πιασει" τοτε σημαινει πως εχω κατι σοβαροτερο! ακομα παρατηρω πως ειμαι σε μια κατασταση εγρηγορσης κ οτι μου συμβαινει το μεταφραζω ως απειλη, τις προαλλες πχ μετα απο καιρο βγηκα για καφε βραδακι, δυστυχως δεν σερβιρε πλεον καφε το καταστημα και ενω δεν ηθελα να πιω αλκοολ παρηγγειλα μια μπυρα, καταφερα να πιω δυο γουλιες!! ολη σχεδον την ωρα που εμεινα εκει ημουν σε μια περιεργη κατασταση, πρεπει να ηπια και 8 ποτηρια νερο! οταν δε σηκωθηκα να φυγω νομιζα πως θα πεσω! οδηγησα το σκουτερ προς το σπιτι και ολα καλα μετα!!